Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
 141/153 anonim ***** válasza:
83%

# 140/140


Vannak esetek amikor egyértelműen el lehet dönteni, hogy kinek van igaza, és van olyan, amikor az ellenkező véleményekkel valamelyikével max. egyetérteni, vagy ellenezni lehet. Hagy ne írjak példát, ez egyértelmű. Ez ami itt folyik, az utóbbi eset. Itt egyetérteni lehet valakivel és ezzel együtt a véleményével. Bebizonyítani tárgyszerűen nem lehet.


A terméktapasztalatról pedig annyit, hogy ha Te venni akarsz egy autót, akkor megnézed kívülről, megszagolod a kárpitot belülről, és megveszed, mert elég tapasztalatod lett, hogy eldöntsd, hogy jó vagy nem ??? Nézeteid szerint a nézegetés, szaglászás is terméktapasztalat. Ez így van, viszont ha Neked ez elég ahhoz, hogy konkrét véleményed legyen, akkor ne vegyél autót, és semmi mást se. Az ember mi más alapján vesz bármit is ? A kialakult véleménye alapján ! Ehhez, a lehetőségekhez képest minél többet meg szeretne tudni valamiről. Én ha autót veszek, ahhoz kell egy minimális tapasztalat, hogy véleményem legyen, és ehhez hozzátartozik, hogy kipróbálom, stb....stb...

A Kyani-nál ugyan ez a helyzet. A Kyani (állítólag) nem csak egy szörp, aminek jó illata van és finom, hanem egy SZUPERÉLELMISZER-nek hírdetett valami, aminek az egészségre eddig soha nem látott jótékony hatása van, tehát Kyani-t nem a szaga meg íze miatt veszek, hanem mert egészségre jótékony hatása van. Magyarul lexarom, hogy milyen az íze, meg a szaga, mert ez csak egy mellékes dolog. 5 szánrájszból pedig ami a lényeg lenne, hogy jótékony hatása van-e vagy nincs, nem derül ki. TEHÁT !!! Nem mondhatom, hogy konkrét, lényeget illető tapasztalatom van. Ezért írtam, hogy kell egy bizonyos MENNYISÉGI TAPASZTALAT, hogy véleményt lhessen mondani. Ezért szokták mondani, hogy MENNYI TAPASZTALATOD van valamiről !!!


Lehet, hogy az én életem szánalmas, meg sívár, meg egy senki vagyok, és biztosan ezért nem értem, hogy ALAPVETŐ intelligenciát sem igénylő dolgokat miért kell ilyen szájbarágósan, együgyűen magyarázni.

Néha jókat röhögök itt, és érdekel hogyan viszonyulnak emberek bizonyos dolgokhoz. Általában az emberi viselkedés érdekel. Ezért szoktam írni, és a silány életem miatt :):) Amúgy xarok én a Kyani-ra. Viszont néha, már ne is haragudjatok, de ezeket az alapvető dolgokat is nélkülöző h.sz-ok borzalmasak.

2013. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/153 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked, hogy ilyen sokat tudsz *arni. :) A stílus meg maga az ember. Ez sokat elárul. :) de te erre is biztos tojsz. :)

Egy biztos intelligens, sikeres ember nem nyilvánul meg így.

2013. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/153 anonim ***** válasza:
25%

Most látom magamról, hogy:


"A válaszíró 11%-ban hasznos válaszokat ad."


Ez nagyon komoly. :D:D:D:D Töröm-zúzom magam, hogy segítsek, és ezt kapom. :D:D:D Kicsit odateszem még magam, és elérhetem akár a 7-8%-ot is. Most hogy így láttam milyen eredményeket érhetek el, a kitűzött célom az 5%. :D:D:D Hát ez qrvajó, ezért már megérte. :):)

2013. ápr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/153 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen!Ez valóban tipikus példája az emberi butaságnag!Mikor már nem megy előre,nemhogy,belátná,ELGONDOLKODNA...,már észre sem veszi,hogy nevetséges,saját magát lejárató kampányba kezd!

