Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozó tanfolyamok...

A programozó tanfolyamok valójában jók, érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Programozó szeretnék lenni.


Nincsenek világmegváltó terveim, csak annyi hogy megéljek, és ezt úgy érjem el hogy amit csinálok azt szeretem, és a munkavégzés aránylag kötetlen.


Amik Budapesten vannak programozó tanfolyamok valóban jók? Melyiket ajánlanátok?


"Klasszikus" egyetemre/főiskolára se időm se kedvem menni.



2022. jún. 15. 20:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 Bony93 válasza:
58%
#28 és #32 köszönöm a célravezető válaszokat. :)
2022. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
44%
Csak addig feküdj egy műtőasztalon, amíg a világ legjobb sebészei megtalálják a cervixedet :DDD
2022. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
56%

"Csak addig feküdj egy műtőasztalon, amíg a világ legjobb sebészei megtalálják a cervixedet :DDD"


Értem.

Szóval hülye vagy a gyógyászathoz (is), nem gond ez, csak nem kéne beleböfögnöd. A cervixet ugyanis, hiedelmeddel ellentétben, nem belgyógyász, hanem sebész operálja. Igen, az appendixet is.



"A vakbélműtét az általános sebészet talán leggyakoribb sürgősségi beavatkozása. Napjainkban többféle technikával végezhetik a gyulladt féregnyúlvány eltávolítását, megkülönböztetünk hagyományos és laparoszkópos műtétet." -->


[link]


Vadász, vadász! :)

2022. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
58%

Ahogy írtam "sebészek megtalálják". Tehát a műtétet elvégző személyre, mint sebészre gondoltam nem belgyógyászra. Mondjuk ebben meg is erősítettél, hogy jól írtam köszönöm.


Olvasgattam a kommenteket és nagyon nagyképűen és lekezelően beszélsz, cserébe nem értesz azokhoz a dolgokhoz, amikkel példálózol. Ezzel aláásod az addig leírt mondandódat sajnos :(


"... ne tudná lokalizálni, elcsipeszelni, kimetszeni a cervixet (vakbél), ne tudná kiöblíteni a hasüreget és összevarrni azt?"


Legközelebb nézz utána a latin szavaknak, mielőtt leírod őket. Szerintem férfi vagy és elég kellemetlen stílusban kommentelsz, ezért írtam, hogy addig tartson a műtéted, amíg megtalálják a cervixedet. Ééérteed??

2022. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
45%

Jaj, milyen aranyos kis vita lett.


#70

"Miért kevered össze az IT-t a klasszikus mérnöki tudományokkal?"

Mivel hatalmas az átfedés. Nyilván van kivétel mindkét esetre, de a jelentős átfedés miatt kötelező erről is beszélni.


"És a kutatói rétegnek nincsenek saját tudományos témái, fókuszai?"

Nem értem, hogy a kérdés az, hogy jön ide.

Azért mert 1-2 területen sokkal mélyebb tapasztalat van, még nem jelenti azt, hogy minden máshoz hülye, max annyit hogy más területen nem rendelkezik olyan mély ismeretekkel.


"Ez csak egy olyan önigazolás, amit 30 éves mindenki feltétel nélkül elfogad és senki nem vizsgálja felül."

Én nem önigazolásként, hanem tapasztalatból mondom. A legtöbb ember ezt nyilván nem vizsgálja, vagy nem látja, de én figyelem, hogy kinek milyen skillset-je van a környezetemben.

Tehát, hgoy egy másik példát mondják, az se mindegy, hogy az ember melyik egyetem végzett.


#71

"Elitista, toxikus menedzser személyiséged van"

Mert tényeket mondok? Direkt nem olyan dolgokat mondtam, amik szubjektívek, hogy "X helyen dolgoztam és ez a legjobb".

Ha Bélának 250-es az IQ-ja, le van mérve, dokumentálva. Ha Béla kimondja magáról, akkor elitista és toxikus a személyisége? Mert egy tényt kimond?

Normális vagy? :DD


Kimondom, hogy a Föld a nap körül kering, akkor elitista, toxikus ebmer vagyok? :DDDDD


Kicsit se vagy szánalmas. Nem tudsz számolni, ezért alaptalanul a személyemet támadod.


"Jobban érzed magad ettől amúgy? Magasabb rendű vagy? Több az életed?"

Te tényleg nem vagy valami okos.

Én veled ellentétben nem azért vitatkozom, hogy igazam legyen minden áron. Én nem olyan vagyok, mint te, hogy inkább gerinctelen leszek, csak ne kelljen beismernem, hogy tévedek.

Én bizony azért válaszolok, hogy a kérdezőnek segítsek.


#76

"attól még a tény tény marad, hogy egy pár hónapos tanfolyamon több hasznos tudást adnak át, mint egy 5 éves egyetemi képzésen"

Sajnos nem, és aki beszélt bootcamp-en végzettekkel 5 mondatnál többet, az tudja, hogy nincs igazad.

Jó lenne, én lennék az első, aki arról beszélne, hogy mindenki az erősebb képzést válassza, és ha ez a bootcamp, akkor azt, de rendszerint nem erről van szó.

Sőt, én személyesen ismerek embert, aki ilyen bootcamp-en oktat és borzasztó minőségben teszi.


#80

"Dolgozom. Tudod, nekem nemcsak egyetemi diplomám van, hanem értek is valamihez, ezért a nap nagy részét munkával töltöm"

Egyébként ez pont önellentmondásos.

Ha értesz valamihez, akkor 1-2 válasz megírása nem hátráltat a munkában, akkor nem érsz rá erre, ha annyira szar munkaerő vagy, hogy muszáj azt a pár percet is a munkáddal töltened, amit egy rövid válasz megírásával töltenél.


#91

Nincsmit.

2022. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!