Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az elsőszülött lányodnak...

Az elsőszülött lányodnak adnád a te neved, és az elsőszülött fiadnak az apja nevét adnád?

Figyelt kérdés

Pl nálunk a családban, apám tesója Nándor, felesége Márta.


Elsőszülött fiuk Nándor akit Nándikának becéznek. Az elsőszülött lányuk Márta akit Mártikának becéznek. Nálunk ez családi hagyomány. Bár én lányomnak sose adnám a nevemet max második névnek.


2023. jún. 24. 15:04
 71/96 anonim ***** válasza:
94%
#70 Ráadásul már magát jelöli meg felsőbbrendűnek ettől függetlenül is, mert az övé az ősmagyarabb név. xD Mintegy, a folytatásom leszel fiam, aki soha nem érhet fel az eredetihez. Pláne, hogyha buldogot vagy uszkárt akar majd háziállatként a pimasz kölyke.
2023. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
10%
Aztán 40éves Vince kinn lesz Amerikában, tökre fogja élvezni, hogy mindenki Vánkének ejti a nevét, de legalább biztos nyugtatja a tudat hogy ugyanazt jelenti mint apué. És majdnem ugyanakkora nagymagyar, bár a Bence természetesen nagymagyarabb.
2023. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
12%
Ha nálatok hagyomány akkor tegyetek így. :)
2023. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim válasza:
96%

Soha semmi szín alatt, nincs az az isten, nincs az a pénz.

Én az anyám nevét kaptam, egész életemben én voltam a ....ka.

Törvényileg tiltanám be ezt a szemétséget.

2023. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
96%

A Vince név kint is megvan, csak Vinsznek ejtik.

Nem olyan, mintha wanker-t mondanának, ami fa@verôt jelent.

2023. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
92%
Azt hittem egy volt kollégámról, hogy magyar, a kitözöjén ott volt a neve, hogy Vince, erre kiderült, hogy full angol.
2023. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
83%
Azt sem értem, ha valaki tucat-divatneveket ad a gyerekének (pl. Hanna) amiből egy osztályban 10 is van. Abban pedig van abban valami szolgalelkűség, és pitiáner, hogy "külföldön ki tudják ejteni." Ott multikulti van, van egy csomó kínai, arab, vietmámi, török, japán is, és érdekes módon ki tudják ejteni a nevüket...
2023. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
94%
Egyetlen embert sem ismerek aki örülne, hogy a szülei nevét kapta, rengeteget, aki gyűlöli.
2023. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
67%
A fele komment nem is a kérdésre válaszol, hanem már csak vitázik, hogy kinek milyen név tetszik. Húzzatok már el a való életbe egy kicsit.
2023. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim válasza:
87%
Ez a Bence valami diliházból szökött? A kedvenc kommentem az volt, amikor a nemlétező agysejtjeiről beszélt. Meg az ősmagyar Vincéről. Vince Vaughn elsírja magát az óceán túlsó felén.
2023. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!