Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/153 anonim ***** válasza:
36%
aki bent van, szerintük valszeg érdemes. Én megkérdeznék azért olyat is, aki nincs bent, hgoy miért nem gondolta, hogy érdemes belevágnia.. Ez egy új pilótajáték szerintem. Persze, alaszkai vadáfonya, mi? Az az örök fiatalság forrása, anélkül nincs is élet! Ilyen hülyeségekkel folyamatosan jönnek, és sokan meg is zabálják ezt. Ha te jó szívvel tudnád ajánlani a terméküket, és hiszel benne, nem várod el, hogy igazolják a hatását, cserébe nem bánod, hogy borzasztó sokba kerül, akkor csináld. Nekem nem lenne gyomrom hozzá. Keress értelmesebb termékkel foglalkozó MLM-et..
2012. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/153 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon,hogy értelmesebb mlm?
2012. febr. 4. 19:07
 3/153 anonim ***** válasza:
29%
Aminek pl. szélesebb a termékskálája. Pl. az Amway, vagy az a másik aminek most nem jut eszembe a neve.
2012. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/153 Kyani_Gábor ***** válasza:
78%

Üdvözöllek!

A kedves előttem válaszolónak csak annyit: Nem feltétlenül attól jó egy adott cég, vagy egy adott dolog, ha sokmindennel foglalkozik, és sok terméket forgalmaz. Sőőőt...


Azért az sok mindent elárul, hogy a termékek OÉTI engedélyt kaptak, patikákban is árulható, tehát normál kereskedelmi rendszerben... Melyik még ilyen?:P

A termékeket ki lehet próbálni ingyen, teljes pénz visszafizetési garancia van, ami azt jelenti, hogy megeszed, elfogyasztod, ha nem tetszett, nem éreztél változást, vissza hozod a dobozt üresen, törölnek a rendszerből, és visszakapod a TELJES befizetett összegedet!!!


És érdemes, üzletileg is, és termékileg is! Ha kérdés van, privátban keress nyugodtan, szívesen segítek, aztán el fogod tudni dönteni, hogy érdekel-e vagy sem?!

Szép estét!

2012. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/153 anonim ***** válasza:
1%

OÉTI engedély gyakorlatilag annyit jelent, hogy nem mérgező. Az meg, hogy visszajár, nos, a teleshop is visszaadja a sajtreszelő árát. Igaz, hogy 20ezerért adták, pedig a piacon 400-ba kerül ugyanaz. Így ha a vevők fele visszaviszi, a másik felén még mindig keres 19600-at.


Tehát drága termékkel nem kunszt azt mondani, hgoy visszaveszem, ha nem tetszik. Ja, és érdemes átgondolni ezt a visszaveszemet, mert bár a vevő elképzelhető, hgoy visszaveszi, egy ismerősöm bebukta a csatlakozáshoz elkért 140ezret, tőle ugyanis nem vették vissza a terméket, meg semmi mást. Jöttök a kamu szöveggel, kicsaljátok az emberből a 140-et. Ennyi. Tipikus drága, túlárazott termékes pilótajáték szerintem.

2012. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/153 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Mi az, hogy legombolunk 140000 ftot?Senki nem kötelez senkit,hogy beregisztráljon.Legalábbis az én üzlettársaimat nem kellett pisztollyal fenyegetni.Ha az ismerősöd 2 héten belül visszaadta volna a csomagot, akkor valóban 100% visszatérítést kapott volna.Le van írva az üzletszabályzatban.Miért nyilatkozol valamiről negatívan, ha egyáltalán gőzöd sincs róla?????

2012. márc. 16. 22:45
 7/153 anonim ***** válasza:
70%

Nem pisztollyal fenyegetés a hamis, megalapozatlan ígéretekkel való kecsegtetés.


Ez így van minden pilótajátéknál. Nem muszáj regisztrálnod, de meggyőzlek, hogy megéri. Aztán a legtöbb embernek nem éri meg, a maradék meg ott marad a veszteséggel.


Igen, lehet, hogy két hétig visszakapták volna. De ezt nem mondták nekik. Vajon miért nem? Hmmm.. Ja, le volt írva? OK. Hivatalosan lerázták a felelősséget magukról. Emberileg nem.


