Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
88%

Olyan tangás?

Jó az utcára is.

2022. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 anonim ***** válasza:
86%
Én ha nő lennék és jó alakom, fiatalon simán bevállalnám.
2022. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
94%

"Én mindig azt mondom, hogy mindenki érezze magát jól amit szeret"


Igazad van 9#.Én leginkabb a kertben kapalgatok,szedegetek így,mert kényelmes.Neha kiugrok a boltba gyorsan.


A tangásjózsibácsi 78

2022. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
19%
#19 ha arra akarsz célozni, hogy aki tangában érzi jól magát és elmenne a városban az milyen lenne már. Nos van/volt ilyen pasi aki nyáron tangában és kavboy csizmába járt, de ő erős alkatú volt és igazi férfi aki bemerte vállalni, és még oda is voltak érte a nők. Nem olyan nyuszi, ultra konzervatív nyápic pasi, mint sok magát igazi ffinak tartó,akik azért játszák magukat, mert ugyan azt hordják meg ugyan úgy, csak az egyiknek Audival feszít, a másik Mercivel 😄
2022. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
#13 neked válaszóltam.
2022. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
59%

10/15

Te meg az a fétises pasi vagy aki az összes tornadresszel kapcsolatos kérdéshez ezt a dumádat kommenteled!

Be van állítva a figyelt kérdések,és annyira rá vagy kattanva hogy hihetetlen.

Téged is nagyon érdekel a tornadressz.

1.Eleve férfi találta ki,férfi tornász volt,tornász mez,tornász ruha.

Nem tornásznő mez.

Szóval ha egy pasi tornadresszbe bújik mitől fétis ha férfi ruha?

Ha egy nő szoknyát vesz fel az fétis?

Mert tudjuk,hogy a szoknya a harisnya a nyakkendő,zakó rövidnadrág,nadrág,sőt még az úszódresszek is a féfi szekrényéből vették át a nők..

Ha én mondjuk egy úszódresszben úsznék az uszodában az ciki lenne...

Ha egy nő bikini felsőt és boxer alsót visel a medencében az nem ciki..

Ha egy nő férfiruhat vesz fel az oké,fordítva beteg állat..

Nem mint ha bárkit is zavarna amikor tornadresszt-úszódresszt viselek a medencében.

Minden nő útálja a tornadresszt,de nem tudnak annyit gyártani amennyi ne fogyna el,szóval ki vásárolja?!

"Sok pasi"

Én is pasi vagyok...

Hogy megnyugodj!

2022. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 anonim ***** válasza:
31%
#16 keversz valakivel 🌝. Nincs dressz fétisem, sosem volt, nincs is nekem. Az igaz, hogy tetszenek a passzos fényes ruhák, én a leggings, nylonharisnya kettősben szeretek lenni, de ha nő lennék akkor simán felvennék utcán latexes catsuitot is (láttam már ilyen fiatal nőt). Szóval elhiszem, hogy vannak pasik akiknek dressz fétisük van, de az nem én vagyok.
2022. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 A kérdező kommentje:

De jó hogy teljesen el megyünk a kérdés mellett.

És inkább a civakodás meg ez a fétiseskedés, komolyan mondom eszméletlen..

Akkor ezek szerint ha valamit akar fel venni az ember akkor előtte meg kell tudni hogy az fétis e vagy sem.. és csak utána lehet majd fel venni ha meg bizonyosodott hogy az nem fétis akkor.

2022. jún. 22. 09:19
 19/103 anonim ***** válasza:
70%

17#

Te nejlon harisnyába nyomatod??Ne bassz..!

A szüleid mit szólnak??

2022. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, nem kell kideríteni kinek mi a fétise, hiszen akkor semmit nem lehetne hordani 🌝. Ezért írom, hogy hagyni kellene mindenkit, hogy abban érezze jól magát, amiben akarja. Egyébként is szabaidejében mindenki úgy öltözik, ahogy az akar, senkinek semmi köze, bár tudom sok bunkó van, akik imádnak beszólni idegennek, de ők magukról állítanak ki bizonyítványt!
2022. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!