Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolákkal kapcsolatos...

Kutyaiskolákkal kapcsolatos mémek! Léteznek ilyenek?

Figyelt kérdés

Itt azokat a dolgokat szeretném megtárgyalni, amelyek a kutyaiskolákkal kapcsolatban elterjedtek és nem igazak.


Pl. a tükör nem büntet, a cerbi nem jutalmaz, a hagyományos kutyasulik nem használnak pozitív megerősítést, stb.



2013. máj. 15. 09:17
 81/130 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, azt még nem is mondtam, hogy konkrét oktatókkal nekem is akadt problémám, de én ezen túl tudtam lépni és magamtól is felismertem, hogy az oktató hülyeségét nem kérhetem számon a "módszeren".
2013. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 A kérdező kommentje:

"Ez a te véleményed amit semmilyen tény nem támaszt alá, és én sem osztom."


Ez meg a te véleményed amit semmilyen tény nem támaszt alá és én sem osztom.


Na? :-DDD

2013. máj. 15. 14:58
 83/130 anonim ***** válasza:
70%
A tüköriskolának meg valószínűleg az fáj, hogy vannak olyan emberek akik képesek a drágalátos módszerük úgy nevelni kutyát, hogy az eleve ne rontódjon el, és ugyanolyan vagy jobb eredményeket elérni mániákius tükörmódszer imádat nélkül is.
2013. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/130 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező kezdesz belemenni fölösleges kötekedésekbe...


Tök jól írják az előzők. Az oktatónak nem így kellet volna eljárni. Viszont ezt elmondtattad volna neki is hogy szerinted ez még belefér abba hogy elmagyarázza, de ha nincs rá ideje akkor lehetet volna szólni neki a következő órán..

2013. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 A kérdező kommentje:

"Mi volt ez a konkrét probléma?"


Nem annyira agresszió, mert a kutyám nem agresszívóskodott alapból egy kutyával sem, de ha nekimennek akkor nagyon durván védekezik. Ezt úgy értsd hogy hasít, bőrt tép le és hasonlók.


Agár szuka, és volt hogy egy ilyen akciója után a nyitott kertkapun az utcára kirontó roti kannak ütőeres vérzése lett. Terápiázni meg nagyon nem volt értelme mert kommunikál a többi kutyával meg mint írtam, alapból nem agresszív. eljárszik a terápiás kutyákkal.

2013. máj. 15. 15:04
 86/130 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt elég Diesel, akkor én altassam el a kutyámat, és vegyek olyan kutyát, aki passzol a módszerhez? És igen, csak egy szimpla megfigyelő vagyok, nem is túl régóta, tévedhetek is, de ezen idő alatt legalább 10 gazdát ismertem meg, akiknek a középfok sem oldotta a problémáját. Ők menjenek el megint, pénzt (igaz csak a felét!) és energiát nem kímélve? Én ha fizetek egy szolgáltatásért, és alkalmazkodom a módszerekhez, elvárnám, hogy az segítségemre legyen. Nincs ebben semmi hókuszpók meg nagyképűség, hiába dícsérem a módszert, ha nekem és a kutyámnak nem jött be, bármennyire is szerettem volna.
2013. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/130 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező kezdesz belemenni fölösleges kötekedésekbe... "


Szerintem meg a konstruktív kritika nem kötekedés, persze tudni kell elviselni...

2013. máj. 15. 15:06
 88/130 A kérdező kommentje:

kispalikee:


az lesz a válasz hogy ha a gazdi nem tartja a tanításokhoz magát az nem a módszer hibája

2013. máj. 15. 15:08
 89/130 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ez a válasz azért nem helytálló esetemben, mert maximálisan tartottam magam, én nem sajnáltam a kutyát ha arról volt szó, hogy nem szabad neki enni adni, az oktató szava számomra szentírás volt. Jó nagy marha voltam...
2013. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/130 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mondja senki hogy altasd el a kutyát.. Keress egy másik módszert ami működik. Mint már mondtam nem mindenható a módszer.. (mint ahogy nem mindekinek jó x gyógyszer fejfájásra csak y...)

Amúgy én még azt is megkockáztatnám, hogy akár másik tüköriskolába lehet tudnának segíteni, persze tudom egy pesti messze van.


Nem véletlen vannak szintjei a tüköriskoláknak. Biztos van olyan probléma amivel nem tudnak mit kezdeni vidéken, de őrmezőn vagy népszigeten igen. És biztos van olyan probléma amivel itt se ( hogy a gazda vagy a kutya hibájából az már kérdéses)

2013. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!