Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
100%
Például a lányoknál a nadrág (farmer) viselése a múltszázad közepén kezdődött.Addig szoknyát viseltek.Még sem néztük őket leszbikusnak soha sem.Amúgy sokkal nőiesebben néztek ki és sokkal jobban is állt nekik.
2022. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
100%

"de ha csak simán otthon vagyok akkor had legyek abban amiben szeretek, és ne alkossanak rólam olyan véleményt aminek köze sincs a valósághoz"


Node ha csak simán otthon vagy akkor ki alkotna rólad barmit is??Honnan tudnák hogy miben vagy?


Ezt nem értem.

2022. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ezt úgy értem ha itthon vagyok és nekem úgy támadja kedvem hogy csak dressz van rajtam, akkor ne keljen azért aggódni ha valaki jön hozzánk és még látnak így. Na konkrétan erre gondoltam. Nyugodt szívvel nyithatok ajtót bárkinek, és ne arra gondoljon ami éppen rögtön az eszébe jut hogy, úristen egy férfi tornadresszben na ez biztos bú.. i...

Gondolom így már érthető?

2022. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
100%

93#

Értem.De viszont te is megértheted hogy pldául elmennék az öcsémhez akit ismerek es egyszercsak egy piros tornadresszben nyitna ajtót,lehet röhögnék egyett ,vagy nem is tudom mi lenne a reakcióm.

Ne ne érts félre,de bizony meglepődnék.Szoktalan lenne elsőre,de nyilvan nem tudnám ugy lereagálni mintha tök megszokott, vagy termeszetes lenne mivel nem volt meg rajta ilyesmi ill nem láttam.

2022. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
91%
Igen igazad van! Rólam is tudják páran hogy szoktam tornadresszt hordani, először engem is ki nevettek, főleg inkább a belső ismerősök, de igazából simán el fogadták, hiszen ismernek, tudják hogy, full hetero vagyok, és hogy ez nálam csak egy rajongás ez a ruhadarab iránt. Feleségem van család gyerekek. Tisztelem őket és ők az elsők, de van ez a kis hibám, vagy nem tudom hogy nevezzem. Ezért lenne jó ha a társadalom ezt el fogadná.
2022. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
100%

Igen azért ebben van valami amit az utolsó írt.

Én pl nem vagyok az a nagy tornadressz rajongó, de néha fel szoktam venni. Tegnap este pont így voltam hogy, tornadresszben szerettem volna aludni, fel is vettem jó volt nagyon. De nappalra nem hordom, direkt ezért mert majd mit szólna hozzá más. De mivel én body rajongó is vagyok, így most abban vagyok, itthon vagyok nem megyek sehova főzök stb. ebben vagyok, sokan tudják mert látnak benne, és ebben nem vagyok szégyenlős. Nem zavar ha bodyban látnak. Viszont a tornadressz egy kicsit másabb az jobban nőies, meg ugye fényes anyagú, azt így nem merem én sem be vállalni. Mert ugyan mit gondolnak majd rólam. Így a tornadressz marad négy fal között. A bodyt viszont simán hordom, sz@rok mások véleményére, kényelmes praktikus és szeretem.

2022. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim ***** válasza:
92%

Na hát azért itt van igazság minden téren.

Meg valjuk be őszintén egy férfinek nehezebb a dolga öltözködés téren, mert valójában a nőknek minden is meg van engedve, ők mindent hordhatnak, hosszú nadrágot hosszú ujjú pólót, kockás inget, leggingset, rövidet, térdig érőt, hosszút, stb stb stb.. . És ezt úgy kombinálják ahogy akarják, és jogosan??? Igen természetesen mert még van hozzá a joguk, és jól is csinálják. Ellentétben a férfi, hosszú vagy rövid nadrág, meg póló vagy pulóver. És itt ki is merült minden... szóval egy nő sokkal könnyebben öltözködik mint egy férfi. A nőknél elfogadott a testhezálló ruha, míg a fiúknál leg kevésbé. Itt megint csak nagy kapu a nőknél. És ezt sorolhatnám estig. A fiúknál sok mindent nem fogad el a társadalom, de miért is??? Passz mindenre az a válasz hogy buz...is. ezzel el van intézve.

Hol ott baromira nem így van.... Csak a sok birka hiszi ezt. Igen is vannak olyan fiúk akik szeretik az ilyen olyan ruhát hordani. Ezt el kellene fogadni végre.

2022. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon szépen meg fogalmaztad 97.

De ez a társadalom ezt soha nem fogja el fogadni.

De ha a celebek vennének fel na az után lehet más lenne a helyzet. De addig meg marad "bujkálás" nem baj nem soká itt a nyár vége jönnek a hűvösebb idők majd és majd a pulóver alatt meg úgy sem látják hogy dressz van rajtam.

2022. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom nektek fiúk le a kalappal előttetek.

Olvastam az összes hozzá szólásokat.

És szinte mind kivétel nélkül tetszik.

Viszont sajnálom is azokat akik nem tudják úgy hordani dresszt mint én, nekem persze könnyű.

Nekem nem tudnak beszélni ez végett, de nektek sajnos igen, mert az ember mindig másba szeret hibát keresni, mi közben nézne inkább magába, és ne mással foglalkozzon. Amúgy meg nem is értem kinek mi köze van hozzá hogy, ki mibe szeret lenni valószínűleg azért mert abban érzi jól magát ezt tiszteletben kellene tartani, és nem fikázni a másikat, meg nem is beszélve az olyan jelzőkröl ami nem is igaz.

És ha egy fiú úgy érzi jól magát ha tornadresszben van akkor legyen abban ennyi.

2022. aug. 9. 11:59
 100/103 Metionin ***** válasza:
100%
Áh gyerekek, ahhoz még ki kell halnia pár generációnak, hogy az emberek felfogják, hogy a ruha az egy darab szövet, aminek nincs sem neme, sem szexuális orientációja.
2022. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!