Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
100%
#19 hát eleinte furcsa volt nekik mert meleg időben is felvettem és azt nem szerették fiatal koromban, se most felnőttként.
2022. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is simán fel szokott venni dresszt ha otthon van és csak az van rajta.

De volt olyan hogy simán át ment a szomszédos közértbe valamit vásárolni és akkor is csak tornadressz volt rajta, mondjuk igaz nem is szégyenlős. Őt abszolút nem zavarta, legfeljebb kicsit meg nézik, de ennyi.

Kedves kérdező nyugodtan lehetel te is így.

2022. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom is tornadresszben szokott lenni.Amikor megvettem neki,eleinte fanyalgott, de már megszokta.

Azt mondja így nincs ki a dereka mikor szerel.

Egy bordó és egy fekete van neki.

Gondoltam hogy meglepem szulinapjára egy csipkés bodyval.Csak még kicsit bizonytalan vagyok ebben.Nem tudom tetszene e neki.

25N

2022. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
65%
egyre nagyobb itt a káosz
2022. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez neked kényelmes akkor nincs ezzel semmi gond.


Bár manapság legtöbb lány azt sem tudja mi az mert iskolákba sem kell már hordani tesiórán.


Én sem hordtam tesin soha, de jártam tornára és ott bizony kellett, ezért tudom mi az a tornadressz.

Egyébként itthonra csak akkor vettem fel ha kaptam egy újat és fel próbáltam de ennyi. Nekem nem volt vele bajom, de én sima tornaruhaként gondoltam rá ami tornára alkalmas és ennyi. Eszembe nem jutna felvenni tesiórára ami régen valamikor kötelező volt az iskolákba, illetve mindennapi ruhának se hordanám mert nem arra való. Persze estélyibe se állok neki füvet kaszálni, bár ha lenne egy olyan estélyi ruhám amit tönkretehetek mindenféle bűntudat nélkül akkor poénból megcsinálnám.

2022. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 A kérdező kommentje:

Hát ahogy a 23 as írja hogy a fiú barátja is hord tornadresszt akkor elméletileg mindenki.

Lehet inkább uniszex ruhadarabnak kellene tekinteni a tornadresszt?! Mi a véleményetek?

Engem mondjuk abszolút nem zavar ha fiú is hordja.

Végül is praktikus, mert ebből nincsen ki a derekad..

2022. jún. 22. 16:18
 27/103 anonim ***** válasza:
100%
Sport célra felveszik, de fürdőben is láttam már dreszben pasit. Balett táncosok, cirkuszi artisták szokták. Utcára nem nagyon vállalja be senki.
2022. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te férfi vagy? Nincs vele semmi bajom, de nekem nagyon úgy tűnik, egy crossdresser vagy.
2022. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 Metionin ***** válasza:
89%
26. A tornadressz uniszex. Van férfiaknak is, pl. balettos fiúk/férfiak, tornászok, artisták stb. hordják. De pl. a birkózóké is egyfajta dressz. Én amúgy gyerekként használtam fiú dresszt is, mert anyám nem tudta, hogy az az :D
2022. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 A kérdező kommentje:
28 as nő vagyok és nem "cross" köszi:D
2022. jún. 23. 08:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!