Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:
100%

Hát én erre befizetek.

Ez szerintem soha nem jön el.

Sajnos ennyire be vannak gyepesedve az emberek.

De itt Magyarországon ez sajnos hatványozottan igaz.

2022. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt én is így látom, egy fiúnak nem szabad tornadresszt hordani ezt mondja a nagy többség, pedig szerintem pont mindenki az vegyen fel amit szeret. Én személy szerint nagy tornadresszes rajongó vagyok, először télen hordtam a ruhám alatt nagyon jó volt egy alsó alap öltözetnek. Aztán gyakorlatilag teljesen hozzám nőtt. De mivel nem elfogadott a deressz, így inkább bodyt veszek fel. Azt még valamennyire el fogadják persze tisztelet a kivételnek, mert van az ismerősi körömben olyan aki mind a kettő viseli.
2022. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves utolsó ebbe bele kell hogy, törődj.

Ezt egyenlőre nagyon kevesen fogják el fogadni hogy, fiú tornadresszt hordjon. De úgy kell hozzá álnod hogy, gyakorlatilag le kell tojnod, és nem görcsölni rajta. Amikor akarod vagy jól esik szépen fogod és bele bujsz a dresszbe, ennyi, amúgy meg tényleg nem soká vége a nyárnak jönnek majd a pulóveres időszakok, és szépen fel veszed alá, és már is meg van oldva. És a kutya meg nem fogja mondani hogy mi van a pulóver alatt. Valószínűleg én is ezt fogom tenni. Úgy sem akarom magam mutogatni tornadresszbe.

2022. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!