Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
60%

29#nek igaza van.Teljesen semleges a tornadressz és a body is.

Valóban pldául egy férfi bírkózóról senki nem állítana,hogy úristen miben van!!

Akkor ha ugyanez az ember pld ha otthon is felveszi,még nem kell elítélni ezért.Ez hülyeség.Ráadásul jol áll neki.:)

23#voltam

2022. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 anonim ***** válasza:
100%

31 Te hol vettél tornadresszt a barátodnak? Kapható fiúknak is?

Vagy jó a sima hagyományos dressz fiúknak is, csak mondjuk nyilván nem mindegy milyen a színe! De pl kék fekete az simán lehetne fiúknak is, vagy ez most hogy van?!

2022. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 Metionin ***** válasza:
100%
32. Torna mez, balett mez néven találsz férfiaknak valót is. Dressz néven inkább a nőit jelölik. Igazából a különbség az alja, a női általában "bugyis", a férfi meg kis szárral rendelkezik de van ilyen is, olyan is mindkét nemnél. Illetve balett dressznél a férfi háta kevésbé nyitott és gyakoribb az, amelyik rövid ujjú.
2022. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem lenne ilyen komoly előítélet és durva verbális agresszió a passzos ruhát hordókkal szemben, pláne a pasik esetében, szívesen vennék fel vékony alkatú pasiként catsuitot, és olyan dreszt, ami combközépig ér.
2022. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
100%

33 és te melyik fajtát vetted meg a barátodnak?

Neki melyik típus volt jó?

2022. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sok embernek a tornadressz egyből úgy ugrik be amit a lányok viseltek tesiórán az iskolákba főleg régen és nagyon sokaknak rögtön az az egyrészes rövidujjú kék, piros vagy fekete és szár nélküli alsóval (bugyi) ugrik be.


Persze rengeteg féle fajta dressz létezik más más néven is. Létezik hosszú szárúdressz az a legkevésbé elterjedt, rövidszárú, shortos, meg a szár nélküli nyilván.


Manapság a szár nélküli ami a tornászoknál, balettosoknál leginkább nőknél elterjedt és ez a fajta inkább női viselet mint férfi. A férfiaké meg száras általában és ujjatlan.


Amit sokan írtak előző hozzászólásokban annyit hozzátennék hogy azért nem mindegy hogy egy férfi miylen dresszt visel. A száras dresszekre mondanám azt hogy unisex vagy férfiaknak való, a szár nélküli meg inkább női.


Persze tudom létezik férfiaknak is szár nélküli, főleg a tornászoknak csak ők nadrágot húznak rá, és ez is van előírva szabályzatban.

Meg azért ha belegondolunk férfiaknak a száras jobban áll, nőknek meg a szár nélküli. De manapság már nőknek is van száras dresszük leginkább artisták, légtornászok viselik akár hosszú szárút is.


A kérdező nem írta hogy otthon pontosan milyen dresszt visel, valamelyik válaszában írta hogy nő, most teljesen mindegy hogy igaz vagy sem, nem is érdekel, de nem írta milyen dressz lehet rövidszárút hord, az is lehet szár nélkülit, lehet ujjatlant vagy hosszú/ rövidujjút.


Nyilván mindenkinek a tornadresszről elsőre a rövid ujjú szár nélküli ugrik be, de lehet pont nem azt viseli.


A férfiakon nyilván borzalmasan mutat egy szár nélküli tornadressz, egy száras pedig ellenkezőleg véleményem szerint.


A kérdés meg arról szól mi a véleményünk hogy melegbe csak dresszt visel, mennyire elfogadott stb...


Én nekem az a véleményem hogy melegbe, otthon, magán telken mindenki azt visel amit akar, vagy nudizzon kedvére, főleg ha nem látja más.

Engem ez hidegen hagy, ha neked kérdező ez kényelmes és szeretsz benne lenni akkor ne érdekeljen más véleménye.

Az hogy mennyire elfogadott igazából otthon szerintem teljesen mindegy, utcára, nyilvános helyre így kimenni azért annyira nem illik bár attól függ hova mész meg miért. Nyilván ha lesétálsz egy közeli strandra vagy épp futni mész akkor szerintem rendben van,bár elég sok perverz van manapság én azért erre odafigyelnék. Simán utcai ruhának felvenni és úgy menni egyet sétálni inkább baromi szokatlan és sokan megnézhetnek benne. Bár ha ez egy divat ruházat lenne akkor meg telejsen normáis lenne ez és mások is viselnék még azok is akik régen hisztiztek miatta csak mert divat. Ha iskolai tesiórán úgy vezetnék vissza hogy divatot csinálnának belőle akkor nem is kéne kötelezővé tenni mert nagyon sokan hordanák és aki nem akarja mégakkor sem ha divat akkor ne viselje.


Azért az érdekelne hogy a tornadressz miért jó ilyen melegbe? Én előbb viselnék inkább bikinit vagy nudiznék.

2022. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 A kérdező kommentje:

Bocsánat igazad van:D

Én sima hagyományos tordresszre rövidujju vagy ujjatlan ra gondoltam mert ilyenem van, nagyon nem merültem bele a variációkba. Hogy miért jó, hát mert ebben nem tocsogok mint egy pamut felsőben, meg ez nekem olyan mint ha nem lenne rajtam semmi de még is, és így kényelmesen érzem magam benne.

2022. jún. 24. 16:13
 38/103 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön akkor mi a baj? Hord bátran. Én láttam tegnap tinit városban a nagyapjával dresszben, ha ő felvehet, felnőtt már ne?
2022. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 A kérdező kommentje:

Így tettem én is:D

Így voltam egész hétvégén és nagyon jó volt, kényelmes minden téren, de most is így vagyok és szuper:)

2022. jún. 27. 10:16
 40/103 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi szokatan hogy valaki most teljesen mindegy hogy gyerek, tini, felnőtt tornadresszt vesz fel csak úgy alapon és otthon vagy a városba így van. Ha neked így jó akkor viseld nyugodtan, én csak szokatlannak tartom hogy valaki viseli mert én például soha senkit nem láttam városba egyszál tornadresszbe mászkálni.
2022. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!