Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
 121/153 Voli Ben ***** válasza:
Ui.: Voltál már vállalkozó? Ha igen mennyi ideig, és mit csinátál? Ha nem vagyok túl indriszkét.
2013. ápr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/153 A kérdező kommentje:
Nem is értem,hogy miért gondolják az emberek,hogy nem veszi meg senki?Én megvettem anno az flps aloe vera italt is.A kyani sunrise néhány fttal még olcsóbb is.Nem tudom,mennyibe kerül egy doboz cigi,mert soha nem éltem vele,de ha csak 500 fttal számolom a napi egy doboz cigit,egy hónap alatt bőven elszipákolják egy sunrise árát.Na,hogy az emberek mire sajnálják,és mire nem a pénzt,az mindenkinek legyen a saját döntése,de ne minket mlmeseket támadjanak ilyen olyan nevetséges indokokkal
2013. ápr. 10. 15:28
 123/153 Voli Ben ***** válasza:
84%

Egyet értek. Tartsák meg maguknak a véleményüket az olyan dolgokról amikről semmit sem tudnak.


------------------------------------------------------------

2013. ápr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/153 anonim ***** válasza:
0%

Idézet: """Voli Ben válasza:


Olyan dolgokhoz pedig miért szólsz hozzá amiről nem tudod mi? Erre nyugodtan írhatod, hogy dehogynem, kipróbáltam 5 napig 1 féle terméket..."""


Saját szektatársaidat hazudtolod meg, ugyanis ők esküsznek arra, és tanították Neked is, hogy 5 csomag reggel elfogyasztott szánrájsz mindenkire érezhetően jótékony hatással van. Te meg pont ezzel példálózol, hogy az alapján nem lehet véleményt mondani. Akkor most ki hazudik ..... ? Tudjátok nem is a termék itt a vitatéma, hanem az a gusztustalan módszer amivel ez elő van adva. Igen, én voltam szektagyűlésen, és megzabáltam 5 szánrájszt, de semmi hatással nem volt rám, pedig ott ezt szentírásként kantálták. Hazugoknak hogy higgyek ?

2013. ápr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/153 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 06:43

Igaz nincs közöm a Kyani-hoz, de elég rossz lehet neked az életed, hogy ha ilyen savanyú ember vagy, mint amit a hozzászólásaid tükröznek.

2013. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/153 anonim ***** válasza:
100%

tegnapelőtt 06:43


Ráadásul még meg is hazudtolod saját magad.

01-16 05:21

"A termékről semmi tapasztalatom nincs,"


tegnapelőtt 06:43

"megzabáltam 5 szánrájszt"


Ügyes vagy!! :)

2013. ápr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/153 anonim ***** válasza:

# 126/126


Szerinted 5 szánrájsz az tapasztalat ?

Életben egyszer elmentél Mátészalkára, akkor azt mondod, hogy bejártad a világot és rengeteget utazási tapasztalatod van ? Ha kicserélsz otthon egy izzót, akkor van villanyszerelési tapasztalatod ?

Érted ?

Nem baj, Tőled nem is várja el senki. :):)

2013. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/153 anonim ***** válasza:
Egyszer azt írtad, hogy még nem próbáltad máskor meg azt, hogy igen. Ez ellentmondás. PONT. Hiába magyarázkodsz. Értelmes ember amúgy is látja, hogy csak ide jöttél ész nélkül fröcsögni. Elég rossz lehet az életed, hogyha az tölti ki, hogy egy fórumon kiélhesd magad.
2013. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/153 anonim ***** válasza:
Az érdemi vitának ott van vége, amikor az egyik félnek a témához nincs több érdemi hozzátenni valója, inkább tereli a témát a másik (szerinte) nyomorúságos és sivár életére. Ez a másik fél ezen a ponton magasan megnyerte a vitát. A témát tekintve tárgyilagosan és persze erkölcsileg is.
2013. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/153 anonim ***** válasza:
Vitát nem lehet megnyerni. Nem én tereltem, én rávilágítottam, hogy az illető mást vádol hazugsággal miközben pont ő hazudik, aztán persze magyarázkodik. Ráadásul azzal tölti az idejét, hogy ide jön ész nélkül fröcsögni egy olyan dologgal kapcsolatban amiről nem sok fogalma van.
2013. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!