Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem így terveztük,...

Mit tegyek? Nem így terveztük, de így alakult. Hogyan tovább? hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal, vagyis lassan volt párommal három éve vagyunk házasok. A férjem 46 éves, én pedig 25. A páromnak nem lehet/lehetett gyermeke, amit én el is fogadtam. Viszont fél éve megromlott a kapcsolatunk. hébe-hóba voltunk csak együtt, egyre inkább eltávolodtunk. Az mondta túl fiatal vagyok, a volt felesége viselkedését várta el tőlem, és legutóbb avval érvelt, hogy talán megpróbálják mégegyszer. Ezt a kijelentést egy hónapja tehette. azóta találkozgat a volt feleségevel, vettek egy lakást, ahova a válás után költözni fognak. Viszont tegnap előtt kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok. Hogy álljak ezzel a "férjem" elé, pont most? Ráadásul úgy, hogy eddig abban a hitben élt, hogy nem lehet gyermeke? Én csodának tartanám, hogy még is megesett, hisz ez a baba él, épp úgy az övé, mint az enyém. De nem szeretném tönkre tenni az alakulóban lévő életét. Ha elmondom neki, nem fog magamra hagyni, lovagias és felelősség teljes, viszont már nem szeret, kényszerből pedig nem szeretném ha velünk maradna. Mit tegyek???
2010. szept. 29. 18:44
 81/106 anonim ***** válasza:
93%
Speciel konkrét esetet ismerek, akinek stressztől ment el a baba, nem olyan hihetetlen a sztori.
2010. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
77%
Kívánom hogy ne legyen kamu....bár túl fordulatos ez a sztori 4 óra leforgása alatt!
2010. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
93%
orvos!
2010. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
90%
Vannak nagyon fordulatos élettörténetek az írók fantáziáján kívül is, az enyémet is mondhatná annak, aki nem ismer személyesen, néha még az ismerőseim is azzal poénkodnak, hogy író tollából nem olvasnának érdekesebb fordulatokat, pedig komolyan mondom, nem játszok rá, de mit lehet tenni, ha az írók is a valóságból építkeznek...
2010. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
77%

Nekem attól fogva van kamuszaga, hogy beállít a férj a volt feleséggel együtt, balhéznak, a megrettent kismama pedig leül a gép elé és vadidegeneknek kommentálja az épp folyó eseményeket, majd még azt is, hogy vérezni kezd.

Viszont a leírás nagyon életszerű, ezért nehéz eldönteni.

Ha kamu, akkor gratulálok, remek tálalás; ha igaz, akkor sajnállak, kedves kismama! Írj nekünk, téged választottunk az esti film helyett!!

2010. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
32%

igen, ez biztosan kamu.

hogy van pofája valakink ilyen történetet kitalálni?! nem szégyelli magát?!

mindenki itt aggódik miatta, ő meg röhög rajtunk.

2010. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
90%
Kedves Kérdésfeltevő, jelentkezz, hogy mi lett a vége...
2010. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
60%

Ehhez kapcsolódóan, de kissé "OFF" jellegű hozzászólás.


08:47-nek, és a többi aggódó "kamu-elmélet"-pártinak:

Lehet, hogy kamu. És? Ez (gyk.hu) is egy olyan hely az életben, mint a saját otthonotok, vagy az utca, ahol éltek. Nem kell mindent elhinni, sőt, itt is előnyös, ha az ember hozzáállása analizáló, kritikus. Itt sem kötelező részt venni a dolgok menetében, főleg nem aggódni. Ha itt a GYK-n valakinek fájdalma, baja van, abból Ti az égvilágon semmit nem éreztek. Azt ő, a Kérdező éli meg. Nekünk max. volt egy hasonló élethelyzet az életetünkben, ami által tapasztalattal rendelkezünk. Esetleg még nem volt ilyen, és akkor az ember megpróbálja beleképzelni magát. De akkor is: mit érünk el az aggódással? Attól nem lesz a Kérdezőnek jobb. És ő nem arra kért bennünket, hogy itt aggódjunk, hanem segítsünk neki! A legtöbb, amit tehetünk, hogy a tanácskérésre tanáccsal látjuk el a Kérdezőt (-kérőt).

Senkinek nem kötelező itt "aggódni".

2010. szept. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező, írd meg majd, hogy minden rendben van-e! Nem jó jel a vérzés, de ha bementél az ügyeletre, akkor még nagy eséllyel rendbehozhatták! Én szorítok neked!
2010. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
29%
"Mindenki aggódik" Az én nevemben kérlek ne beszélj. Én nem aggódni járok ide, hanem ha tudok tanácsot adni, kapni. Az aggódással semmire sem viszi az ember.
2010. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!