Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem így terveztük,...

Mit tegyek? Nem így terveztük, de így alakult. Hogyan tovább? hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal, vagyis lassan volt párommal három éve vagyunk házasok. A férjem 46 éves, én pedig 25. A páromnak nem lehet/lehetett gyermeke, amit én el is fogadtam. Viszont fél éve megromlott a kapcsolatunk. hébe-hóba voltunk csak együtt, egyre inkább eltávolodtunk. Az mondta túl fiatal vagyok, a volt felesége viselkedését várta el tőlem, és legutóbb avval érvelt, hogy talán megpróbálják mégegyszer. Ezt a kijelentést egy hónapja tehette. azóta találkozgat a volt feleségevel, vettek egy lakást, ahova a válás után költözni fognak. Viszont tegnap előtt kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok. Hogy álljak ezzel a "férjem" elé, pont most? Ráadásul úgy, hogy eddig abban a hitben élt, hogy nem lehet gyermeke? Én csodának tartanám, hogy még is megesett, hisz ez a baba él, épp úgy az övé, mint az enyém. De nem szeretném tönkre tenni az alakulóban lévő életét. Ha elmondom neki, nem fog magamra hagyni, lovagias és felelősség teljes, viszont már nem szeret, kényszerből pedig nem szeretném ha velünk maradna. Mit tegyek???
2010. szept. 29. 18:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nost a legfontosabb, a pici jól van.

Nagyon köszönöm a segítséget, tanácsot. Rettenetesen kétségbe estem az este történései alatt, sokat jelentett, hogy tehetlenségemben tanácsokra és hallgatókra találtam.

Az orvos szerint nem sok kellett volna a vetéléshez, a kórlapomra is ráírta, hogy veszélyeztetett terhes vagyok. Fél kilenc fele hoztak haza barátnőmék hozzájuk. Jelenleg itt "lakom", de csak pár napig. A veszélyeztetett terhesség miatt, "szülési" szabadságot kaptam, mivel az orvos szerint nem tehetem ki magam stressznek. Ezt már majd csask a főnökömmel kell egyeztetnem. Jövőhéten több mint valószínű haza utazok a szüleimhez. a "párom"-nak mindössze egy sms-t írtam, tudattam vele, hogy jól vagyunk, de nem szándékozom vele találkozni. Azt hiszem, mikor a mentő jött értem, ő is megijedt, bár nem igazán tudtam rá figyelni. Többször próbált elérni telefonon, de nem veszem fel neki. A pici egészsége és biztonsága számomra a legfontosabb.

Mégegyszer szeretném megköszönni a tanácsokat, nagyon sokat jelentettek nekem, ott abban a pillanatban. Nem éreztem m,agam teljesen egyedül.


azoknak akik a "kamu" szót használták, nem kívánom, hogy éljék át azt, amit én tegnap este. Akik azt vonták kérdőre, hogy ide írok, ha "vérzek" nekik pedig csak annyi t, soha nem voltam még terhes, az első gondolatom nem is a vetélés volt, hanem az, lehet megjött. Régebben hallottam róla, hogy van, akiknek az első pár hónapban megjön, de nem normálisan. Ma még pihenek, holnap viszont ismét irány a kórház, elvégeznek pár vizsgálatot.

Ezután haza megyek.

Köszönöm azoknak akik szorítottak, és aggódtak értem, azoknak akik tanáccsal láttak el. Nem tudom elégszer megköszönni.

2010. szept. 30. 11:10
 92/106 anonim ***** válasza:
95%

ahogy látom a (volt)férjedet az exfeleség teljesen az irányítása alatt tartja

a volt feleség elmehetne a sátánnak is

ilyet? hogy más babáját elkérni!!!!

az apuka, meg hogy hallgathat rá?

én megírnám nekik, hogy micsoda gazemberek a szememben és mélységesen lenézem és elítélem őket. Hogy magukba szálljanak!!

és ahogy a béranyaságot, tiltja a magyar törvény, úgy olyan sem létezik, hogy elkérnek egy gyereket a vér szerinti anyjától!!!

minden követ megmozgatnék, hogy a lehető legtöbb pofont kapják. Ezek nem normálisak!!

Vigyázz magadra és gyermekedre, kívánom a legjobbakat!

2010. szept. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 anonim ***** válasza:
48%
Én egyet nem értek: hogyhogy 11 hetesen derült ki a terhesség? Nem tűnt fel, hogy nem jön meg???
2010. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 A kérdező kommentje:

Egy hónapot maradt ki, ekkor csináltam tesztet. Elég halványan mutatta a terhességet. A teszt Gabriella volt. Másnap mentem orvoshoz. Előtte megjött. Én pedig azt nem értem, hogy hogy nem tudod, hogy az első pár hónapban megjöhet? Van akinek 3-4 hetesen megmondják, hogy terhes. Akad, akinél 9-10 hetesen derül ki.

De azt sem értem miért vonsz felelősségre. :(

De ha hamarabb megtudtam volna, akkor sem vetettem volna el.

2010. szept. 30. 12:45
 95/106 anonim ***** válasza:
91%

Vigyázz magadra, és a babára !

Örülök, hogy ez most szerencsésen végződött. Sok erőt kívánok.

Jó lenne azért később hallani rólatok.

2010. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 anonim ***** válasza:
100%
Erőt és kitartást kívánok! Remélem még hallunk felőled! :)
2010. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szorítunk neked!!most olvastam végig a történetet, és nagyon szomorú..én az ilyen apától eltiltanám a gyerekemet örökre!és igen, váltsál orvost , a mostanidat meg pereld be, jó kis összeg ütné a markodat, ami később jól jöhet!!Irjál még nekünk, hogy hogy vagy!

26L

2010. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/106 audryenne ***** válasza:
91%

Örülök, hogy jól vagytok!

Nagyon szorítok neked, legyél bátor és ne foglalkozz a volt "pároddal" meg a feleségével.

Remélem minden rendben lesz!:)

2010. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:
9%
nem igaz a történet.
2010. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:

Most az a legfontosabb, hogy ne idegeskedj, most már tudod, mi lehet a vége. Persze a férjeden múlik leginkább, hogy lesz-e okod idegeskedni. Én a helyedben elmennék a nőgyógyászhoz, aki a férjed barátja. Elmondanám neki töviről hegyire, hogy mi történt tegnap este és hogy ebben jókora szerepe volt az ő etikátlan viselkedésének. Nem feltétlen így történtek volna a dolgok, ha te mondhatod el neki a baba hírét megfontoltan, ahogy tervezted. Megkérném, hogy beszéljen a férjemmel, és magyarázza el neki, hogy ha tovább zaklat, akkor tényleg elmehet a baba. Ne akarja megölni a gyerekét, amire annyira vágyott! A bunkó férjed a nőgyógyász barátjának talán jobban elhiszi ezt!

A válóperrel pedig ne késlekedj, rendezzétek benne a gyerekelhelyezést is. Magyarországon még a börtönben lévő anyától sem veszik el az újszülött gyereket! Biztos lehetsz benne, hogy nincs esélye a férjednek és a volt feleségének.

2010. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!