Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/153 anonim ***** válasza:
64%

"A disztibútoroknak is jár a 30 napos pénzvisszafizetés!!!!"

-ez érdekes, most hallom elöször. Ezek szerint ezt sem mondta el senki a vezetökböl. És a kérdezö alatt lehet 92 ember, mivel már egy éve regisztrált, és akkoriban indult be Magyarországon. De szerintem a ma regisztrált 3 ember ezt nem fogja elérni.

És megkérdezném a másik hozzászólót, miböl gondolja, hogy nem hittem benne. Egyáltalán mibe nem hittem? De rátapintott a lényegre. Igen nagyon szkeptikus vagyok, volt idö, talán egy hónap, mikor láttam értelmét. De egyedül maradtam, minden segitség nélkül.

És a vezetöm, érdekes módon pontosan azt gondolja, mint amit irtál. Van benne igazság, miért fecsérelné az idejét. Csakhogy én nem az ötvenedik ember vagyok alatta, akit sose látott, mint a többséget. Azoknak segit...a barátnönek nem.

M...

2013. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/153 anonim ***** válasza:
20%

"A disztibútoroknak is jár a 30 napos pénzvisszafizetés!!!!"

-ez érdekes, most hallom elöször. Ezek szerint ezt sem mondta el senki a vezetökböl.


Na, erről beszélek... A fejétől bűzlik a hal. A vezetők ugyanolyan sumákok, mint a cég. Lehet, hogy ELVILEG van ilyen lehetőség, de erről mélyen hallgatnak. A végén még visszaírnák a bónuszukból a kilépők 140 ezrét... Átverés, hányinger, amit csináltok.

2013. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/153 A kérdező kommentje:
A tegnap regisztrált 3 ember sikeresebb lesz,mint én,ezt tuti,mivel a kyani elindult Ukrajnába is,és ők indítják az egyik ukrán vonalat.Nem másokat kellene sértegetni azért amiért neked nem jött össze.Én ezelőtt Flpvel foglalkoztam,0 ftot kerestem vele,még a kezdőcsomagom is itt van,mégsem jutna eszembe a rendszert,vagy a vezetőket szidni.De tudom,nem vagyunk egyformák.Ezért is lettem volna kíváncsi,hogy mivel foglalkozol
2013. márc. 13. 08:33
 94/153 anonim ***** válasza:
60%

"ők indítják az egyik ukrán vonalat"


Oh, hát akkor tényleg tutibiztos sikeresek lesznek. Hiszen tudjuk, az MLM-ben az a fontos, hogy az elején benne legyél.. :) LOL! Hagyjuk..


Igen, remek példája vagy annak, hogy mi a kyani.. Az FLP egy tisztességes, hosszú évtizedek óta működő cég piacképes termékekkel. Érdekes, hogy abban nem értél el sikert. A kyani merőben más kell, hogy legyen. Hát, más is, maradjunk ennyiben..

2013. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/153 A kérdező kommentje:
Olyan jót mosolyogtam az utolsó hozzászóláson :-D a kyani 2007 óta van a piacon.Furcsa,hogy annyira tájékozott vagy,hogy épp ezt nem tudod.Az flpről csak annyit,hogy bárki előtt megemlítem,az a válasz,hogy úton-útfélen ezzel találkozik.Végül is teljesen mindegy!Én egy sikeres,boldog édesanya vagyok,aki nem utolsó sorban becsületes is.Ha az a gond velem,hogy a kyanival keresem a pénzem,hát akkor itt és most bánom bűneimet :-D remélem egyszer te is megtalálod azt,amit szívesen csinálsz,és meg is élsz belőle.Talán akkor nem leszel ennyire begyepesedett,és legalább egy icipicit pozitívabb leszel ;-) Sok sikert!
2013. márc. 13. 12:38
 96/153 anonim ***** válasza:
64%
Milyen jó olvasni szinte minden kommentednél, hogy sikeres és boldog vagy. Most erről kit győzködsz? Magadat? ;)
2013. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/153 A kérdező kommentje:
Talán kétszer írtam,de örülök,hogy szívesen olvasgatod ;-)
2013. márc. 13. 21:20
 98/153 anonim ***** válasza:
64%

Margaréta.

"A disztibútoroknak is jár a 30 napos pénzvisszafizetés!!!!"

...kár, hogy a kyanis kolléga ezt mégsem kommentálta. Netán nem igy van???

És abból nem engedek, hogy nem kell hozzá szerencse, mert igenis mindenhez az kell,- a titanicon is volt minden, csak az nem. Azt is tudom, hogy Ukrajnába indul a kyani és Csehországba, de nem biztos, hogy minden út összefut...

és nagyon sok szálon megy már. Felvidéken már újat nem viszel be. Az igaz, hogy lehetne vele keresni, ha tizböl legalább nyolc regisztrálna. Én kb ötven embernek ajánlottam, abból egy regisztrált. És úgy gondolom, hogy nem azoknak kell segiteni akik dolgoznak és megy is nekik, hanem azoknak, akik dolgoznak és nem megy...ha már egyszer belerángattak...

2013. márc. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/153 anonim ***** válasza:
84%

A passzív-agresszív személyiségzavarban szenvedők természetes hangulata pesszimista, cinikus és szkeptikus. Szerencsétlennek és ügyetlennek érzik magukat, általában mindenhol nehézségeket és elkerülhetetlen kudarcokat látnak, úgy gondolják, mások nem becsülik és kihasználják őket. Ha nem úgy mennek a dolgok, mint szeretnék, az ilyen emberek gyakran még defenzívebbek, ellenségesebbek, negatívabbak és ingerültebbek lesznek.

Szerintem,érdemes lenne elgondolkodni ezen,mert ezeket az embereket csak sajnálni tudom!

De örülök,hogy sok olyan ember létezik, akik látják még a napos oldalt,és nem sötétségben élnek!Viszont aki jól érzi magát a sötétbe,hát szíve joga!Talán ha reggelente bedobna egy Sunrise-t,pótólhatná a rosszindulatba vetett ,elvsztett energiákat! :P

Egy öreg indián egyszer ezt mondta az unokájának:

- Fiam, mindenki lelkében két farkas harcol.

Az egyik farkas gonosz.

Ő a düh, irigység, rosszindulat, hazugság.

A másik farkas jó.

Ő a szeretet, öröm, béke, kedvesség és igazság.

A fiú elgondolkodott, és megkérdezte:

-Nagyapa, melyik farkas az erősebb?

Az öreg az felelte:

- Az, amelyiket eteted.

2013. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/153 A kérdező kommentje:
Na,ez az utolsó komment,ez valami fantasztikus volt!KÖSZÖNÖM!!!!Már épp törölni akartam a kérdésemet,mert ennyi negatív és rosszindulatú emberrel rég találkoztam...
2013. márc. 19. 14:25
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!