Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
 101/153 anonim ***** válasza:
52%
...ezek szerint az emberek legnagyobb része negativ és rosszindulatú, mert nem lépett be a kyaniba...
2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/153 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam,kérlek ne forgasd ki a szavaimat!
2013. márc. 19. 20:22
 103/153 anonim ***** válasza:
27%

99/102


A legnagyobb, alapból marhaság, rossz dolog ellen szóló vélemények MELLÉ is mellé lehet írogatni általános emberi rossztulajdonságokat, ha azt valaki nem fogadja el, aztán ezt ráhúzni a negatív véleménynyilvánítóra.

Ezzel csak az a baj, hogy tényként van közölve, hogy a negatív véleményt nyilvánító ember maga is minden tekintetben negatív ember, egy sikertelen csődtömeg, aki jobb ha felakasztja magát, de ez hazugság, mert mint mindenki, aki épeszű, és tiszta tudattal él, az tisztában van vele, hogy vannak jó, és vannak rossz dolgok is, amik között különbséget tud tenni, és a rossz dolgokról nem nyilatkozik jó véleménnyel, hanem elitéli, de ettől még maga az ember nem lesz negatív, mint ahogyan azt Te mellébeszéléssel szeretnéd ráhúzni emberekre.


Mondok egy konkrét példát, hogy érthetőbb legyen.

Ha itt a családon belüli erőszakról lenne szó, akkor arról

mindenki negatívan nyilatkozna, de ez nem jelenti azt, hogy a véleménynyilvánító egy csődtömeg, ugyanis a családon belüli erőszak az egy rossz dolog. Vagy Te annak is tapsolnál, újonganál, mert nem akarsz negatív ember lenni ??? Érted ugye ??? A piramisjátékok egyik eszköze pont ez, hogy aki nem akar lehasalni előtte, vagy elitéli, más a véleménye, azt negatívként, csődtömegként tüntetik fel a lézershow-s, saját magukat ünnepeltetős szektagyűlésen, ahhol mindent elkövetnek az emberek manipulálása érdekében. Nekem meg az a véleményem, hogy aki az ilyen manipulálásnak (mint amit Te is próbáltál itt előadni) bedől, és ez miatt lép be, fizet, az egy jellemgyenge, erősen befolyádolható ember.


Nézzünk egy másik egyszerű példát.

Van egy ember, aki nem ilyen piramisjátékból, (vagy nevezzük bárminek) akar megélni, hanem termelő, hasznos dolgot létrehozó MUNKÁBÓL él, jól keres, mert ÉRT IS VALAMIHEZ, és nem érdekli a kyani, esetleg elítéli, és ide leírja a negatív véleményét, az is negatív csődtömeg ??? Nem, nagyon tévedsz, mellémagyarázol ahogy a szektagyűlésen láttad. Honnan tudhatnád, hogy aki itt negatívan nyilatkozik, az sikertelen ember ??? Meg lehet ám élni tisztességesen, értéket teremtő hozzáértő embert igénylő valódi MUNKÁBÓL is !!! Nem csak a kájeníből. Voltam kyani gyűlésen, és pont ott láttam rengeteg ostoba, butaarcú az életben sikertelen, semmihez nem értő embert, aki az utolsó lehetőséget látta a kyani-be, mivel ehhez semmi tudás, semmi ész, semmi tehetség nem kell.

2013. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/153 anonim ***** válasza:
27%

"""Már épp törölni akartam a kérdésemet,mert ennyi negatív és rosszindulatú emberrel rég találkoztam..."""


Ez a megoldás ? Ha valakinek más a véleménye, azt el kell törölni a Föld színéről is ? Ez a demokrácia, a szabad véleménynyilvánítás, a tolerancia ?


Kérdeztél valamit, amihez viszonylag sok hozzászólás lett írva, pozitív, negatív egyaránt. Gondolom azért, mert embereknek van véleményük, és azt itt kifejtették, erőt, munkát fektetve bele, mert jólesett Nekik kibeszélni, megosztani a véleményüket. Ezt Te egy mozdulattal, semmibevéve kitörölnéd, mert Neked nem tetsző vélemények is vannak ? Ezt ugye nem a kyani-be tanították ?

2013. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/153 anonim ***** válasza:
88%

Látom azért sikerült magadra venned,és fel is háborodtál rajta, tehát betalált!Azzal pedig,hogy mentegeted a hozzáállásodat,csak még inkább engem igazolsz!Ide nem illő példákkal,próbálsz érvelni,és kötöd az ebet a karóhoz!Természetesen mindenkinek lehet negatív véleménye,és nyilván, mivel nem vagyunk egyformák,nem kell,hogy szorgalmazd a Kyani-t. DE! Te valami esztelen módon, küldetésednek érzed,hogy olyan szinten kritizálj,és alábecsülj valamit,amit ki sem próbáltál,ami emberek visszajelzéseiből is kiderült,hogy nagyon sokaknak segített!Tehát ha kinyitnád végre a szemed,és azt is hajlandó lennél észrevenni,hogy milyen hatásokat is elértek beteg embereknél,amik tények,kicsit viszább vehetnél az agarakkal,mert ebben, igenis menyilvánul az emberi mivoltod, a dolgokhoz való hozzáállás tekintetében!

