Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan aki nem egyeteme...

Van itt olyan aki nem egyetemen tanult meg programozni?

Figyelt kérdés

Elkezdett érdekelni kicsit ez a programozás dolog. Mondom utánna nézek esetleg nézek videókat és próbálkozom vele utánna. Károm nem származhat belőle szerintem

Na egyből jött egy ismerős, hogy minek bohóckodók ilyennel. Ilyet nem lehet megtanulni. Csak egyetemen lehet megtanulni programozni meg rohadt nagy matek kell hozzá, mert nézzem meg, hogy egy mérökinformatikus mit tanul.

Van olyan köztetek aki esetleg ért hozzá és nem feltétlenül egyetemen tanulta meg? Amúgy a C nyelv ami érdekel, ha esetleg ez segít


2022. febr. 4. 10:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 anonim ***** válasza:
9%

Látom, sokaknak fáj, hogy szembesültek az értéktelenségükkel és az sem ízlik egyeseknek, hogy a cégek az igazolt tudást preferálják, nem azt, hogy jön a mókamiki és behazudik valamit.

Aki esetleg mégis elhelyezést nyer, az is csak a szart takarítja, némi apróért.


"Ez manapság már annyira mindennapos, hogy csak fogom a fejem, hogy te melyik bolygón élhetsz! Nézz körül a munkahelyeden, szerinted mindenki diplomás? :DDDD Jesszusom!"


Téged is olyan orvos gyógyítson, aki nem járt egyetemre és olyan építész tervezze a házadat, aki szintén nem látott egyetemet belülről. Ostoba veréb. Megérdemelnéd.

2022. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/120 anonim ***** válasza:
95%
Én jártam, de nem hazudom magamnak azt, hogy ez mekkora nagy cucc, a kollégáim fele nem járt és ugyanazt a munkát végzik. Mert TUDNAK. Nem tudom, mi fáj neked és mekkora királynak érzed magad, de szerintem a diploma nem tett hozzá ahhoz, aki vagyok, téged meg úgy meghatároz, hogy ha elvenném tőled, kinyírnád magad. Nem tudom, mi bajod van, de semmi köze az IT-hoz, az biztos. Pszichológus mit mond?
2022. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 anonim ***** válasza:
100%
#31 Hogy jön ide az építész meg az orvos ? A net nincs tele műtős videóval de pl alap programozó videókkal igen ?
2022. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/120 anonim ***** válasza:
4%

"Mert TUDNAK."


Honnan tudnának, te idióta? Még azt sem tudjátok, hogy mennyire hülyék vagytok. Ha bármi komolyabb dolgot kellene lefejlesztenetek és ezen múlna az életetek, visítanátok mint a disznó aki böllérrel néz farkasszemet. Fogalmatlanok vagytok, tudásotok semmi, fing. Csak a pofátok nagy.


"Nem tudom, mi fáj neked"


Neked fáj, nem nekem. Az, hogy nulla vagy. Essen már le, te szerencsétlen.

2022. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/120 anonim ***** válasza:
90%
Ez azért vicces, mikor emberek Bill Gates-el és hasonlókkal példálóznak. Kb. mintha azt mondanád, hogy simán nyerhetsz milliókat a lottón, mert másnak is sikerült :)
2022. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/120 anonim ***** válasza:
86%
Lölö meg szakmunkásként többet keres, mint te diplomásként. Sőt többet, mint az egész családod együttvéve. Pedig csak egy szakmunkás
2022. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 anonim ***** válasza:
23%

" Hogy jön ide az építész meg az orvos ?"


Úgy, te ostoba kócsag, hogy az orvosi készülékeket, a hadászati eszközöket, a repülőgépek szoftvereinek egy ilyen sehonnai buta verebet még csak közel sem engednek. Mit is kezdenének ott a magadfajtával?

Azt mégis, hogy képzeled, hogy majd levizsgáztatnak két napon át, hogy az amit behazudsz, azt tényleg tudod-e?

Nem, kapod a segédmunkát, meg az ehhez mért fizetést. Ezt is csak nagyon szerencsés esetben.

2022. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 anonim ***** válasza:
10%

Lölö meg szakmunkásként többet keres,


Nem keres többet, csak lop.

De engem nem zavar, nem vagyok irigy. Ami a szükségletem, annak a többszörösét megkeresem, pedig nem dolgozom túlságosan sokat.

2022. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/120 anonim ***** válasza:
90%

srácok ne etessétek ezt a trollt, már meg van ki ez

nem ért ez semmihez csak okoskodik és direkt provokálja a népet

nézzétek meg hogyan ír, egyértelműen csak egy troll, abból is az ostobább fajta!

2022. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/120 anonim ***** válasza:
4%

Azaz, még szopogassátok egymást.

Olyan jó nézni a sok lusta, ostoba, megúszós, próbálkozót, ahogy egy húron pendülnek a maguk butaságával, korlátoltságával, irigységével.

2022. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!