Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan aki nem egyeteme...

Van itt olyan aki nem egyetemen tanult meg programozni?

Figyelt kérdés

Elkezdett érdekelni kicsit ez a programozás dolog. Mondom utánna nézek esetleg nézek videókat és próbálkozom vele utánna. Károm nem származhat belőle szerintem

Na egyből jött egy ismerős, hogy minek bohóckodók ilyennel. Ilyet nem lehet megtanulni. Csak egyetemen lehet megtanulni programozni meg rohadt nagy matek kell hozzá, mert nézzem meg, hogy egy mérökinformatikus mit tanul.

Van olyan köztetek aki esetleg ért hozzá és nem feltétlenül egyetemen tanulta meg? Amúgy a C nyelv ami érdekel, ha esetleg ez segít


2022. febr. 4. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azt mondod , hogy Diploma nélkül fizikailag lehetetlen a dolog ? Tehát nem létezhet olyan , hogy valaki egyetem nélkül megtanuljon programozni akár csak alapvetően is ?
2022. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
94%

a diplomához adják a tudást


üdv, Pistabácsi :d

2022. febr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelent az, hogy alapvetően?


Én azt mondom, hogy olyan szinten az otthon tanulók nem képesek megtanulni, amit a cégek elvárnak.


Hobbi programozó lehet belőlük, de az iparban elvárt színvonalat nem érik el. Ez képtelenség. Olykor még a diplomások egyike-másika sem.

2022. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
12%

"azt, hogy hogyan verj be egy szöget a falba, vagy a vízmértéket hogyan használd szintén csak iskolában lehet tanulni, sőt nyelveket is csak iskolában lehet tanulni mesélj még Andersen bácsi :D"


Pitiáner seggfej vagy. Nem tudsz szinte semmit. Ami keveset mégis, azt meg feldughatod. Ember nincs, aki egy szakmát maga tanult volna meg, kielégítő színvonalon. Amiről te dumálsz, a szög beverése, a vízmérték használata triviális. Ettől még nem leszel szakember, csak kontár, ami most is vagy.

Magad alá huggyantanál ha valóban olyan feladatokat kellene megoldanod, amiket én oldottam meg már húsz évvel ezelőtt.


Amiről te nyomod itt a süketet, az nem színvonal, csak barbárkodás.

Kontár kotnyeleskedés, valódi szakértelem nélkül.

Az Andersen éppen te vagy.

2022. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
0%

"mit számít, hogy régen teljesen más volt minden, "


Itt látszik, hogy milyen tudatlan, primitív, sőt, kifejezetten ostoba ember vagy. Semmi nem volt más. A programozók pontosan ugyanazt tanulták, mint ma.


A szakmárfól sem tudsz semmit, hogy tudnál te programozni? Az vagy, akit ismertettem, egy próbálkozós, értéktelen kontár.

2022. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 anonim ***** válasza:
96%

#24:

jujj látom elgurult a gyógyszer papa :D

vegyél be egy nyugtatót, mert a végén még felfordulsz itt nekem azt a sok hülyeségeddel együtt elmész az örök programozó mezőkre :D


bár annyira buta vagy, még vitatkozni sem éri meg veled, hisz látszik amint a tudás kellene te ott befuccsolsz és fröcsögni tudsz


ennyit az érveidről és arról, hogy a tudás csak iskolában szerezhető meg

ostoba vagy és ezen a papírok sem változtatnak amit életed során megszereztél


aztán most már nehogy agyvérzést kapjál itt neke!

2022. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 anonim ***** válasza:
95%
26, valószínűleg nárcisztikus személyiségzavara van, az ilyet nem tudod meggyőzni, kár a gőzért
2022. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 anonim ***** válasza:
96%
ez a 24-es nem az a troll aki mindenhova nyomja a hülyeségeid, de valójában nem is ért semmihez? :D most gondolkodom rajta, az is ilyen suta buta kategória
2022. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
81%

"Én azt mondom, hogy olyan szinten az otthon tanulók nem képesek megtanulni, amit a cégek elvárnak."


De. Ez manapság már annyira mindennapos, hogy csak fogom a fejem, hogy te melyik bolygón élhetsz! Nézz körül a munkahelyeden, szerinted mindenki diplomás? :DDDD Jesszusom!

2022. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nem árt különbséget tenni cégek között. Ha pl. egy EPAM-nál akarsz REST API-kat írogatni, ahhoz nyilván nem szükséges ugyanaz a képzettség, mintha AWS-hez jelentkeznél machine learning engineer-nek. Egy Citadel vagy Jane Street is kidobná a CV-det már az automata kulcsszavas szűrésen diploma nélkül, egy Tesco-hoz meg lehet simán bekerülnél.
2022. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!