Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem így terveztük,...

Mit tegyek? Nem így terveztük, de így alakult. Hogyan tovább? hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal, vagyis lassan volt párommal három éve vagyunk házasok. A férjem 46 éves, én pedig 25. A páromnak nem lehet/lehetett gyermeke, amit én el is fogadtam. Viszont fél éve megromlott a kapcsolatunk. hébe-hóba voltunk csak együtt, egyre inkább eltávolodtunk. Az mondta túl fiatal vagyok, a volt felesége viselkedését várta el tőlem, és legutóbb avval érvelt, hogy talán megpróbálják mégegyszer. Ezt a kijelentést egy hónapja tehette. azóta találkozgat a volt feleségevel, vettek egy lakást, ahova a válás után költözni fognak. Viszont tegnap előtt kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok. Hogy álljak ezzel a "férjem" elé, pont most? Ráadásul úgy, hogy eddig abban a hitben élt, hogy nem lehet gyermeke? Én csodának tartanám, hogy még is megesett, hisz ez a baba él, épp úgy az övé, mint az enyém. De nem szeretném tönkre tenni az alakulóban lévő életét. Ha elmondom neki, nem fog magamra hagyni, lovagias és felelősség teljes, viszont már nem szeret, kényszerből pedig nem szeretném ha velünk maradna. Mit tegyek???
2010. szept. 29. 18:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:

Kedves 14:50 !


Honnan tudod, hogy ne igaz a történet?

2010. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 A kérdező kommentje:

Erre én is kíváncsi lennék.


Köszömnöm a jó kívánságokat!

Mindent megpróbálok megtenni, hogy a pici a lehető legnyugodtabb körülmények között nőhessen fel, szülessen meg.

Megpróbálok még jelentkezni, de eléggé fáradt vagyok, az elkövetkezendő egy-két hétben pedig a szüleimhez való kltözés és a dolgaim elrendezése miatt nem igazán lesz időm.

De ha időm engedi és teljesen lenyugodtak a kedélyek, leírom hogy hogy vagyunk, milyen az "új" életünk ketten a picivel.

2010. szept. 30. 15:48
 103/106 anonim ***** válasza:

12.40 vagyok, bocs, nem "felelősségre vontalak", csak tényleg nem értettem! (tapasztalatlanság)

Én nem tartoztam azok közé, akik kamunak vélik a történeted.

Remélem,megoldódnak a dolgok, a gyereket nem vehetik el Tőled.

2010. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életetek az elmúlt hetekben? Jól vagytok a szüleidnél? A férjed és az ex neje hogy viselkedik?
2010. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életed azóta?
2010. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
78%
Hahó, Kamukirálynő! Kifogytál az ötletekből??
2011. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!