Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/153 Zsolt71 ***** válasza:
84%

Csak a tisztánlátás kedvéért ! A Kyani 2005 óta müködik ! Tisztelt kételkedő !

2005-2012 az már 7 év , és már 2013-at írunk.


Az üzletpartnereknek csak annyit szólnék , hogy szerintem jó döntést hoztunk , és nem kell foglalkoznunk a negatív emberekkel , mert nem tőlűk függünk ! A jó termék , a biztos üzlet , és természetesen a jó életszemléletünktől leszünk mi mások , mint például az előző hozzászóló.


Előre leszögezem , nem fog nagyon érdekelni a negatív hozzászólás ezek után sem. Én boldog vagyok !! :)


Boldog Új Évet minden pozitív szemléletű , és a saját boldogságát magának megteremtő embernek !!


A trolloknak meg minél több fórumot ahol kiélhetik magukat ( fölöslegesen ) ! :D

2013. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/153 anonim ***** válasza:
31%

Sziasztok !

Én voltam ilyen Kyani szekta összejövetelen. A termékről semmi tapasztalatom nincs, így se jót se rosszat nem tudok mondani, viszont ami ott megy, attól nekem konkrétan hányingerem van még most is. Az előadás 6-7 óra időtartamából magáról a termékről mindössze 40 percet beszéltek, és abból 20 perc arról szólt, hogy milyen finom. A maradék 20 percben meg arról beszéltek, hogy nincs a világon még egy ilyen nagyszerű "szuperélelmiszer", ami mindenre jó, és ez maga a csoda, mert ők megfiatalodtak, kinőtt a hajuk, keveset alszanak, irgalmatlan energikusak, soha nem fáradtak, és az összes beteg családtagjuk meggyógyult, de konkrét, bizonyított dolgot SOHA nem mondtak. És ezt is mind olyan emberek mondták, akiknek komoly anyagi érdekük a minnél több eladás.


Szóval 7 óra előadásból 40 perc a termékről,(és az is elég ködös volt) a többi 6 óra mind a PÉNZRŐL, PÉNZRŐL, PÉNZRŐL, PÉNZRŐL, PÉNZRÓL szólt.

Akkor miről is szól igazából ez a dolog ???

Arról, hogy olyan embereket mutogatnak, hozsannáznak, akik már jól megszedték magukat, és persze amíg lehet még több pénzt akarnak kihúzni a dologból, meg az emberek zsebéből, mert előbb utóbb ez is lecseng, és elfogynak a hülyék. Mind ahogy az minden ilyen piramis jellegű (mert ez is az) pénzszerzésnél már meg is történt. És ez törvényszerű. Aztán majd megint kitalálnak valami más szuper akármit, ami megintcsak az újdonság erejével hat, és megint lesznek olyanok, akik brutálisan megszedik magukat, lesznek akik csak nagyon, akik kevésbé, éz az alján, akik csak fizetnek......

És lesznek majd olyan előadások, ahhol a termékről mindössze 40 percet beszélnek, azt is mindenféle konkrétumot nélkülözve, de ezzel szemben a pénzről, gazdagságról 6 órát. És a már megszedték magukat, de még nem elég emberek észosztó felszólalása alatt hatásfokozásképp szól majd valami bensőséges zene, hogy a hatása alá kerülj, és gondolkodás nélkül FIZESS !!! Ez a MANIPULÁCIÓ lényege. És lehetne erről többezer oldalas könyvet is írni, a módszerekről, a felszólaló emberek mögöttes gondolatairól, akik azt súlykolják, hogy soha többet nem kell dolgoznod, és gatdag leszel, mint Krőzus. Mindezt 6 órában hetente több alkalommal, és közben a termékről csak pár percet beszélve, mert ez semmi másról nem szól, mint a PÉNZRŐL, PÉNZRŐL, PÉNZRŐL !!!

2013. jan. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/153 A kérdező kommentje:
Felháborít az utolsó hozzászólás!Tisztában vagy te a szavak jelentésével?Szekta,piramisjáték!A kyani igenis egy nagyon jó termék,rengeteg embernél bizonyított!Ajánlom figyelmedbe a www.csapatmunka.info weboldalt!Nem tudom,te mivel keresed a napi betevőd árát,de gondolkodj el azon,hogy ha te x összeget keresel,a főnököd 2xet,a te beosztottad pedig x/2.Akkor te is piramisjátékban veszel részt?Mert a Kyaninál gyakran előfordul,pl nálam is,hogy aki alattam regisztrál,az több pénzt keres.Gondolom a főnököd ezt nem tolerálná :-D én ellenben örülök,mert a csapatomat kb 50 ELÉGEDETT ember alkotja! ;-) szóval ilyen ez a kyani szekta :-D
2013. jan. 16. 09:05
 74/153 anonim ***** válasza:
78%

