Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes lábazni annak aki...

Érdemes lábazni annak aki kocsival jár?

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 03:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szoktak lábasozni.
2019. júl. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mint ahogyan nem érdemes kezezni annak, aki focizik.
2019. júl. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, természetesen ha mindig te vezetsz akkor érdemes a jobb oldali ablakot lesötétíteni és akkor csak bal oldaladra kell karozni is!
2019. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Alapból kezdjük ott, hogy a lábedzés túl van misztifikálva. Főleg ezen az oldalon mánia lett valamiért. Én azt javaslom, hogy heti 1 futás menjen, max 5 km.
2019. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, a láb nem látszik ki a kocsiból. Csak a bal oldali delta elülső és hátsó fejére kell edzeni, valamint karra és ha 175 centinél magasabb vagy, még mellre.
2019. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit vezetsz, meg milyen autod van. De ha egy kezi valtos autoval varosban vezetsz napi tobb 100 km-t, a kuplungozas a combod (a lab helyzete miatt), de foleg a vadlid asszimetrikusan terheli. Nyilvan nem a bal vadlid nol a terheles hatasara, mert kozel nem izomepito jellegu terhelesrol van szo. Hanem a jobb vadlid esik ossze a kevesbe terhelt allapottol. Erdemes labazni, mivel ha sulyzos edzessel adsz egy relative nagy terhelest a labaidnak, merseklodik az asszimetria.

Bar lehet mas szempontbol akartad megkozeliteni a kerdest, nekem ez a tapasztatom.

2019. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. Nekem a combom a legfejlettebb testrészem. Olyan jókat feszengek a tükör előtt a teremben. Felhúzom a nacim és nézegetem a combjaim. Tök jó látvány.
2019. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mi a kocsizás alternatívája, ha egyedül az, hogy kitörésben sétálgatsz a városban, akkor nem árt felkészülni rá.
2019. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!