Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
 61/103 anonim ***** válasza:
100%
Vennék én is,de nem tudom,hogy a farkam+a zacsim bele fér-e a dressz alá? És úgy általában kényelmes-e?
2022. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak akkor fogod meg tudni ha fel próbálsz egy dresszt.

Én mikor először vettem fel tornadresszt nekem semmi gondom nem volt vele ott lent.

Ha meg természetesen fel áll benne a cerka akkor úgy is igazodik benne. Meg jó az anyaga rugalmas enged annyit.

Nálam akkor szokott egy kis probléma lenni ha a tornadresszt nem magába veszem fel, ha nem veszek alá egy leggingset, és arra veszem fel a dresszt, na akkor van csak hogy kicsit még kell igazítani a lenti dolgokat, de utána már nincs gond. De itt ahogy sokan is írták fontos hogy jó legyen a méret mert másképp kényelmetlen lesz. Én is csak külföldi oldalról tudtam magamnak rendelni olyan tornadresszt ami jó rám, és ha jó a méret észre sem veszed hogy egy teljesen testhez feszülős egyrészes ruha van rajtad.

2022. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
100%
62#Tangásat vettél?
2022. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sajnos a tangát változat nem jön be. Egyszer volt egy tangát bodym, de nem hordtam.

De nem azért nem hordtam mert kényelmetlen lett volna, ha nem csak szimplán nem tetszett. Nekem csak az úgy nevezett teli fenekes vagy mi is lenne a rendes neve tán "bugyis aljú" az jön be azon jól körvonalazódik a fenekem.

2022. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 A kérdező kommentje:

Na mit történik itt?

Úgy néz ki többen lesznek a tornadresszes fiúk mint mi csajok:) Ez szuper:)

2022. júl. 25. 16:00
 66/103 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van es abban vagyok itthon most is a lakasban.Olvasva itt a hozzaszólásokat,szeretném meglepni egy bodyval a barátomat.Szerintetek vegyek neki?

22l

2022. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 anonim ***** válasza:
100%

64 es vagyok. Nem tudom mit szól hozzá a barátod.

Mondjuk én nagy body rajongó vagyok, én rajtam is az van most feket ujjatlan, imádom őket nagyon.

2022. júl. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki,de,ha egy méretetek van,akkor próbáljad fel.Neki is izgísebb lesz,hogy már volt rajtad.Jah,alul kapcsosat ne vegyél,mert a fiúkat zavarja
2022. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
100%

Az én bodym az mind kapcsos alulról, vagy patentos, de engem nem zavar.

Mondjuk a tornadressz ennyivel másabb mivel abba bele kell bújni. De nekem mind kettő tökéletes.

2022. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm.A méreteink nem passzolnak sajnos.Akkor veszek neki egyet,jől mutatna a kis kerek popsiján.Remélem meg tudom győzni hogy felvegye.

:)

2022. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!