Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/153 anonim válasza:
100%

elmondom nekem miért volt/van szimpatikus a Kyani..

USA cég és pl Svédországban dübörög :)) ott ahol hihetetlen szociális háló van, ott ahol tuti élni..és nem divat az mlm..na ott ez dübörög !!!

ennyi, nincs több mondanivalóm!!

2012. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/153 szRebeka válasza:
85%

Sziasztok,

Szkeptikus voltam én is, mint az itt válasz írok.Majd egy kedves ismerősömtől kaptam a kyani szerekből. Mivel nekem nem, de édesanyámnak szüksége volt/van rá, úgy gondoltam,hogy kipróbáljuk a terméket. A termék kipróbálása nem volt egyszerű. Édesanyám köztudottan, nem bízik az ilyen "csoda szerekben", így nem alkalmazta. Majd egy véletlen folytán, mikor technikai okokból nem tudta az egyik "létfontosságú" gyógyszerét kiváltani, döntöttem úgy, hogy egy radikális lépést meglépve széttéptem az összes receptjeit. Először azt hittem, hogy ott, a helyszínen fog infarktust kapni, de szerencsére nem így történt. Ekkor kezdte el használni az egészség háromszöget. Ennek kb.másfél hónapja. Jobb a közérzete, nincs fájdalma, jobb az étvágya és 77 évesen jól bírja a strapát. Majd ekkor elmentem az előadásra és világosan, érthetően beszéltek a termékről és annak forgalmazásáról. Nem hirdették magukat különböző weboldalakon (lsd.:express, jófogás, stb....)miszerint adminisztrációs munkatársat keresnek (mint pl.: a Zepter !!!! )felső vezető munkájának a segítésére ( ebbe a minap szaladtam bele, kivettem 1 szabadnapot és majd 1 órás megbeszélés után derült ki, h értékesítőt keresnek, és ebből természetesen a manager nem kap jutalékot!!!!! viszont ha Te vmiért kiesel a munkából és nem tudsz eladás produkálni SEMMIT nem kapsz....)jah..és mellette ha nem vagy vállalkozó akkor marad a 28 ezer forintos juttatás.....és a lényeget még nem mondtam: bioptron lámpát kellett volna értékesíteni. Tudjátok mennyi az ára???? ....elárulom: ( nos,ha a kyani-t sokaltátok, akkor ez sokkolni fog benneteket: a kicsi:300 000 , a közép : 500 000 , a nagy( ami természetesen "mindenre jó" , és mindenki ezt preferálja: 1 200 000 , - ) a hölgy,aki próbált beszervezni és azt állította, h Ő már 800 000 ft-ot keres, természetesen ezt tényekkel nem tudta/akarta alátámasztani.... a Kyani-nál láttam bankszámlakivonatot...... , nem hitegetnek, nem ígérgetnek, dolgozni mindenhol kell...!!!! gondoljátok át.


üdv.Rebeka

2012. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/153 anonim válasza:
58%
De jó! Még két friss regisztráló... :)
2012. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/153 anonim válasza:
82%

Sziasztok!


A sok okostojásnak küldeném...

4m-ről leztuhantam a tetőről..74 kezelés után fizikoterápia gyógytorna mellett műteni akarták volna a vállamat...2sunriset és 15cseppet kaptam egy hölgytől aki a szponzorom jelenleg...és elmaradt a műtét..újra jó a vállam! A piramis rendszerhez hozzászólva...az nem pilótajáték...a scienet az volt..itt termék van amit 3nóbeldíjas tudós és orvosprof.garantál...visszaadják az árát...ded eddig nem sokan küldték visasza...a munkáról annyit,hogy a legnehezebb szakma..de megéri és képezni kell magadat nem a ssok tudatlan embert hallgatni...és még annyit,hogy adult betegségnél kell idő amig átmossa a szervezetet sejtszerűen regenálja...és a hatás nem marad el...üdv

Janó

2012. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/153 anonim válasza:

Én nem vagyok benne, csak fogyasztó vagyok! És tényleg jó, sőt a 15 hónapos babámnak is adok 5ml-t naponta és neki is nagyon hatékony, mert elég beteges!

