Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem így terveztük,...

Mit tegyek? Nem így terveztük, de így alakult. Hogyan tovább? hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A párommal, vagyis lassan volt párommal három éve vagyunk házasok. A férjem 46 éves, én pedig 25. A páromnak nem lehet/lehetett gyermeke, amit én el is fogadtam. Viszont fél éve megromlott a kapcsolatunk. hébe-hóba voltunk csak együtt, egyre inkább eltávolodtunk. Az mondta túl fiatal vagyok, a volt felesége viselkedését várta el tőlem, és legutóbb avval érvelt, hogy talán megpróbálják mégegyszer. Ezt a kijelentést egy hónapja tehette. azóta találkozgat a volt feleségevel, vettek egy lakást, ahova a válás után költözni fognak. Viszont tegnap előtt kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok. Hogy álljak ezzel a "férjem" elé, pont most? Ráadásul úgy, hogy eddig abban a hitben élt, hogy nem lehet gyermeke? Én csodának tartanám, hogy még is megesett, hisz ez a baba él, épp úgy az övé, mint az enyém. De nem szeretném tönkre tenni az alakulóban lévő életét. Ha elmondom neki, nem fog magamra hagyni, lovagias és felelősség teljes, viszont már nem szeret, kényszerből pedig nem szeretném ha velünk maradna. Mit tegyek???
2010. szept. 29. 18:44
 71/106 anonim ***** válasza:
93%

Ne hagyd magad. Az anyától csak akkor veszik el a gyereket, ha alkoholista, drogos,ilyesmi- az hogy kevesebbet keresel, önmagában nem érv.

Ne fenyegetőzzenek meg bőgjenek, hanem fogadjanak örökbe egy árva gyereket, ha tényleg olyan jók a körülményeik, fognak kapni.

2010. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
96%

Vérzel? Úristen!

AZONNAL HÍVD AZ ORVOST/MENTŐKET!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 audryenne ***** válasza:
97%
Hívj mentőt!
2010. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
97%
Ha vérzel, be kellene menned az ügyeletre vagy hívd ki a mentőket, ők bevisznek.
2010. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
73%
Ezt tették veled, most boldogok lehetnek, hívj mentőt sürgősen...
2010. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, már nem vagy a gép előtt, hanem hívtad a mentőket, vagy orvost és a kórház felé tartasz. Ha vérzel - szerintem Te is tudod - lehet, hogy ez vetélés. Az átélt izgalomtól könnyen lehet.

Bármi is van, írd meg nekünk, mi lett!

2010. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
28%
A mindenit, Danielle Steel megirigyelné ezt a kis bugyuta sztorit, javaslom az legyen a következő fordulat, hogy sajnos elment a magzat, a férj pedig mindenért a fiatalabbik feleséget hibáztatja, brühühű...
2010. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
66%
nálam is kamu szaga van...
2010. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim válasza:
64%
szerintem is kamu!
2010. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 audryenne ***** válasza:
93%

Írd meg mindenképp, mi történt!:(


(szerintem nincs kamuszaga)

2010. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!