Végezetül,nem vagyok üzleti partner.Még!De az leszek,és most mégjobban motivál az,hogy olyan körökben mozoghatok ahol nincsenek olyan emberek mint te! Most nyilván ezen is felháborodsz,mert itt is a legrosszabbat

feltételezed,pedig semmi rosszat nem gondolok rólad!

Még egyszer mondom,lehet nemtetszésedet nyilvánítani,ez egy ilyen fórum!De te olyan szinten lovaltad bele magad, ami igenis arra enged következtetni,hogy te ponosan az a passzív-agresszív embertípus vagy!Tetszik nem tetszik,ez meg az én véleményem!Vagy nekem nem lehet?

2013. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/153 anonim ***** válasza:
31%

A kyaninak lenne lehetősége, hogy klinikai teszteken bizonyítsa a termékeinek a különleges hatását. Nem teszi. Persze, mert lelepleződne, hogy egy durván túlárazott, egyszerű áfonyaszörpöt árulnak aranyáron.


Aki hisz a termékben, hisz a cégnek, az a szememben szimplán naív, és áldozat. Elvakították a fények és megszédítette a pénz szaga.


Ennek a vakságnak az egyik legárulkodóbb tünete, amikor egy ilyen teljesen jogosan elvárható igény felmerülésekor, vagyis hogy mutasson a cég egy placebón és más hasonló (tized/századáron beszerezhető) készítményeken túlmutató hatékonyságot bizonyító hiteles klinikai vizsgálati eredményt, nem melléállnak a kezdeményezésnek, hanem kardot kivonva védik a cégüket és a hitüket.


Ébredjetek! Tudom, a 140ezer sok pénz, nehéz elengedni, nehéz beismerni, hogy elbuktátok. De mivel a visszaszerzésére egyetlen esélyetek, hogy másokat is belerángattok a sz.rba, erkölcsileg a beismerés és lemondás az egyetlen járható út.


Kívánok ehhez a nehéz döntéshez fejlett morális érzéket és erős jellemet!

2013. márc. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/153 anonim ***** válasza:
76%

"Vigyázz hogyan gondolkozol, mert az életedet a gondolataid formálják"

A lényegen akkor sem változtat az,hogy akinek használ,azon segít!Ha segít, akkor meg tökmindegy miből van!Egyébként TE letesztelted,bevizsgáltad,esetleg kémikus vagy, vagy valami kutató csoport tagja,hogy ilyen fennhangon hirdeted,hogy mi van benne,vagy mi nincs!?? Olyan alaptalanul vádaskodsz,és állítod a dolgok hiteltelenségét,mintha kézzel fogható bizonyítékod lenne az ellenkezőjére, ami gondolom nincs!Tehát mitől lennél te, vagy a te állításod hiteles(ebb)?Tipikus pélája ez annak,amit nem látok az nem is létezik!

Persze tudom, a lényeg az,hogy mennyibe kerül!Nos erre csak annyit tudok mondani,hogy a gyógyszerek,különböző vitaminkészítmények között, rengeteg termék van, ami szintén "méregdrága",vagy placebo,vagy tele vannak kemikáliákkal,és mégsem "bojkottálja"senki,és arra is kifizetik az összeget!Nos, ha ez csak áfonyalé+egy-két vitamin,akkor nyilván ez nem ártalmas senkire,és ha az embereken mégis segít,látványos,és bizonyított eredmények születnek,már megéri! Tudod az Algopyrin sem használ,ha az ember meg van róla győződve,hogy sz**t sem ér!

Tehát: Vigyázz hogyan gondolkozol...

2013. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/153 anonim ***** válasza:
64%

"mégsem "bojkottálja"senki"

Most a kyaniról és arról beszélünk, hogy ez nem egyszerűen drága, hanem közben mellé van hazudva olyan hatás, amivel nem rendelkezik (bizonyítottan)!


"látványos,és bizonyított eredmények születnek"

NEM születnek. Anekdoták születnek valakinek az agyában, és azt hirdetitek tovább. Persze gyakran előfordul, hogy valaki a történetet úgy adja elő, hogy pont az ő apukájával történt meg.


"az Algopyrin sem használ"

De igen. Azt klinikai vizsgálatokon igazolták. Kicsit jobban ásd bele magad a témába, ha már arra tetted fel az életedet, hogy szembemész a tudománnyal, és mások egészségével játszol!

