Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti lenézitek azt, aki nem...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Ti lenézitek azt, aki nem azért végez súlyzód edzést, hogy minél nagyobb darab legyen?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy számomra ez az a testalkat, amit el szeretnék érni:

[link]


A környezetemben viszont sokszor azt érzem, hogy "lenéznek", mert hát ez nem az igazi testépítő alkat, a csávó olyan 80 kg körül lehet. Én alapból 170 centi vagyok, szerintem baromira nem állna jól nekem, ha akkora vadállat lennék, mint a versenyző testépítők. Miért baj az, hogy én nem arra megyek, hogy minél nagyobb legyek, hanem arra, hogy tónusosabb?

(Megjegyzés: a környezetemben sokan még csak hírből sem hallottak szálkásító diétáról, aerob vagy kardio edzésről. Ergo sokukon látszik, hogy izmosak, de a hordó hasuk miatt hamarabb nézi őket az ember kövérnek, akiknek vastag a karjuk.)


2019. jún. 24. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:
súlyzós*
2019. jún. 24. 19:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy baj van az értèkiteleteddel hogy egyreszt az erdekel hogy leneznek e. Masreszt h ezt meg meg is kerdezed itt.

Ki a francot erdekel h ki mit gondol???? Ne legyel mar ilyen nyomi.

Anugy meg az igazi testepitok tekintelyesen neznek ki de kicsit karikatura szeruek is nekem nem szinpi de elismeresre melto teljesitmeny. A kep amit linkeltel szerintem egeszsegesebb kulso

2019. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne ertsd felre, de szerintem egy testepitot, sot, a teremben egy embert sem erdekel, hogy mennyire akarsz izmos lenni. Miert lenne baj masnak, hogy nem akarsz nagy lenni? Egyebkent egeszsegesebb es fenntarthatobb ez a kulso.
2019. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a félelem csak a fejedben létezik.

A valóságban a kutyát sem érdekel ,hogy ki miért edz. Nem emlékszem, hogy valaha szembejött volna velem ez a kérdés. Pedig közel 15 évem van már konditermekben.

Ha neked ez tetszik legyél ilyen. Úgy sem éreznéd jól magad olyan külsővel, ami szerinted másoknak tetszik, ellenben neked nem. Szóval nem is bírnád rendesen viselni a formádat, ami megölné az egész összbenyomást.

2019. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzést nem csak tömegeléshez lehet végezni. Miért nézném akkor le a másikat?
2019. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem, hogy miert merul fel a gondolat egy celzott fizikum kapcsan, ami eleve nagyobb vagy/es szarazabb mint az edzoteremben tengodok 60-70%-a. Nem kell es nincs is okod szegyenkezni.
2019. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen én lenezem
2019. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!