Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aki soha nem versenyzett és...

Aki soha nem versenyzett és átlagos fizikuma van az lehet jó edző, komoly szakértő?

Figyelt kérdés
Természetesen úgy hogy sok könyvet, tanfolyamot elolvasott/elvégzett a témában és folyamatosan képzi magát legyen szó edzésről, táplálkozásról, szteroidokról.

2019. júl. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem járnék olyan edzőhöz, aki csak elméletben edző, de pl. semmi kidolgozott izomzata nincs és semmi gyakorlati tapasztalata nincs semmilyen edzésformában. Hiteltelen lenne számomra. Plusz nem értem, miért akarna valaki másokat edzeni, aki saját magával nem törődik.
2019. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiteles. Az ilyet messze el kell kerülni!
2019. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem azt írta, hogy nem edzett soha életében. Csak azt, hogy nem versenyzett illetve a fizikuma átlagos. Valljuk be, a kondizás erősen függ a kajálástól. Edzhet valaki brutálisan, szakszerűen és mértani precizitással... ha a kajája nincs rendben és nem pihen eleget akkor a fizikuma "átlagos" lesz.

Szóval nekem simán beleférne egy ilyen felállás. Főleg ha tényleg érzem rajta a szakértelmet.

2019. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kajája nincs rendben az, hogy lehet szakértő, edző? Sehogy. Az az első dolog ebben a sportban, hogy a kaját rendbe kell tenni, ezt még a legamatőrebb kezdő is tudja.
2019. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, a saját tapasztalat, empirikus tudás és az edzés egyéni kiismerése sokkal fontosabb mint egy elvégzett tanfolyam. Főleg mivel olyan korban élünk, ahol pár @r kattintásnyi távolságra van tőlünk a világ minden tudása (pl Athlean-X).
2019. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!