Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan miért gondolják azt,...

Sokan miért gondolják azt, hogy saját testsúlyos edzéstől meg lehet izmosodni?

Figyelt kérdés

Konditeremben is kemény évek munkája. Megtervezett edzés, grammra kimért kaja, tápkiegek, szteroidok. És így se egyszerű összehozni a valóban minőségi, jó formát.


Erre meg sokan komolyan elhiszik, hogy ha lógnak a mászókán, akkor izmosak lesznek. Vicc.



2019. júl. 18. 21:06
1 2 3 4
 1/31 Lazy Lover ***** válasza:
97%
Troll alert! Én nyomtam 4 évig egész jó formám volt
2019. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
44% osan csak ne troll alertezz!
2019. júl. 18. 21:16
 3/31 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe Brendan Meyers youtube csatornáját. Egész jó fizikuma van a srácnak ahhoz képest, hogy csak "majomkodik". =)
2019. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem hit kérdése. Izmosak, erősek és kész. Nekem tetszenek.

(Egy nő)

2019. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Troll kérdés.
2019. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Ilyen kulcsszóval ez nem más, mint provokáció.
2019. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Jaj ne ilyen Brendan Meyers félékre hivatkozzatok. Ez nem számít, olyan mintha valaki azt kérdezné, hogy hogy nézhet ki ha lemegy a kondiba és én meg mutatok neki egy képet Arnoldról. Persze mind tudjuk, hogy soha nem lesz olyan...


Ha ekkora sztrítwörkáutosok vagytok valóban akkor a saját eredményeteket mutassátok, ne erre az akárkire hivatkozzatok. Amúgy elhiszitek, hogy ő csak mászókán edz? Soha nem vesz a kezébe súlyozott? Tuti? Ott állsz mellette mindig? Naugye...

2019. júl. 19. 06:06
 8/31 A kérdező kommentje:
69 jogod van ezt hinni, de viselkedjél szépen és ne szemeteld tele a kérdésemet, jó? Kösz.
2019. júl. 19. 06:07
 9/31 A kérdező kommentje:
#4 te meg azt hiszem némi fogalomzavarban szenvedhetsz az izmos szóval kapcsolatban...
2019. júl. 19. 06:08
 10/31 anonim ***** válasza:
Sokan azért gondolják ezt, mert vannak, akik megizmosodtak tőle. De nem értem a felháborodást ezen. Ennyi erővel minek kajakoznak, úsznak, bringáznak, szertornáznak az emberek ha úgyis csak gyúrástól és szteroidtól lehetnek michelin gumiemberek... Vicc
2019. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!