A tartósítószerről meg annyit, hogy nem tartalmaz ilyesmit! És az egész 2 dologból áll! Lehetsz csak fogyasztó és lehetsz üzletépítő! Egyik sem kötelez semmire! És ha ár/értékarányt nézünk, akkor arra az a válaszom, hogy szerintem napi 600ft igen csak nem sok arra, hogy rendes vitamin háztartás meglegyen! Lehet negatívosodni olyanról, amit nem ismerünk, mert mindig is lesznek ilyen emberek! De amíg valaki nem ismer valamit csak hallott valamit, addig ne véleményezzen semmit!!!!!! sőt tovább megyek én is hallottam olyan emberről, akinek nem volt nagy szemmel látható hatása, de ő is bevallotta, hogy Vega és maximálisan meg van neki más forrásból a szükséges vitamin háztartása, viszont azt mondta, hogy ettől függetlenül jobb a napi bíróképessége, tehát neki is jó. és még tudok 2 emberről aki szintén csak fogyasztó és az egyik cukros a másik vérnyomás problémával küszködött és nagyon szuper változáson mentek keresztül. na pont ezek miatt mertem én is venni ebből a termékből!

2012. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/153 anonim ***** válasza:
77%

Napi 600Ft valóban nem sok, de amit TE kapsz a 600Ft-odért, az viszont nagyon kevés. Ennyi pénzért megkapod a világ legelső és elsőszámú vitamin és táplálékkiegészítő gyártójának a legjobb termékét. Azt, amit világszínvonalú profi sportolók, csapatok választanak. Úgy, hogy azt nyilvánosan vállalják is. A te áfonyaszörpödet senki komoly nem issza, vagy mutass egy sajtómegjelenést, ahol valamilyen ismert és elismert személy kiáll a Kyani mellett. Nincs ilyen, mert ez a termék egy kamu. Egy 50Ft-os szintetikus multivitamin tabletta beleőrölve egy kis áfonyaszörpbe. Ennyi.


Igen, az olcsó szintetikus vitaminnak is van némi pozitív hatása az egészségre, ezt jól tapasztalod. Kár, hogy elhitted a dumát, és Te ugyanezt jó drágán veszed meg. Azért váljék egészségedre!

2012. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/153 anonim válasza:
100%

Sziasztok.

A férjem fogyókúra mellett használta a Sunriset és 30 kg leadása után hibátlan vérképet produkált, a doki hitetlenkedett mert az a normális, hogyha 1-2 dolog kiugrik...de semmi.

A fórumra véletlenül jöttem fel, a sógornőmnek tegnap adtam a Nitróból, hogy egy kedves ismerősének az ekcémájára adja oda - ugyanis az ismerősi körünkben egy 4 éves kislánynak az ujjbegyei véresek az ekclmától és helyrehozta.

nekem a herpeszemre semmi nem jó, semmilyen csodatapsz és krém - de ez igen.

Hogy a hit vagy az összetevők? nem vagyok orvos, de működik.

Mosolyogva olvastam még jóval korábbi hozzászólásokat. Döbbenet, hogy egyes emberek mennyire nem látnak a dolgok mögé - miközben pont az ellenkezőjét hiszik magukról. És miközben agyon szidják a terméket ( és valójában nem is a terméket hanem a rendszert szidják, ergo a termékre ROSSZAT nem tudnak mondani), időt és energiát nem kímélnek rá...hát tudjátok ha vmi nekem nem tetszik, 3 percet sem áldozok rá, nemhogy rendszeresen belépve osszam az észt.

Vicces, hogy míg egyik hszben az indok az MLM, addig kettővel később már az van betámadva, miért lehet kereskedelmi forgalomban kapni.

Tényleg ennyire nehéz megérteni vagy átlátni? Az ilyen olyan remek gyógyszertári vitaminok gyártói milliókat áldoznak reklámra - ezt egy jutalékos rendszerben működő értékesítés ( lehet nevezni MLM-nek is, nem az értékesítéssel, hanem a lejáratásával van a gond) nem a marketing cégnek adja a pénzt, hanem azoknak akik értékesítik. Ez a baj?

Tévedések elkerülése végett a patika nagyon nagyon szép jutalékot kap BÁRMELY gyógyszercégtől amelyiknek a termékét értékesíti ( ne mutogassak az orvosokra...)...Titeket az zavar, hogy nem az XY patikának van jutaléka a Ti vitaminotokon hanem egy átlagembernek ha ő értékesíti Nektek. Szemmel láthatólag....Elmész egy étterembe, ajánlod másnak, az étterem ad Neked jutalékot, ami nem más, mint meghálálása annak, hogy ajánlod...húúú vérlázító cselekedet lenne...