Nagyon érett!Ez már rég nem a Kyaniról szól.Az emberek 1db vigyorgós smiley-ból is értik,hogy számodra nevetséges a dolog,de nálad már ez is a kényszerességet tükrözi.Az pedig,hogy nem tudsz megbékélni azzal sem,hogy esetleg mások sikereket érnek el ezzel az MLM-el,ami neked sem konkurenciád,nincs benne részed,és mégcsak saját negatív tapasztalatod sincs,arra enged következtetni,hogy valóban itt éled ki nyomorúságos életed összes negatívumát,ami nem mellesleg csak úgy dől belőled!Ha nem így volna, leírnád a véleményed 1x, azt jóccakát!Ehhez képest te itt,úgy ítéltetsz,mint valami polihisztor!Bár úgy gondolom,te már csak saját magadat győzködöd,szokták mondani :Semmilyen szél sem kedvező annak, aki nem tudja, milyen kikötőbe tart.

2013. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/153 anonim ***** válasza:
44%

"Igen, lehet vele keresni. Ha tényleg foglalkozol vele, elviszel embereket előadásokra, vagy tartod Te magad akkor abból lesz pénzed. (5-6hónap munkával, ha egy kis szerencséd is van 2-3millió forintnak megfelelő dollárt kereshetsz. Ezután ahogyan már azt említették Külföldről származó jövedelemként bejelented és leadózol utána. "

- én is kyanis vagyok...8 hónapja...de...

még az elején találtam embereket, akiket elöadásokra vittem, ezekböl egyet sikerült meggyöznöm - sajnos neki se megy - rendelem a havi adagot, amiböl már egy szekrényre való van, és nemtudom eladni. A vezetöm tojik a fejemre, neki már mercije van.

Összefoglalva: kifogytam az ismerösökböl... igy utólag örülök, hogy a barátaimat nem húztam bele...a termék nem kell senkinek, mivel nagyon drága... a csapatmunka csak egyesekre érvényes... nem kis szerencse, hanem elég nagy szerencse kell hozzá...terméktapasztalom azért nincs,kipróbáltam, nem segitett semmit... és nem utolsó sorban, mivel már 8 hónapja benn vagyok, most hallom elöször, hogy bekell jelenteni és leadózni...hm

..tehát kérdem én a kedves jómenös kyanist...mit tegyek ebben a helyzetben???

2013. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/153 anonim ***** válasza:
44%
utolsót megerősítve adózni kel utána, de nem külföldi jövedelemként,(gondolom mert kint nincs biztosításod), hanem itthon adószámos magánszemélyként, vagy egyéni vállalkozóként. Ez hivatalos NAV állásfoglalás volt az MLM kapcsán áprilisban.
2013. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/153 anonim válasza:
Ne haragudjatok, hogy beleszólok a "vitába", én csak annyit szeretnék mondani, hogy az MLM nem egyenlő a piramisjátékkal. Ha rákerestek az MLM (multi-level marketing) fogalmára a neten, meglátjátok, hogy nem ugyanaz a két dolog. Az MLM olyan, mint amikor veszel egy ruhát egy boltban, és az egyik ismerősödnek megtetszik rajtad, megkérdezi, hogy hol vetted, te meg elmondod a bolt nevét. Nekem nincs személyes tapasztalatom a termékkel kapcsolatban, két ismerősöm regisztrált kb 2 hónapja. Nem szeretnék semmit hozzáfűzni a témához, csak szeretném letisztázni, hogy a két fogalom nem ugyanaz.
2013. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/153 anonim ***** válasza:
61%

"Az MLM olyan, mint amikor veszel egy ruhát egy boltban, és az egyik ismerősödnek megtetszik rajtad, megkérdezi, hogy hol vetted, te meg elmondod a bolt nevét."


A piramisjáték meg olyan, hogy veszel egy ruhának hazudott rongyot 270ezerért, és elkezded győzködni a barátaidat, hogy vegyenek ők is rongyot itt és itt ennyiért, mert igazából ez kigyógyítja őket a rákból, és különben is, ha az ő ismerőseik is vesznek majd, akkor ebből csilliákokat kereshetnek egy külföldi bankkártyára adózatlanul.


És muszáj ezt csinálnod, ha viszont akarod látni a már elbukott 270ezredet...

2013. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/153 anonim ***** válasza:

a piramis játék alkalmazottnak lenni erről ennyit

a pilóta játék meg az amikor befizetsz nagyon magas összeget több százezret és azt mondják semmi dolgod majd jön a pénz, a Kyani egyik sem hanem egy jó lehetőség csak meg kell változtatni a gondolkodásmódot,nem pedig magyar mentalitással élből elutasítani egy másféle megoldást,csak mert nem olyan kényelmes mint mindennap bemenni dolgozni és azt csinálni amit a főnök diktál

2013. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/153 Zsolt71 ***** válasza:

Itt egy kis információ a termékekről .



[link]

2013. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!