Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
 111/153 anonim ***** válasza:
76%

Csak gratulálni tudok! Olyan szinten forgatod ki az ember szavait,hogy nekem meg ettől fordul fel a gyomrom!Itt kívánom abbahagyni ezt a "beszélgetést","mert aki disznókkal harcol, az sáros lesz,csak ők még élvezik is!"Ez már valóban nem az a magasság, vagy éppen mélység, ami engem érdekel!

Az meg,hogy kinek van igaza,egyedül téged izgat,számomra egyáltalán nem releváns!

Nem lehetsz próféta a saját hazádban! Ezt senki nem is hirdeti!De élni, és félni,nem lehet egyszerre!

2013. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/153 anonim ***** válasza:
64%

"egyik szavaddal csapod agyon a másikat,miszerint ez csak,holmi áfonyalé felvizezve"


Az a baj veled, hogy annyira egyszerű az agyad, mint egy kőbalta. Nem azt mondtam, hogy a kyani árt, hanem hogy emiatt háttérbe szoríttatsz a beteggel bizonyítottan hatásos gyógymódokat.


"Elég naiv vagy,ha téged egy ilyen plecsni nyugtat meg,ugyanis számos termék,amit klinikai tesztek igazolnak,bukik meg, és nem váltja be azt, amivel kecsegtet"


Hát, te hülye vagy... Persze, hogy vannak egyedi esetek, amikor bármi csődöt mond. A klinikai vizsgálat pont arról szól, hogy "az esetek többségében működik". Ehhez képest a kyani azt mondhatja el magáról, hogy vannak egyedi esetek, amikor működik, de akkor is csak annyira, mint bármely más, ehhez képest tizedáron árult vitaminkészítmény.


Úgyhogy igen, nevezz naivnak, de engem jobban megnyugtat egy hivatalos plecsni, mint homályos tekintetű kyani hívők ködös beszámolója egy seholsemlátott állítólagos esetről... Azért ne csodálkozz, ha az emberek 95%-a téged fog naivnak hinni. És ez nem azért lesz, mert nem értik az MLM-et, begyöpösödöttek, negatívak, sikertelenek, megkeseredettek, hanem mert egyszerűen NEM OLYAN NAIVAK, MINT TE!

2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/153 anonim ***** válasza:
64%

"Megtaláltam a helyemet a világban. Igazi családra találtam a kyani-nál. Feltöltődtem energiával, stb... Köszönöm neked kyani."

hát akkor forgassuk ki a szavakat: megtaláltam és rábeszéltem sok naiv embert, nincs idöm a családomra, mert további embereket akarok szerezni, minden energiám rááldozom...de köszönöm ezek után a proviziót. És a satöbbi pedig: a sok álszent puszizkodás az elöadáson...irigykedve a másik szintjéért...

Ha tetszik, ha nem, de az elöadáson ez érzödik. A termék lehethogy jó, nincs tapasztalatom, bárcsak tényleg segitene...

2013. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/153 anonim ***** válasza:
64%

111/113


Figyelj !


"""Látom azért sikerült magadra venned,és fel is háborodtál rajta, tehát betalált!Azzal pedig,hogy mentegeted a hozzáállásodat,csak még inkább engem igazolsz!"""


Neked nem kérdés a kérdés, miszerint érdemes-e belevágni.

Minden "adottságod" meg van hozzá. ;)Hajrá kyani !

2013. márc. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/153 anonim ***** válasza:
64%

113/114


....és érdekes módon mindegyik szónokoló ugyan azt az egyenszöveget nyomja, önálló gondolat nélkül.

Mindegyik elmondja még, hogy "megérkeztem, jó helyen vagyok" ezzel azt sugalva, hogy elégedett, boldog embert csináltak belőle.


És ezt kivétel nélkül, hatásfokozó zene kiséretében mindegyik szóról-szóra elmondja, bizonyítva az önálló gondolat nélküli agymosottságát. A hab a tortán, ahogy mondod, a boldog összeölelkezés :):):)


És közbe a nézőtéren a bambák egymásnak súgdossák, hogy egy senkiházi volt eddig, most meg 3-5 millió forintot keres havonta.


Szörnyű !

2013. márc. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/153 Voli Ben ***** válasza:

Sokan írjátok, hogy senki sem vizsgálta be. mem állnak mellettem sportolók, "piramisjáték" stb.


Eleve komoly, elismert professzorok alkották meg. Az országos onkológiai intézet köztudottan nem enged be termékeket tesztelésre, de ezt valamiért mégis tesztelték, és nyilatkozatban ajánlják. A magyar élsportolóink ezzel készültek az olimpiára(biztosan mással is pluszba), Erdei Zsolt "Madár" ezzel készül és edz. Amikor Te -kedves tudatlan hosszászóló- írogatod, hogy ez mekkora átverés, másnap elmész a munkahelyedre a főnököd kiosztja a feladatodat, jobb esetben Te is kiosztassz valakinek feladatot, majd a hierarchiában betöltött szerepedért arányosan megkapod a fizetést. Ez "piramisjáték".


