Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermekben van hierarchia?...

Konditermekben van hierarchia? Komolyan kell ezt venni?

Figyelt kérdés
Mindenki azt csinál amit akar és mindenki köszönhet mindenkinek? Vagy vannak íratlan szabályok?

2019. júl. 11. 20:09
 1/4 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Nálunk nincs, bár én vidéki vagyok. Kb. ugyanaz, mint az utcán, akin látod, hogy morci, ahhoz ne menj oda, és kész. De nem lesz olyan, aki csak azt lesi, mikor köthet beléd, nyugi.
2019. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valahova bemész, üdvözlöm a bentlévőket, ők meg engem ennek köze nincs a hierarchiához.
2019. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább ilyen neveltetési kérdés..

Bemész, köszönsz, ők is köszönnek nekd. (pl öltözőbe belépéskor, kivéve ha kulturálatlanok, az ilyent engedd el)

2019. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vannak edzőtermek (főleg a fővárosban) ahol azt hiszik egyesek, hogy 98x magyar bajnokként az egyszeri halandónak is (aki nem olvas bodybuilding oldalakat) körbe kell őket ugrálni. Ennek a minősített esete, amikor a 20 éves nagy bajnok edző elvárja az 50 évestől is, hogy előre köszönjön neki, mert ő a valaki ettől. Aztán csodálkozik hogy nincsenek kliensei.

Én a tulajnak nem köszönnék a helyedben, azok általában nagyképűek és csak a menő emberekkel hajlandóak szóbaállni, az edzőknek köszönhetsz, de ha bunkóskodnak akkor hagyjad őket, van ilyen is sajnos. Nőknek mindig illik köszönni.

Ennyi a hierarchia. Sajnos az a probléma, hogy még te is azt hiszed, hogy létezik ilyesmi, egyes edzők és odajárók meg bele vannak bzulva, hogy egy konditermeben tápláléklánc van. Pedig ilyesmi nem létezik! Alapvető emberi udvariasság van csak.

Mondjuk az edzőterem külön állatkert, mert sok helyen az a legnagyobb respekt ha xy pörgeti az új Merci kulcsot. Neki mindenki köszöngetni fog, neked viszont nem biztos, de ne törődj vele. Te legyél udvarias ahogy érzed.

2019. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!