De ha hiszel a termékben, és használod, akkor hajrá. Ha nem, akkor átverés áldozata, majd résztvevője lettél. Az mindenesetre érdekes, és elgondolkoztató, hogy többeket érdekel az üzleti lehetőség, mint a termék. Mit jelent ez? Hogy pilótajáték.. ;) Nézz magadba, te sem iszod a csodaszert, csak másoknak ajánlod.. ;) Azért hajrá, amíg lószar van, veréb is van! Sok sikert!


(Tudom, tudom, te iszod.. persze! :)

2012. márc. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/153 P.Edina válasza:
31%

A kérdező, látom belevágott az "évszázad üzletébe" :-)

Az OÉTI engedély nem sokat ér, mert itt nem vizsgálják az beltartalmat, csak a címkére írtakat, van-e bennük mo-on tiltott szer.

bár az itókára ez sincs,mert élelmiszer. GYÜMÖLCSLÉ! Egy átlagos, Amerikában tonnaszám a polcokról levehető rostos lé.Nálunk meg misztifikálják, csodáról regélnek a belépett tagok. Mint a hasonlók, lehet van hatásuk. de véges. Napi adagra nem egész 3cl. Hatás a hasonlóaknál napi több deci. Ennek napi költsége, több ezer forint lenne! Szóval drága. Ár-érték arány magas!

Viszont, az hogy a kis zacskókra nincs ráírva a teljes összetétel, pld tartósítószer( potasium sorbate,savanyúság szabályzó, VÍZ (amivel hígítják), stb az jogszabályba ütközik. Minden csomagoláson szerepelnie kell a teljes tartalomnak! Akár élelmiszer, akár táplálék kiegészítő!

Pár hónapja kerestek meg ezzel a lehetőséggel, utána néztem, s gyorsan nemet is mondtam.

naponta több zacskót elosztogatni? Ez komoly?

S mit várni ettől?

Én ezzel nem tudtam s tudok azonosulni. Igen, ez üzlet. De hosszú távon ennek nincs jövője.

Az elsődleges szempont nálam a termék. Semmi exra, Ez nem nyerte el a szimpátiámat. A kifizetés? Nos az sem. Harmadik szempont a vezetők. Véleményem szerint a ott lévők az első adandó alkalommal szemrebbenés nélkül átmennek egy következő új "szupernek" tituláltba. Ahogy eddig is tették.

Lesz egy rövid felmenő széria, néhányan kereslek vele, majd amilyen gyorsan felment a forgalom, olyan gyorsan lefelé is megy. A több mint százezer forint beugrót pedig sokan elbukják (elosztogatják-ugyanaz).

2012. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/153 P.Edina válasza:
72%

Most olvasom, állítólag patikákban is kapható? Ez kinek jó?

Mondjuk kíváncsi lennék, több mint tízezer forintért kinek kell a kereskedelmi egységekben ez?

Az egyik egy direkt értékesítés, a másik hálózatos értékesítés. Ha a boltokban is kapható, minek mögé rakni az MLM-et? Persze a fenn lévők részednek a patikában eladott mennyiségből, persze ha van eladás, de aki lejjebb van, az NEM! Jó kis üzlet.

Mi az MLM? Többszintű értékesítési módszer. A tagok saját felhasználásra a cégtől vásárolnak és további fogyasztók bevonásával foglalkozhatnak s több helyen értékesítéssel is. A bolti értékesítés megöli az előzőeket.

2012. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/153 anonim ***** válasza:
31%
Edina, igen, de vedd észre, ebbe nem azok fognak, akik MLMbe akarnak fogni. Ez azokat az embereket célozza meg, akik egy pilótajátéktól várják a csodát, ami számukra a hirtelen tartós gazdagságot jelenti. Szerintem is az lesz, amit mondasz: felfut, boldog s boldogtalan ebben látja majd a reményt, aztán összeomlik majd mint egy kártyavár. Mindig ez van, amikor a többség csupán az "üzleti" lehetőség miatt csatlakozik, de esze ágában sincs terméket fogyasztani, mert igazából az szerinte sem piacképes... Csak keresik a balekokat... :)
2012. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!