2013. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/153 anonim ***** válasza:
71%

"Mások egészségével játszol"

Nagyon érdekes feltevés!Főleg amikor egyik szavaddal csapod agyon a másikat,miszerint ez csak,holmi áfonyalé felvizezve.

"Klinikai tesztek.."

Elég naiv vagy,ha téged egy ilyen plecsni nyugtat meg,ugyanis számos termék,amit klinikai tesztek igazolnak,bukik meg, és nem váltja be azt, amivel kecsegtet,legyen az kozmetikum,vagy vitamin,vagy akár antibiotikum!Nyilván alkati,immuni,szervezeti,és nem utolsó sorban hozzáállás kérdése!

Azért azt tudd,hogy az algopyrin SEM használ mindenkinek,pedig klinikai tesztek igazolják!

Hát, ez már csak ilyen dolog!Nem vagyunk egyformák.Szerencsére!

2013. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/153 anonim ***** válasza:
74%

"""Látom azért sikerült magadra venned,és fel is háborodtál rajta, tehát betalált!Azzal pedig,hogy mentegeted a hozzáállásodat,csak még inkább engem igazolsz!"""


:D:D:D Ezt én nem is értem (nem is szeretném) hogy mi talált be ? Vagy úgy gondolod, hogy ha valaki Neked ellentmondd, akkor attól Neked lesz igazad ??? :D:D:D Akkor ezek szerint szerinted, ha egyetértenék Veled, és helyeseltem volna, akkor viszont nem lenne igazad ? Vagy hogy van ez ? Neked mindenképp igazad van, ha ellenkőjét állítják, és ha mellédállnak is ? Na ez a része mindegy is, ezt nem is szeretném megérteni, mert ha érteném, akkor én is ott tapsolnék a kyani gyűléseken, ami aztán tényleg nem szerepel a céljaim között. ;)


A másik.


"""A lényegen akkor sem változtat az,hogy akinek használ,azon segít!"""


Ne haragudj, de...... :D:D:D

Szóval az a lényeg, hogy akinek használ, azon segít ?

És kinek használ ? Akin segít ? :):)

És ha nem használ, akkor nem is segít ? :):)

Tudod ha szétrobban a fejem a fejfájástól, a sok hülyeségtől, és beveszek egy Cataflam-ot, akkor nem azt mondom, hogy ha használ, akkor segít. Hanem tudom, hogy fél óra múlva 1000% hogy nem fog fájni a fejem, még ha az írásaidat olvasom se. :)


Az sem baj, hogy azt gondolod, vagy legalábbis úgy adod elő, hogy a meredeken Veled ellentétes vélemény is Téged igazol, pedig hát az pont az ellenkezője a Te véleményednek. Érdekes, de ez az igazi kyani-s hozzáállás.

Szerintem Te ott komoly sikereket fogsz elérni így. :)


Erről jut eszembe mégegy "kedvenc" momentum a kyani szektáról, amikor a már dúsgazdag, vagy csak egy következő szintet elérő bohóc a SZINPADON bejelenti, hogy: (idézem)


Megtaláltam a helyemet a világban. Igazi családra találtam a kyani-nál. Feltöltődtem energiával, stb... Köszönöm neked kyani.


És ilyenkor a sok tátottszájú, átszellemült butaarcú búráját nézem, és legszivesebben sírva fakadnék, hogy ezekkel kell egy Bolygón élnem. :)

És azon tűnődöm, hogy ezek vajon valaha kijönnek a transzból, vagy visszafordíthatatlan agykárosodást szenvedtek ?


Mi az, hogy itt találta meg a helyét az életbe ?

- Eddig hol volt ? Ez a komoly életcélja ?

Mi az, hogy ez a családja ?

- Akkor az édesanyja, apja, gyerekei kicsodák ?

Mi az, hogy ezek a barátai ?

- Eddig nem voltak barátai, és most az a többszáz ész nélkül tapsló mind kivétel nélkül a barátja lett hirtelen ?


Emberi értékrendzavarban szenvedők, viselkedési problémákkal küzdő jellemgyenge, és ezért befojásolható szánalmas emberek, vagy pénzért mindenre képes emberek gyülekezte.


Tisztelet a kivételnek, mert biztosan rengeteg normális is van. Nem tudom másik kyani-s csoportok milyenek, de ahhol én voltam, az gyomorforgatóan gusztustalan szekta.


Ismételten mondom, senkit nem szeretnék megbántani, személyeskedni, de ez a véleményem, és nem tudok mást mondani. Még így is szépítettem a valós véleményemen. Nyersen nem szivesen írnám le..... :)


Elnézést ha vlakinek bántó !

2013. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!