Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem így terveztük,...

Mit tegyek? Nem így terveztük, de így alakult. Hogyan tovább? hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal, vagyis lassan volt párommal három éve vagyunk házasok. A férjem 46 éves, én pedig 25. A páromnak nem lehet/lehetett gyermeke, amit én el is fogadtam. Viszont fél éve megromlott a kapcsolatunk. hébe-hóba voltunk csak együtt, egyre inkább eltávolodtunk. Az mondta túl fiatal vagyok, a volt felesége viselkedését várta el tőlem, és legutóbb avval érvelt, hogy talán megpróbálják mégegyszer. Ezt a kijelentést egy hónapja tehette. azóta találkozgat a volt feleségevel, vettek egy lakást, ahova a válás után költözni fognak. Viszont tegnap előtt kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok. Hogy álljak ezzel a "férjem" elé, pont most? Ráadásul úgy, hogy eddig abban a hitben élt, hogy nem lehet gyermeke? Én csodának tartanám, hogy még is megesett, hisz ez a baba él, épp úgy az övé, mint az enyém. De nem szeretném tönkre tenni az alakulóban lévő életét. Ha elmondom neki, nem fog magamra hagyni, lovagias és felelősség teljes, viszont már nem szeret, kényszerből pedig nem szeretném ha velünk maradna. Mit tegyek???
2010. szept. 29. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
85%
Pont azért írtam, hogy ne értsd félre! Én elhiszem neked.
2010. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
17%

18:59 mekkora egy barom vagy te..


Én a helyedben elmondanám,együtt maradnék vele,és nem érdekelne a másik nő:)

2010. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
69%
Na mi történt?
2010. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
15%
00
2010. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy a gyerekkel nem akarod zsarolni, és tudod, hogy már megalapozta a régi-új életét, és nem akarsz belerondítani, tudsz találni társat magadnak, a gyereket is láthatja, amikor csak akarja, a volt nejével együtt is.
2010. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
74%

19:08,19:09,19:22 ez már a 3. hsz-ed, amiben engem fikázol.

Feltételezem a te jelenlegi kapcsolatodban te voltál az a bizonyos "feszes seggü", ez már abból is kiderül, hogy téged nem érdekel a másik fél, csak te saját magad. Tök mindegy hány ember életét teszed ezzel tönkre.

Lapozd fel a válás oldalt, ott minden 3. arról szól, hogy otthagyták egy fiatalabbért sok-sok év házasság után, és valahogy ezt most jó volt olvasni, hogy van még férfi, aki belátja, hogy tévedés volt.


19:28-al tökéletesen egyetértek.

2010. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
88%

szerintem már az elején kezdhetsz mesélni a dns tesztről

mert ez tényleg egy csodálatos csoda, ami történt, nem várhatjuk, hogy elhigyje, és amit az előttem levő írt, szerintem az is mind nagyon-nagyon fontos közölni, de azt nem hogy találsz mást

ez nem szép dolog mondani, mégha így is van, mert ezt meg félreértheti

és

GRATULÁLOK

2010. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
88%

előző vagyok

előzőt én is 19:28-asra értettem

2010. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
88%
Én mindenképpen elmondanám mert így tisztességes. Aztán Ő dönt ahogy dönt!? A te döntésedhez GRATULÁLOK!!
2010. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
33%

19:32 a rosszindulat csak neked fáj!


Alig várom mi volt az 'eredmény". Írj, kedves kérdező!

2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!