Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten jó áron jó edzőterem?

Budapesten jó áron jó edzőterem?

Figyelt kérdés
Budapesten keresnék egy edzőtermet a John Red-et ajánlották többen, de most a Facebook oldalán nagyon sok a negatív vélemény róla. Ajánljatok nekem jó edzőtermeket, amik viszonylag elfogadható áron vannak. (havi max 8000 körül)

2019. júl. 4. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
John Reed az tényleg borzalmas, a közönség primitív, félhomály van, az öltözőben nincs hely, és az ára is csak akkor jó ha leszerződsz egy évre.
2019. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Aha lehet, de hol van máshol szamurájpáncél? Vagy hol van máshol dj a teremben? Na ugye, sehol. A legjobb hely az akkor is a John Red. Nincs még egy ilyen színvonalú terem az országban.
2019. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
2019. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ez kicsit többe kerül (10 eft), de elég igényes terem és kevesen vannak. Egyáltalán nem sorolnám a nagyvárosi szenny, tucat termekhez.

2019. júl. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most látom hogy a Marina weblapján nem az aktuális árak vannak feltüntetve, hanem 4 évesek. Szerintem nem frissítik a weboldalt, én tavaly nyáron jártam oda, 7500ft volt a bérlet. Egy telefont megér letisztázni.
2019. júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
gilda max
2019. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gilda, persze... :D :D
2019. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mi van a gildával? odajarok es szeretem
2019. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En is ott edzem, es egy vicc, foleg azert az arert. A nagy atalakitas abbol allt, hogy a hasznos gepek felet kihajitottak, egy guggolo allvany maradt, a ketto kezisulyzos parkot egybe raktak igy nem lehet elferni, miota egybenyitottak a legkondicionalas katasztrofalis, 2 sarokban hideg, minden mashol meleg van, napszaktol fuggetlenul tomegnyomor, nincs szellozes, a maszoketrec kore kb. napozoagyakat is rakhattak volna, mindig ott hevereszik, fetreng 10-15 ember nyujtas gyanant. Ha nem este 10 utan megyek edzeni, tulzas nelkul nem tudok felhuzni, mert nincs hely. Ja, es a berlet ara 9500-rol 15 ezerre nott. Amivel igazabol nincs bajom, mivel csak heti egyszer jarok mar napijeggyel, csak bosszanto hogy a szolgaltatas minosege valojaban csokkent, a szep szurke falak meg szonyeg miatt elkernek 5+ eft-ot minden berletestol.
2019. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A-Fitness Újbuda
2019. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!