Én vagyok az előtted szóló, akin felháborodtál. :)


Most végigolvastam az összes kommentet, és meglepődve tapasztalom, hogy ettől a szertől embereknek kinő a haja, nem leszenek fáradtak, rendbejön a vércukorszintjük, elmúlik a fejfájásuk, elmúlik a mindengéle bőrbetegségük, rendszeres lesz a menszeszük, nem lesz bődos a szájuk, és még sorolhatnám a csodákat a végtelenségig...... A pénzszerzés reményében az lesz a következő, hogy egy elvesztett végtag is újra kinőtt ??? És ezt majd Ti az anyagi gyarapodás reményében el is hiszitek ? Tudod vannak gyógyító hatású hasznos anyagok a természetben is, amik vagy erre, vagy arra a betegségre gyógyító hatással vannak. Valamelyik a bélrendszeren keresztűl, van amelyik pedig a hámrétegen keresztül jut be a szervezetbe, és fejti ki a jótékony hatását. De olyan, amit ha megeszek, minden bajom elmúlik, és ha ugyan ezt magamra kenem, akkor is megszűnik minden bajom, ilyen csak a mesébe van. A természetes anyagok, gyógynövények csodákra képesek, ez igaz. De olyan, amit ha megeszek, és ha magamra kenem is mindent gyógyít, nem létezik. Az már azért abszudr, hogy valaki leesik a tetőről, összetöri magát, és beveszi a Kyani-t, aztán meggyógyul, és nem kell műteni...... Nem mondom, hogy semmire nem jó a Kyani, de pont az ilyen nevetséges történetek ingatják meg a bizalmamat. Mivel voltam Kyani kábításon, rengeteg ilyet hallottam, hogy magukra kenték, megették, és aki addig járni sem tudott, utána 5 perccel maratont futott. Vicc ! Amitől meg végképp felfordult a gyomrom, az az előadásmód. A hatásfokozó zene a szentbeszédek alatt, és a sok átszellemült identitáshiányból, vagy pénzéhségből jelenlévő hülye, aki a tömeghipnózis hatására ezt mind vagy beveszi, vagy a pénz reményében beveteti másokkal, vagy mindkettő egyszerre. Ez nem más, mint piramis"játék", csak itt nevet adtak a dolognak, mert pusztán a kézpénzforgalmú piramisjátékok már nagyon átlátszóak, és még a hülyék sem dőlnek be neki (bár még mindíg vannak akik igen) Így rámentek az emberek két legérzékenyebb pontjára, az egészségre, és a pénzre. Ezt a mézesmadzagoz húzzák az emberek előtt, mert erre a két dologra harapnak. Van Neked fogalmad arról, hogy az igazán kőgazdagoknak, akiket már nem érdekel a pénz, milyen egészségügyi lehetőségeik vannak ??? Kezdve attól, hogy mit esznek, hogy élnek, milyen orvosi lehetőségeik vannak ? Hát nem szánrájszt esznek reggelente, abban biztos lehetsz. De bedobtak egy ilyet az egyszeri embereknek is. Ellesznek ezzel is.... és persze ezen a szinten rengeteget lehet is vele keresni. Csak aki ilyet csinál, az vagy az ilyen szekta előadások hatására megrészegülve nem fogja fel mit tesz, mibe megy bele, vagy a pénz reményében képes bármilyen gyomorforgató tettre.

2013. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/153 A kérdező kommentje:

Én soha, de soha nem voltam ilyen kyanis rendezvényen,mert előtte FLPztem, és már ott hányingerem lett az ilyenektől.Egy ismerősöm elmondta,hogy mi is ez az üzlet.Gondolkodtam rajta néhány napig, és belevágtam.Igen, a pénz reményében, DE egyetlen embert sem beszéltem rá,hogy regisztráljon, sem arra, hogy használja a terméket.Elmondtam a tényeket, megmutattam a bankszámla kivonataimat, és a döntés az övé volt.

Van egy olyan idős hölgy ismerősöm, akinek fekélyes a lába, és neki ingyen adtam hónapokon keresztül a termékeket.Ja, a lábát megmentettük az amputálástól.Nem mindent gyógyítanak a termékek, de vannak betegségek, amire igenis nagyon jók.

