Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten jó áron jó edzőterem?

Budapesten jó áron jó edzőterem?

Figyelt kérdés
Budapesten keresnék egy edzőtermet a John Red-et ajánlották többen, de most a Facebook oldalán nagyon sok a negatív vélemény róla. Ajánljatok nekem jó edzőtermeket, amik viszonylag elfogadható áron vannak. (havi max 8000 körül)

2019. júl. 4. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Inkabb vettek volna 3-4 normalis rudat, azok is rettenet allapotban vannak. 2 olyan szinten gorbe, hogy teljesen mindegy mit csinalsz vele, nyomsz, felhuzol, guggolsz, evezel, kifordul a kezedbol, legurul a hatadrol. 2 rud volt alkalmas felhuzni, mar azok is majdnem simara koptak. A vastag rudbol amivel lehet nyomni vagy guggolni, az egyik eltunt, a kopott maradt. A tarcsak kozepebol kiesik az illesztogyuru. A kezisulyzok felen nincs feliratozva a suly, 35-40 kg kozott talalomra veszed ki a sulyzot. A csigaknal 2 kabel is leugrott a vezetogorgorol, hiaba mondtam nekik hogy tegyek vissza mert barmikor szakadhat es balesetveszelyes, leszarjak. A pultosokra mindig varni kell, bar ez az utobbi honapokban javult. A noi oltozoben nem egyszer fordult elo, hogy ha az esti orakban megyunk edzeni, a baratnom vagy vakuvillanast vagy zarhangot tapasztal, valoszinuleg az egyik takarito fenykepez. A nagy terem es a kondi kozott nincs hangszigeteles, a ket teremben mas zene szol, amit este 6-9 kozott hallassz a kondiban az egy katyvasz. A zuhanyzok budosek, naponta egyszer takaritjak es tobb szazan hasznaljak.

Ezeket a dolgokat nem mindenki veszi eszre, nyilvan nem egyformak az igenyeink sem, de szamomra pont ezek az aprosagok azok, amik megkulonboztetik a jo edzotermet a hoztaertes/tapasztalat nelkul, maximalis profit remenyeben osszetakolt koclerajtol. Na a Gilda pont ilyen.

2019. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
asszem a florianrol irsz :D mert igen igy van minden :D de en szeretek jarni oda:) mondjuk reggel szoktam nem du.
2019. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ja meg meg aszt furcsállom,hogy pl,reggel van mikor 5 ember van a teremben és az öltözöben majdnem a felén ott van zárva a lakat,,aki elmegy bezarja a szekrényt,hogy más ne tudja használni,,na ezt meg fogom kérdezni a recepcion hogy is van ez
2019. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
azt egy z,csak gyors volt a kezem a billentyün :D
2019. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
mass fitness. Havi korlátlan bérlet most 10k, de rengeteg gép van ott, tiszta, rendezett. Én is oda fogok járni :) szerintem megéri az árát.
2019. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!