Arról pedig ne is beszéljünk, hogy a patikában sem 1000 Ft már a vitamin, és én személy szerint pl SOHA az elmúlt 10 évben nem lettem energikusabb egyiktől SEM! Legyen bio, vagy laboratóriumi, noname vagy normális.

Ja, hogy bemész a patikushoz, hogy adjon erre v arra vmit, azt elhiszed maradéktalanul, da ha egy ismerősöd ajánlj valamit, azt csakazért sem, mert nehogymár ne....

Ti dolgotok.

Nem lesz emiatt azoknak se több se kevesebb akik ebben látnak boldogulást, és azt pedig jól gondoljátok meg, hogy mikor rágalmaztok meg embereket személyeskedve - mert más érv nem nagyon van, ez is sokat mondó - azzal, hogy hazugságot terjesztenek. Ha egy picit is látnátok a vörös kendőtől, végiggondolnátok, hogy ugyanaz a fájdalomcsillapító is az egyik embernek hat a másiknak nem...akkor ott is rögtön vagdalkoztok, hogy ami nektek nem hat az csalás? Miért, Ti vagytok a mérce vagy mi?


Az itt megjelenő emberek nagy részének használtak ezek a szerek, vagy nekik vagy a családban, ismerősök között. Semmi jogotok ezt kétségbe vonni.

Az meg, hogy ki vesz belőle, próbálja ki, saját joga eldönteni. Igen, nem olcsó, ez tény. És igen, nem úgy hat mint egy fájdalomcsillapító, hanem pont a megelőzésben van szerepe - azaz ha szeded akkor olyan dolgokat előzhetsz meg, amiről most nem tudod biztosan, ki fog -e alakulni 10-15-20 év múlva... De az mindenesetre sokat elmond, hogy végignézve a google-t, a fórumokon vagy a szert dícsérik, vagy az értékesítési rendszert szidják...olyan vélemény kevés van ahol magát a szert szidnák és ez sokat elmond..és pl a mi tapasztalatunkban - ekcéma, fogyás, illetve én is hét után energiával teltebbnek érzem magam ha szedem a Sunriset....ezeket magunknak szereztük, ezért hiszek benne. Aki akar elhiszi aki nem nem.De a személyeskedést ismeretlenül...ejnye.


SZép napot Mindenkinek.

2012. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/153 anonim válasza:
76%

Egy szösszenet - látom, akit baromira nem érdekel a történet azért rendszeresen feljön ide megnézni, hányan szóltak hozzá...

No comment :-)

2012. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/153 A kérdező kommentje:
Bevallom,heteken keresztül el sem olvastam a válaszokat,mert dühített,hogy egy ártatlan kérdés miatt az emberek elkezdték egymást szapulni.Igen,csatlakoztam a kyanihoz,amit nem bántam meg :-) a termék nálam már bizonyított,azután csatlakoztam a rendszerhez,amiben szintén nem csalódtam :-)
2012. dec. 29. 23:14
 70/153 anonim válasza:
0%

Kedves szösszenetes, friss regisztráló!

Látszik, hogy nem használod az oldalt, mert különben tudnád, hogy nem ezért a kérdésért járok ide. :) Pont magasról sz@rok a taurinnal dúsított gyümölcslevetekre. Van ezer más kérdés, amire szintén válaszolok, ilyenkor látom, hogy erre is érkeztek friss válaszok. Bocs, hogy elolvasom őket.

Egyébként: tudom, tudom, nem gyümölcslé, hanem egy bazi hiper-szuper táplálékkiegészítő, amitől mindenki marha fitt és egészséges lesz. Sőt, Ti akik isszátok, minimum 100 évig fogtok élni, szellemi és testi frissességben.

Az már más kérdés, hogy kíváncsi vagyok 5 év múlva hol lesz a Kyani. Sajnos sehol. Eltűnik a piacról, úgy mint a többi hasonló is, mert az emberek rájönnek, hogy semmit nem ér, csak a pénzt húzták ki a zsebükből.

Annak az anyukának, aki meg a babáját itatja ezzel a f.ssal, üzenném, hogy taurint adni egy ekkora gyereknek, kicsit erős. De az Ő dolga. Inkább a napi 600 Ft-ot (ami szerinte nem sok az egészségért-vicc) költené gyümölcsre.

Jó egészséget mindenkinek! :)

2012. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!