És tudod, nekem nem csak addig fontos egy ember, amíg beregisztrál, hanem utána is, ezért is elégedettek az alattam elhelyezkedő emberek.Együtt dolgozunk, csapatban, de ezt egy kívülálló nem érti meg. :)

2013. jan. 16. 14:13
 76/153 anonim válasza:
64%
Végre egy értelmes, őszinte, reális hozzászólás. Köszönöm! :)
2013. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/153 anonim ***** válasza:
76%

Megint én vagyok, akin felháborodtál. :)

Most már kezdem magam kellemetlenül érezni, hogy esetleg megbántottam valakit, pedig ez aztán tényleg nem szándékom. Az ott halott, látott tapasztalataim alapján mondtam egy véleményt, amit persze most is tartok.

Annak pedig örülök, hogy benned a pénzszerzés motivációja mellett segítőkészség is van.

2013. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/153 A kérdező kommentje:

Engem nem bántottál meg egyáltalán, csak kiállok amellett, amit csinálok.És igen, segítettem, mert megtehettem, és utáltam volna magam, ha a néninek azért kellett volna levágni a lábát, mert épp nem tudott 3000 ftot nekem kifizetni, holott már több ezer dollárt kerestem az üzlettel.Hidd el, nekem is megdöbbentő volt az eredmény, mert ha őszinte akarok lenni, én sem igazán hittem, hogy ennyire hatásos lesz.

Foglalkozhat szerintem bármilyen mlmmel az ember, a lényeg az,hogy ember maradjon.

Aki még soha nem próbálta az mlmet, az nyilván kritizálja ezt a rendszert, pedig igazán nem is ismeri, csak egy közszájon forgó szóval, a piramisjátékkal támad.

Tudjátok mi a piramis játék????Tőlem 1,2 millió ftot csalt ki egy fogyasztói csoport.Na, az már piramisjáték!!!És ehhez semmi köze sincs az MLMnek...

2013. jan. 16. 20:01
 79/153 anonim válasza:
63%

Sziasztok!

Lenne egy-két észrevételem a témával kapcsolatban...

Annyi szálon folyik már a vita, hogy ez hihetetlen: átverés-nem átverés; használ-nem használ; hazudnak-nem hazudnak...

A pozitiv hozzászólok védelmében: aki belevág biztos, hogy van megfelelő anyagi háttere a dologhoz; és biztos nem a minimálbére családok között mozog, mert ők bizony ezt soha az életben nem fogják megvenni, mert nem tudják...

A negativ hozzászólok védelmében:

Én is néztem a Nitro Xtreme-t, de mikor megláttam hogy 56ml 82,55€!! ami egy hónapra sem elég (~19nap)akkor azonnal letettem róla. Megnéztem az összetevőit

" Jótékony hatásai az Xtreme összetevőinek


CoQ10


•Egy természetes, zsírban oldódó tápanyag, amely testünk szinte minden sejtjében benne van

•Alapvető szerepe van az adenozin-trifoszfát (ATP) termelésben, amely a test energiájának 90%-át adja

•Segíti a szív-és érrendszer egészségét és a jobb vérkeringést

•Erősíti az immunrendszert és segít megőrizni a fogíny egészségét


Magnézium


•A szénhidrátokat, a proteint és a zsírokat energiává alakítja át

•Támogatja az izmok elernyedését és összehúzódását, valamint az idegek közvetítőképességét

•Segíti a szisztolés és diasztolés folyamatokat

•Elősegíti az egészséges glukóz anyagcserét.


Cink


•Számos enzim összetevője, többek között azé is, amely az L-arginint nitrogén-monoxiddá alakítja át

•Szerepet játszik a protein szintézisben, a vércukorszint kiegyensúlyozásában, a sebgyógyulásban és az agyműködésben

•Segít az egészséges bőr és erős immunrendszer megőrzésében

•Támogatja a magzat és a szaporítószervek egészségét

•Segíti a prosztata egészséges működését


Króm


•Hozzájárul a vércukor sejtekbe történő felszívódásához

•Elősegíti a vércukorszint szabályozását és az inzulinfelvételt

•Segíti a zsírmentes testsúly fenntartását"


A weboldalukról lett bemásolva!!

Na most, króm, cink, magnézium és CoQ10... Ezek megvannak a sportolók által használt különböző termékekben is. Én is nem egyet használol közülük, és a 4 termék nem kerül annyiba, mint ez az egy. Ja, és két havi adag!!!


A negativ válaszok többsége nem arról szól, hogy nem használ, csak ezeket a jó hatásokat olcsóbban is be lehet vinni a szervezetbe.


Én csak ennyit szerettem volna hozzászólni! :)

2013. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/153 anonim ***** válasza:
64%

A bosszantó vagyok megint. Kíváncsi vagyok a véleményekre, ezért néha megnézem mi történik itt.


Egy kérdésem lenne a forgalmazókhoz.

Mennyibe kerül havonta a termékek fogyasztása, ha mindenből a javasolt mennyiséget fogyasztom ?

2013. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!