Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
 51/103 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostan kapható tornadresszek már elég kényelmesek, figyel a gyártó a minőségre. Mondom ezt úgy hogy fiú vagyok, nekem nagyon tetszik és bizony kényelmes is a tornadressz, én is gyakran fel szoktam venni itthon ha nem akarok menni sehova sem, simán el vagyok benne egész nap is, de aludni is szoktam benne elég sokat mert annyira kényelmes.
2022. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem venném melegbe. Mindig is nyűg volt amikor hordani kell. Épeszű ember meg aligha vesz fel ebben a rohadalom melegben olyan cuccot ami rátapad a bőrére.
2022. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagyunk egyformák.

De én ezt simán el fogadom.

51es voltam.

2022. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 A kérdező kommentje:

51es-nek üzenem hogy, jól teszed ha abban vagy amiben szeretel.

Volt itt olyan aki azt írta hogy vett a barátjának tornadresszt.

Egy kicsit el gondolkoztam ezen de aztán úgy gondolom simán lehet a tornadressz uniszex is. Meg ha magamból indulok ki hogy, van egy ruha amiben nagyon szeretek lenni, akkor fiúknak is lehet olyan amiben szeretnek lenni, akkor ezt miért tiltsuk meg nekik. Szerintem az ami a másiknak jó azt el kell fogadni és kompromisszumot kell kötni, ez az én véleményem.

2022. júl. 20. 12:32
 55/103 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én is így vagyok ezzel ahogy te is, nem tudom igazán miért is de egyszerűen ki szerettem volna milyen is tornadresszben lenni, és valahogy úgy meg fogott, olyan jó érzés benne lenni, mint ha teljesen meztelenül lennék de még is van rajtam valami. Nyilván nem megyek ki az utcára így egy szál dresszbe. De csuda jól esik benne lenni, most lehet sokan bolondnak tartanak, de hát ez van. Szerintem nem én vagyok ezzel így.
2022. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég régóta gondolkodom azon milyen lehet tornadresszben lenni, írtam is itt egyik hozzá szólóhoz, meg privátban is érdeklődtem nála, de reménytelen volt.

Hogy mégis hol lehet kapni fiúnak való tornadresszt, keresgéltem a neten de nem igazán találtam, csak külföldi oldalt, ott viszont volt kifejezetten fiúnak való tornadressz, vagy volt ami unisex volt, mondjuk mind a kettő tetszett. Szerintem azokból fogok rendelni, meg legalább a mérete is jónak tűnik. Itthon kapható legnagyobb méretű tornadressz az 170-es, ami elméletileg jó lenne, de inkább ég, számmal nagyobbat vennék. De azt már idehaza nem tudok venni. Úgy hogy marad a külföldi oldal. Nem tudom idehaza miért nem gyártanak nagyobb méretben?! Viszont az ami feltűnő hogy ugyan olyan a fiú tornadressz mint a női, próbáltam esetleg olyat keresni ami olyan száras jellegű, olyan is volt de nem igazán tetszik, úgy hogy marad a hagyományos női tornadressz az tetszik.

2022. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 Metionin ***** válasza:
89%
56. Vegyél sima nőit vagy unisexet, csak arra figyelj, hogy a hosszát is feltüntessék, mert valamiért a legtöbbet a nők törzshosszához méretezik még a rendes sport/táncboltokban is.
2022. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 A kérdező kommentje:
56 osnak irok. Igen lényeges a méret választás mert ha szűkösen bujsz bele akkor az nagyon kényelmetlen tud lenni, pláne ha egész nap dresszben akarsz lenni. Nekem sem volt jó amit elsőnek vettem. Nem tudom milyen fajta tornadresszt szeretnél magadnak, de lehet először próbálj meg egy ujjatlan dresszt, azzal nem biztos hogy problémád lehet. Azok is nagyon kényelmesek, még lehet jobban is mint a rövid ujjú vagy esetleg a hosszú ujjú.
2022. júl. 23. 10:20
 59/103 anonim ***** válasza:
100%

57-58. Köszönöm a segítséget, igen gondolom a méret nagyon fontos egy ilyen teljesen testhezálló ruhához. De gondolom azért képes egy bizonyos százalékban nyúlni is. Gyakorlatilag találtam is ami méretben biztos hogy jó lesz.

Meg még a színeken gondolom. De gondolom olyanok mint a kék fekete fehér az simán lehet unisex. Még a piroson gondoltam el, de az már lehet inkább nőies. Na de mindegy is nekem jó a kék vagy fekete is az is tetszik. Szerintem ujjatlant rendelek elsőnek, de lehet rövid ujjút is veszek, azok is nagyon tetszenek. Télre meg inkább hosszú ujjút veszek lehet az praktikus is lesz!

2022. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 A kérdező kommentje:

Természetesen olyan színűt vegyél amit szeretnél mondjuk kék fekete fehér az jó választás egy fiúnak. Azok amúgy is teljesen unisex színek. Viszont ha tetszik neked a piros akkor akkor lehet el gondolkodnék rajta... Viszont az inkább nőies.

De ha meg szeretnél hosszú ujjút télre, akkor vegyél piros hosszú ujjút, mivel úgy is fölé fogol öltözni azt meg senki nem látja. És akkor lesz piros tornadresszed, de ez csak az én véleményem:).

2022. júl. 24. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!