Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan aki nem egyeteme...

Van itt olyan aki nem egyetemen tanult meg programozni?

Figyelt kérdés

Elkezdett érdekelni kicsit ez a programozás dolog. Mondom utánna nézek esetleg nézek videókat és próbálkozom vele utánna. Károm nem származhat belőle szerintem

Na egyből jött egy ismerős, hogy minek bohóckodók ilyennel. Ilyet nem lehet megtanulni. Csak egyetemen lehet megtanulni programozni meg rohadt nagy matek kell hozzá, mert nézzem meg, hogy egy mérökinformatikus mit tanul.

Van olyan köztetek aki esetleg ért hozzá és nem feltétlenül egyetemen tanulta meg? Amúgy a C nyelv ami érdekel, ha esetleg ez segít


2022. febr. 4. 10:03
 81/120 anonim ***** válasza:
52%
Bill Gates nem programozó.
2022. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/120 anonim ***** válasza:
68%
Annak tanult. Meg maga is volt amit csinált a Windowsban
2022. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/120 anonim ***** válasza:
52%

Egy vállalkozó a vállalkozásából él, nem fizeti meg őt senki.

Bill Gates egészen biztosan a legjobb programozó volt a Microsoft nevű cégében, meglehetősen sokáig. Erre konkrét bizonyítékok is vannak.

Nem tudom, ki lenne ma képes 19 évesen, önállóan BASIC interpretert írni assemblyben egy olyan gépre, aminek csak 4 kByte memóriája van és a benne dolgozó processzort még életében nem is látta.

2022. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/120 anonim ***** válasza:
100%

"Jól megfizetve mindig azok lesznek akik vállalkoznak."


Mit értesz az alatt, hogy jól megfizetve? Szerintem egy Jeff Dean-nek pl. nem kopik fel az álla a több tízmilliós fizetésével és a több százmilliós bónuszaival alkalmazottként sem.

2022. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/120 anonim ***** válasza:
68%
Úgy értem egy tulajdonos mindig több pénzt keres, mint egy alkalmazott. Gondolom a Google fő részvényese több pénzt akaszt évente mint Jeff Dean.
2022. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/120 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy értem egy tulajdonos mindig több pénzt keres, mint egy alkalmazott."


Még nálam is volt olyan periódus, amikor ez a tétel nem igazolódott.


"Gondolom a Google fő részvényese több pénzt akaszt évente"


A Google-nek az is tulajdonosa, aki csak egy részvényt tudhat magáénak.

2022. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/120 anonim ***** válasza:

#85 a 80-astól kérdeztem. Vagy két accountról írogatsz?

A Google fő részvényese nem programozó.

Vagy akkor most programozókat hasonlítunk össze cégtulajdonos üzletemberekkel? Úgy nyilván utóbbiak keresnek jobban, csak értelme nincs az összehasonlításnak.

2022. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/120 anonim ***** válasza:
53%

Igen de én a fő részvényest mondtam nem aki Revoluton játsza az agyát 😅


Na mesélj erre kíváncsi vagyok. Mennyi volt a fizud, Mennyi volt a bevétele a cégnek? Hány alkalmazott volt? Mennyi volt a főnök fizetése?

2022. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/120 anonim ***** válasza:
0%
De a cégtulajdonos is lehet programozó végzettségű 😃
2022. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/120 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális. Tehát ha mondjuk megcsinálok egy proginfó BSc-t (és mondjuk még dolgozok is benne pár évet), aztán elkezdek youtuberkedni és én leszek a következő pewdiepie, akkor elmondhatom magamról, hogy a világ egyik legjobban kereső programozója vagyok? :)
2022. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!