Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ha ebben a...

Mi a véleményetek ha ebben a melegben csak egy tornadtessz van rajtam? El fogadható? Lányok van aki csak egy tornadreszben van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretek tornadresszben lenni.

Más is van így?

Mit gondoltok erről?



2022. jún. 20. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 A kérdező kommentje:

Szia utolsó:)

Én sem a városban szaladgálok egy szál tornadredsszbe, sőt vidéki vagyok azon belül is falusi.

És én csak a lakásban illetve az udvaron kint vagyok így. Azért az eszembe sem jutott hogy esetleg így mennyek ki sétálni városba. Mondjuk szerintem viszont faluban ez simán elfogadott lenne,itt másabbak az emberek ezt tapasztaltam.

2022. jún. 28. 09:28
 42/103 anonim ***** válasza:
100%
ez érdekes, én pont fordítva tapasztalom, hogy faluban, kisebb közösségben élve kevésbé van elfogadva ha kilógsz a sorból, városban meg igazából van mindenféle arc
2022. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 A kérdező kommentje:

Hát lehetséges hogy, bizonyos dolgokban vannak eltérések.

De itt mi nálunk nem nagyon tapasztaltam. Meg szerintem ezt kor osztály is válogatja.

2022. jún. 28. 10:52
 44/103 Metionin ***** válasza:
100%
41. Nálunk is fordítva van, itt a városban mindig dressz + szoknya/rövidnadrág kombóban teszem meg az utat a balett teremig, ami 5 percre van, ráadásul harisnya meg olykor térdvédő is van rajtam de soha senki nem bámult még meg. A kisvárosban, ahol felnőttem, a régi balett tanárom behívott egyszer az órájára amikor épp ott voltam, kb. 5 percet bicajoztam szintén dressz + rövidnadrágban és másnap a boltban hallotta vissza anyám, hogy mekkora kva lettem városon, feszes ruhában járok, aminek még a háta is nyitott :D :D
2022. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, kisebb helyen sokkal jobban megnézik és megszólják, a hátamögött kibeszélik aki más, nagyon eltér az átlagtól jó vagy rossz értelemben. Pl aki igénytelen azt azért, aki feltűnő, nem átlagos ruhát hord azt meg azért nézik, tartják hülyének. Nekem pl több környékbeli szomszédom azóta nem köszön, láthatóan utál, mert feltűnőbben is szoktam öltözni pasi létemre 🙃
2022. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
100%

Hát én bp lakom és most készülünk vidékre.Egy székesf.közeli faluba.

Nem hinném hogy különösebben érdekelne bárki kinja.Miattuk 100%hogy nem fogok átvedleni más ruhákba.Azt hordom amit itt.Amugyis csak szinte aludni megyünk haza,mert a városba dolgozunk.

A faluban nincs semmi dolgom.Az a kevés ami lesz,abban meg különösebben nem fog zavarni,hogy Mariskanéninek,meg Jóskabácsinak nem teccik ez vagy amaz.Majd megbékel,ha akar.ha nem,akkor úgyis jó lesz,

oszt jóeccakát!!

2022. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt gondolom erről hogy nem mindennapi. De ha ebben érzed jól magad akkor nincs ezzel baj, főleg ha otthon meg az udvaron vagy így. Nyilván ha így mennél ki az utcára páran igen csak megnéznének. Én mentem már ki utcára tornadresszben de az egy elvesztett fogadás miatt volt. Igazából nem emlékszem hogy a barátnőmnek honnan jött ez az ötlet de akkor fogadtunk valamiben és az volt a tét hogy aki veszít annak nyáron amikor meleg van egyszál tornadresszbe kell végigsétálnia a kisvárosunk egy nagy viszonylag forgalmas utcáján, és semmit nem vehet rá, semmit. Én megcsináltam ezt bevállaltam elég fura volt de nem volt annyira rossz, páran inkább furcsán néztek rám, de kényelmesnek éreztem így nyáron mint ha fürdőruhában lettem volna annyi hogy rövid ujjú volt. Aztán egésznap rajtam volt majdnem mert megszoktam hogy rajtam van. Egyébként én azóta nagyon gyakran felveszem itthonra, meg az udvaron is szoktam ebbe lenni ha nem akarom hogy a nap végig égesse a vállaimat. Strandra nem veszem fel mert nem odavaló.
2022. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges hogy, nem minden napi de az tény hogy, nekem nagyon tetszik. Nagyon kényelmesen vagyok benne és abszolút nem korlátozza a mozgást ami nekem igazi szabadságot jelent. És így ahogy te is írtad nem ég fel a bőröm ha kint tartózkodok a napon. Legtöbbször én is rövid ujjút veszek fel, arról nem is beszélve milyen jó mikor jól meg vizezem magam igazi kellemesen hűsítő érzés.
2022. júl. 5. 09:35
 49/103 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi különleges nincs benne hogy valaki tornadresszt visel, miért is lenne, ja lehetséges hogy, a hangsúly az egyrészrsen van hogy, esetleg nem annyira el fogadott hogy, valaki egyrészrses ruhát hord. De ebben nem tudom mi lehet bármi kivetni való. Én azt mondom mindenki azt viseljen amit szeret amiben jól érzi magát, ezt ne befolyásolja mások véleménye. Hiszen nem vagyunk egyformák, ezt tessék már el fogadni, amit én szeretek azt nem biztos hogy a másik is szereti, ezer dolgot lehetne erről írni!!!!
2022. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
100%
Manapság sok olyan sportos ruhákat hordanak amit elvileg nem utcára találtak ki.
2022. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!