Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
 81/103 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, egy tornadresszes kérdés. Én is szoktam felvenni, sporthoz főleg, de télen is van hogy azt veszek fel pulóver alá. 38/F
2022. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
100%

Szuper még egy tornadresszes!!

Vagyunk egy páran már!

2022. aug. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
100%

Meglepően sokan szeretnek dresszt hordani bár ahogy elnézem fiúk/férfiak vannak többségben, viszont én első sorban lányokra/nőkre vagyok kíváncsi mennyien lehetünk.


Lehet teszek majd ki erről szavazást hogy normálisan feltudjuk mérni, már csak puszta kíváncsiságból.

2022. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
100%

Igen vagyunk itt páran fiúk/férfiak akik szeretik a dresszt.

Mondjuk én is kíváncsi lennék rá, már mint a szavazásra.

Amúgy te hogy állsz ahoz a egy fiú szereti a dresszt, el ítéled vagy nem?!

2022. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
Nem
2022. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok én is a klubba 26 éves férfiként szeretek dresszt hordani.

Otthon szoktam hordani illetve van egy baráti tarsaság akik ugyan nem vennének fel ilyet, de teljesen elfogadják rajtam.

Még csajtól is kaptam dícséretet, hogy formás benne a fenekem :)


Télre szeretek bodyt hordani.

Aludni pedig gyakran szoktam overálbam vagy kezeslábasban.

2022. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 A kérdező kommentje:
Tényleg hihetetlen mennyi fiú szereti a tornadresszt. Meg sem gondoltam volna ezt. De még azon is csodálkozom hogy, még a bodyt is szeretik hordani. Mondjuk az télen nagyon jó ám.
2022. aug. 4. 09:01
 88/103 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap én is tornadresszben aludtam, nagyon szuper volt.
2022. aug. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ez egy divat,tendencia kezdete lesz.Volt már ilyen a történelemben.Én örülnék neki....!
2022. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
100%
Nem bánnám én sem. És akkor az elmaradi emberek be foghatnák a bagólesőjüket. Mindenki azt vegyen fel amit szeret. Ez alatt nyílván nem azt értem hogy, ég, szál tornadresszben szaladgáljon az ember, de ha csak simán otthon vagyok akkor had legyek abban amiben szeretek, és ne alkossanak rólam olyan véleményt aminek köze sincs a valósághoz. Tehát engem ne bú.. nak mert tornadresszt hordok, nem azért hordok mert az vagyok, ha nem azért mert szeretem hordani a kettő között oltári nagy a különbség. Köszönöm.
2022. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!