Sokan azt is írják, hogy belebukott, kicsalták tőle a pénzt. Meg kellene érteni, hogy ebben is dolgozni kell. Igen DOLGOZNI, attól, hogy belépsz nem érsz el semmit.

Illetve csak akkor lépjen be ha hisz a termékben.


Szintén írják, hogy a senki nem használja a terméket. Igenis használjuk, mi disztributorok is, mert tudjuk, hogy jó, és ezért tudunk belőle eladni is.


Újabb tévhit, hogy a tulajok majd gyorsan továbblépnek, mert ez elbukik. Nincs olyan vállalkozása egyik tulajdonosnak sem ami becsődölt, vagy eladta volna. Miért tennének olyanba óriási pénzeket, amiben nem hisznek? Amúgy pedig teljesen egyszerű, szerény emberek.(igen, személyes találkozóra hivatkozván írtam ezt)


2005-ben alapult cég, 2007-ben kezdte meg tényleges működését, ugyanis ekkora készült el az egészségháromszög.

2013-at írunk és még a felfelé menő szakasz aljában járunk.


Szintén sokan írják, hogy ez vitamin, étrendkiegészítő, ilyen-olyan szintetikus szemét.

Ez "szuperélelmiszer"(nem csodaszer, varázsital, gumibogyószörp, stb.) NEM a termék gyógyít, csupán a szervezet öngyógyításához szükséges "ÜZEMANYAGOT" adja.


Igen, lehet vele keresni. Ha tényleg foglalkozol vele, elviszel embereket előadásokra, vagy tartod Te magad akkor abból lesz pénzed. (5-6hónap munkával, ha egy kis szerencséd is van 2-3millió forintnak megfelelő dollárt kereshetsz. Ezután ahogyan már azt említették Külföldről származó jövedelemként bejelented és leadózol utána.


A Kyäni Fizetőkapuja 50évre le van védve, hogy más rendszer ne vehesse át, ugyanis jól ki van találva.

A feletted lévőnek érdeke, hogy segítsen téged, mert a kifizetés nem csak az Elhelyezkedési fán történő hely után történik, hanem egy ún. Szponzor fán alapuló kifizetés is van. Ott csak a személyesen Te általad regisztrált felhasználók után fizet és mivel többnyire mindenki 3 lában dolgozik, máshova nem tudja tenni az emberét, csak alád...


Remélem pár dolgot sikerült tisztáznom.

Szeretettel várom a pocskondiázó, negativ, befásult emberek véleményét, ugyanis le*arom!

Szép napot!

2013. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/153 Voli Ben ***** válasza:

Ez lemaradt és az előttem lévő hozzászólásban linkelt oldalon megtalálható:


"Ami megkülönbözteti a piramisjátékot az MLM-től, az a termék, pontosabban a termék termelői és fogyasztási ára közötti különbözet. A tagok olcsóbban jutnak a termékhez mint a láncon kívül állók. Ez a különbözet folyamatosan áramlik a tagok között, tehát lehetséges, hogy mindenki nyer vele; a Piramisjáték pedig egy számelméleti szempontból zárt rendszer, vagyis ott a nyerteseknek pont annyi lesz a nyeresége, amennyi a vesztesek vesztesége.


A csapda: ha a termék külsőknek eladhatatlanná válik, a bevétel egésze csak az új tagok általi befizetésekből fog származni, vagyis az eddig nyitott rendszer gyakorlatilag bezárul (elméletileg nem!), ha a jelentkezők elfogynak, tönkremegy a vállalkozás, és akik utoljára léptek be, ugyanúgy elvesztik a pénzüket, mintha egy piramisjátékba szálltak volna be. Nem egyszerű tehát elhatárolni egymástól a két “módszert”, a jól szervezett piramisjátékban gyakran a láncban felsőbb szintekre jutott tagok se tudják megmagyarázni, miért MLM szervezet az övék, és miért is nem pilótajáték."

2013. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/153 anonim ***** válasza:

"A csapda: ha a termék külsőknek eladhatatlanná válik"


Nem is kell tovább magyarázni... Először győződj meg a termékről. Te megvennéd magadnak vásárlói áron? Ugye, hogy te sem? ;)

2013. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/153 Voli Ben ***** válasza:
Dehogynem. Nem tudom mit vagytok úgy oda, mikor gőzötök nincs mi ez, milyen hatásai vannak. Havi 110 Euro brutto egy ember adagja. Nekünk bevált, meggyőzödtem róla, hogy jó így IGEN megvenném vásárlói áron is.
2013. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/153 Voli Ben ***** válasza:

"A csapda: ha a termék külsőknek eladhatatlanná válik"


Azt elfelejtettem írni, hogy a szövegértéseddel is lehet némi probléma. Név nélkül meg okoskodsz valamelyik másik MLM-től, mert azt hiszed ezzel Neked jobb lesz...

Olyan dolgokhoz pedig miért szólsz hozzá amiről nem tudod mi? Erre nyugodtan írhatod, hogy dehogynem, kipróbáltam 5 napig 1 féle terméket... Ettől még nem érted a lényegét az egésznek, sőt sajnos sokak akkor sem értik még, mikor már pénzt öltek bele, így érthetően nem is megy, vagy mikor megértik egyből elhordják mindennek...

2013. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!