Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem újra edzeni, de már...

Elkezdtem újra edzeni, de már megint elment tőle a kedvem, ha nem úgy megy valami ahogy akarom akkor mindig elmegy a kedvem tőle. Pl nem bírom még több súllyal csinálni vagy ma nem megy annyira. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés
Nem akarom h feleslegesen elfecserelt energia legyen csak de ha nem latom kb semmi eredmenyet akkor mindig feladom aztan meg megint elkezdem es aztan megint abba hagyom... Utalom mar ezt bem tudom hatarozni magam h edzek mar vegre rendessen kihagyasok nelkul.Mit csinaljak?
2019. júl. 16. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem bírod nagyobb súllyal, hát akkor csináld kisebb súllyal! Nem világos mi a célod az edzéssel, de ha testépítés, akkor a bevitt kalória, szénhidrát és fehérje mennyisége és aránya sokkal fontosabb, mint a súly.


Eredményességről annyit, hogy amikor én kitűztem célul a szabályos húzódzkodást, akkor 6 évembe telt eljutni odáig heti 3 edzés mellett. Nem sokkal később felszedtem még 5 kilót magamra és nem bírtam felhúzni magamat. Elment a kedvem tőle? Persze. De nem adtam fel és ez a lényeg!

2019. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt mi a kérdés? Nekem úgy tűnik, felismerted hogy benned van a hiba.

Vagy leküzdöd ezt az érzést, vagy sosem fogsz tudni normálisan edzeni.

2019. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress másik sportot! Ez nem neked való.
2019. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!