Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem így terveztük,...

Mit tegyek? Nem így terveztük, de így alakult. Hogyan tovább? hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal, vagyis lassan volt párommal három éve vagyunk házasok. A férjem 46 éves, én pedig 25. A páromnak nem lehet/lehetett gyermeke, amit én el is fogadtam. Viszont fél éve megromlott a kapcsolatunk. hébe-hóba voltunk csak együtt, egyre inkább eltávolodtunk. Az mondta túl fiatal vagyok, a volt felesége viselkedését várta el tőlem, és legutóbb avval érvelt, hogy talán megpróbálják mégegyszer. Ezt a kijelentést egy hónapja tehette. azóta találkozgat a volt feleségevel, vettek egy lakást, ahova a válás után költözni fognak. Viszont tegnap előtt kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok. Hogy álljak ezzel a "férjem" elé, pont most? Ráadásul úgy, hogy eddig abban a hitben élt, hogy nem lehet gyermeke? Én csodának tartanám, hogy még is megesett, hisz ez a baba él, épp úgy az övé, mint az enyém. De nem szeretném tönkre tenni az alakulóban lévő életét. Ha elmondom neki, nem fog magamra hagyni, lovagias és felelősség teljes, viszont már nem szeret, kényszerből pedig nem szeretném ha velünk maradna. Mit tegyek???
2010. szept. 29. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
84%
Félre ne érts nem gonoszkodni akarok, de biztos vagy benne, hogy elhiszi, hogy az övé a gyerek.
2010. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
39%

18:59 - Te nagyon rosszindulatú vagy.

Egyrészt azt se tudod, mi van a háttérben, másrészt egy pasit is meg tud viselni, ha hosszas próbálkozás után nem jön össze a saját gyerek (nem tud gyereket csinálni...).

2010. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 anonim ***** válasza:
100%
DNS-teszt igazolja majd, hogy ő az apa, de reméljük nem fajul majd eddig a dolog. :)
2010. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
14%
18:59 - Ha téged elhagytak, akkor ezzel a mentalitásoddal nem is lep meg...
2010. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp mondd el neki, elvegre eleted almat adod neki. Nem is feltetlenul kotelessegbol, meg ra is dobbenhet hogy teged szeret. Lehet ez egy jel is, hogy veled kellene lennie. Keszulj fel ra hogy eleinte szkeptikus lesz, sot arra fog gondolni hogy ez valami "trukk", de ha atlatja mirol van szo, rogton mas szemel fog nezni rad. Gondolj bele: ott a korkulonbseg. Pszichikailag gatolta abban hogy igazan szeressen hogy mindig is lany voltal a szemeben, nem asszony, nem felnott no. Ez mindent atir, anyava, erette valsz a szemeben, es ez teljesen mas megvilagitasba helyez.

Mindenkepp tedd egyertelmuve hogy zsarolni nem akarod vele, valassza azt akit szeret, es pusztan kotelessegbol ne akarjon veled elni, magyarazd el neki hogy ha csak amiatt maradna veled, az szamodra megalazo, tisztelje annyia leendo gyermeke anyjat, hogy olyan ferfit tart erdemesnek a szamara aki tenylegesen szereti.

2010. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el neki! Szorítok Neked! :)
2010. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg, ha erre célzol. Nyílvánvalóan hinni fog nekem, legalábbis ő biztos. A volt felesége reakcióját nem tudhatom, de bármikor hajlandó lennék igazolni, hogy a pici az övé. De én többször olvastam már, hogy ahol nem lehetett gyermek, új párral sikerült.

Hamarosan haza ér a párom, valószínű megpróbálkozok előhozakodni a dologgal, de bűntudatom van és nem tudom hogyan tegyem.

hiába írták sokan, hogy idősebb, talán pont azért szerettem meg, mert úgy bánt velem mint egy nővel. Nekem fontos az ő boldogsága is, és ha velünk maradna se neki, se nekem nem lenne megfelelő. Hisz mint írtam, ő a baba előtt már döntött...


Valóban igaz a mondás, hogy egy gyermek sosem érkezik jókor. De még is a legnagyobb boldogság az életben.

2010. szept. 29. 19:14
 18/106 anonim ***** válasza:
88%
írd meg, mi volt. szorítok!
2010. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 A kérdező kommentje:
Ma még mindenképp megírom, mi lett az első reakciója...
2010. szept. 29. 19:19
 20/106 anonim ***** válasza:
100%

Joga van megtudni, kíváncsi vagyok, mit szól hozzá.

De neked is van jogod egy szerető társra rálelni a jövőben!

2010. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!