Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozó tanfolyamok...

A programozó tanfolyamok valójában jók, érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Programozó szeretnék lenni.


Nincsenek világmegváltó terveim, csak annyi hogy megéljek, és ezt úgy érjem el hogy amit csinálok azt szeretem, és a munkavégzés aránylag kötetlen.


Amik Budapesten vannak programozó tanfolyamok valóban jók? Melyiket ajánlanátok?


"Klasszikus" egyetemre/főiskolára se időm se kedvem menni.



2022. jún. 15. 20:53
 81/95 anonim ***** válasza:
0%
Ohhohhoohh.. :((
2022. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
72%
De látom, te egész nap ráérsz itt trollkodni, mert munkanélküliként anyuci-apuci eltart. Ebből is láthatod, hogy a diplomád nem ér semmit, ha mellette nem tudsz semmit a szakterületedről, és ha tudnál is, akkor se vennének fel sehova a mentalitásod miatt.
2022. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
62%

Látom, erősítést kaptam!

Nagyon találó feladat volt egyébként, megmozgatta még az én agytekervényeimet is :D!

2022. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
0%

Én ráérek, mert engem az eddig elvégzett munkámból származó jövedelmem eltart, még annak ellenére is, hogy a vállalkozói tevékenységemet már egy jó ideje szüneteltetem. Csak mondjuk, neked ehhez nem sok közöd van.

Az én szűken vett szakterületemen pedig oka nem volt panaszra eddig annak, aki megbízott, bár ehhez sincs túl sok közöd, ehhez viszont annál inkább: A mentalitásom, mondhatni, a tietek tükre.

2022. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, milyen vállalkozó lehetsz, de abban biztos vagyok, hogy az informatikához nem sok köze van a vállalkozásodnak :D
2022. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
6%

Ennél nagyobbat nem is tévedhettél volna.

Nem akarok ezzel felvágni, de olyan dolgokkal foglalkoztam, amikről te valószinűleg, soha még csak nem is hallottál.

2022. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
72%
Mikkel foglalkoztál? Anyukád kérésére kivitted a szemetet, vagy apukád kérésére lemostad a kocsit? :D
2022. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
74%

85-ös, hagyd, nem vagyunk elég magas szinten ehhez! Ne is próbálkozz a megértésével!

Mi csak bitfejtő prolik vagyunk.

2022. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
4%

Hát, aki ilyen leír:


"Ha csak az angol ábécé 26 betűje lehet a rendszámban, akkor 26^4 * 10^3 féle rendszám lehetséges. Ezt gimiben és egyetemen is tanultuk, de programozóként semmi hasznát nem vettem eddig."

2022. jún. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
79%
Mi a bajod ezzel?
2022. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!