Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolákkal kapcsolatos...

Kutyaiskolákkal kapcsolatos mémek! Léteznek ilyenek?

Figyelt kérdés

Itt azokat a dolgokat szeretném megtárgyalni, amelyek a kutyaiskolákkal kapcsolatban elterjedtek és nem igazak.


Pl. a tükör nem büntet, a cerbi nem jutalmaz, a hagyományos kutyasulik nem használnak pozitív megerősítést, stb.



2013. máj. 15. 09:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 A kérdező kommentje:

"Az agarad milyen agár amúgy?

Ha magyar agár, nem vagyok meglepve, hogy ilyen sérüléseket tud okozni. "


Magyar. Igaz Szerbiából hoztam, de magyar (vajdasági).


"De annyira nem lehet kóser a dolog, mert azért az ilyen harcok általában csak hangos szájkaraték...

Ha a kutyád rögtön ilyen sebeket okoz, ott valami gubancnak kell lennie.

Persze így látatlanban senki nem tudja megmondani neked, hogy mi a baj és mit csinálj vele, több oka lehet.

Ha teheted, vedd fel a kapcsolatot az őrmezei vagy a népszigeti kutyasulival, Mariann és Ági egészen biztosan tudnak segíteni, ennél nagyobb problémákat is megoldanak.:)"


Nem tudták. :-)

2013. máj. 15. 15:53
 102/130 anonim ***** válasza:

Elmentél Ágihoz és Mariannhoz is, és nem tudtak vele mit csinálni?

Azért valamit csak mondtak.

Mi történt pontosan?

(Megköszönném, ha leírnád, mert őszintén szólva még elhinnem is nehéz.)

2013. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/130 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes, hogy akkor nem füstöl senkinél a billentyűzet, amikor két egyszerű kérdést tettem fel... (Kispalkeenak és a kérdezőnek.)

A tükör lehordása az bezzeg mindenkinek sürgős.:)

2013. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/130 anonim ***** válasza:
Hja, és én válaszoltam is rá.
2013. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/130 anonim ***** válasza:
60%

Amikor a problémátokról kérdeztelek, nem mondtad el, mi volt a baj, mert hogy én, mezei internethuszár biztos nem tudnék tanácsot adni, ha a tapasztalt oktató sem tudott.

Erre írtam ezt:


"Ja, értem.

Én internetes szakértő vagyok. (Egy középfokot és KIKVEZ-eket végzett gazda.)

Úgyhogy én ne adjak tanácsot, biztos nem tudnék.

De elárulnád, hogy te akkor mégis milyen alapon osztod az észt tükörsulin úgy, hogy még KIKVEZ-ed sincs???

Komolyan kérdezem."


Erre még mindig kíváncsian várom a választ.

2013. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/130 anonim ***** válasza:
Semmilyen alapon nem osztom az észt, mivel a gazdákhoz hozzá sem szólhatok, mivel megfigyelő vagyok, nem segítő.
2013. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/130 anonim ***** válasza:
60%

Ha meg csak megfigyelni jársz, miért nem érdekel a kiképzés? Mi a célod ezzel?...

Megfigyelni azok szoktak, akik elvégezték a KIKVEZ-t, vagy el akarják végezni... (Mert kötelező 3 alap- és 1 középfok megfigyelése ahhoz, hogy ténylegesen alapfokon oktathass...)


Na mindegy, nem rám tartozik...

Csak nem értem, miért ennyire titkos a problémátok, hogy itt ennyit írsz, de arra sajnálod az időt, hogy "mit veszíthetsz" alapon leírd ide is.

(Nem csak én tudok tanácsot adni, vagyunk itt még páran...)

2013. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/130 anonim ***** válasza:

Am érdekes mert én megfigyelőként hozzászólhatok a gazdákhoz :) középfokon nem annyira, bár ott nem is nagyon kell mert eléggé jól megy a csoportnak.


Am nekem tervbe van a cerbibe egy tanfolyam, mert érdekel az is hogy ott hogy mennek a dolgok.

2013. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 anonim ***** válasza:

Diesel23, majd megírhatnád, milyen volt!

Pláne a terápiás része érdekelne, ha esetleg abba is lenne egy kis betekintésed...:)

2013. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/130 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem közeli terv. Idén még ki kell perkálnom a kikvez1et is. Meg a tükrös tábor plusz haverokkal nyaralás :D


Úgyhogy valszeg ősz vége lesz. De ha írsz privit akkor legalább tudom hogy kit kell felvilágosítanom^^

2013. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!