Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ki akar dobni otthonról,...

Anyám ki akar dobni otthonról, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a 20 éves Martin vagyok. Úgy tűnik a történetem végére értem, köszönöm szépen az eddigi támogatásokat, de ennyi volt. Azért kiírom, hátha tudtok segíteni evvel.

Nagy stressz van itthon a karantén eleje óta, főleg az online oktatás kicsinál minket. Napok óta azt hallgatom, hogy ki leszek tagadva, mehetek világgá. A lényeg, amíg én kint levegőztem addig húgom akkorát vert anyám kezére, hogy valószínűleg megrepedt vagy eltörhetett. Anyám a padlón feküdt kezében a fájdalomcsillapítókrémmel, ami ilyen ázsiai szuperkenőcs. Majd amikor bejöttem a lakásba, láttam a tragédiát. Szaladtam megverni húgomat, de ő egy ceruzát állított az alkaromba, azóta is brutálisan fáj és anyám keze is fáj. A lényeg hogy anyám megtagadta hogy mentőt hívjak vagy hívjam apámat, és ő erre üvöltve kiabált velem, hogy kiteszi a szűrömet ha elveszik a gyereket tőlem. Lelki terrort kaptam ma is, hogy csomagolhatok, ha bárhova kimerem tenni a történteket vagy bárki megtudja mi történt, elég hogy a szomszédok végighallgatták ezt az 1 órás cirkuszt és nem hívnak rendőrt (amúgy soha nem hívnak, pedig rendesen áthallatszik panelban). Közelít a 10 éves húgom súlya anyáméhoz (már rég 80 kiló körül mozog húgom) és mostmár egyre gyakrabb hoy fizikálisan megtámadja anyámat egyre brutálisabban. A pulzusom 300-on ver minden nap, mert a hangja is fülsüketítő már húgomnak, minden ellen tiltakozik és üt. Mivel vállalom a kockázatot, hogy kitesznek, így kiírtam a kérdést, össz vagyonom 20 ezer forint, azzal hátha elélek az utcán pár napig, ha kitesznek ezután. Dolgozni nem dolgzom, egyetemista vagyok. De mit tegyek, hogy ne dobjon ki anyám és a helyzetet tudjam javítani?



2020. ápr. 29. 18:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/159 anonim ***** válasza:
0%
Te írtad ki pár napja, hogy kitettek az utcára...???
2020. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/159 anonim ***** válasza:
82%

Hát ne haragudj, de te egy szerencsétlen, mazochista ökör vagy. 6 éve húzod és tűröd ezt a dolgot, ki írtál már 1000 kérdést, és még mindig otthon ülsz és nyavalyogsz, ahelyett, hogy vennél fel diákhitelt, vagy halasztanál 1 évet, elmennél dolgozni, és rendbe raknád az életedet, a nyugalmadat.


Normális emberek, már rég elhúztak volna onnan, ahogy én is megtettem nő létemre, pár éve, a szexuálisan bántalmazó apám elől, kicsit félre raktam az egyetemet, elmentem dolgozni, elköltöztem, és akkor kezdtem bele újra az egyetemre, mikor már volt lakhatásom, nyugalmam, félretett pénzem.


Még érdemled a sorsod. Nem teszt el semmit, csak nyavalyogsz.

2020. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/159 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki kérdést olyanról, még nem tettek ki.
2020. ápr. 29. 19:07
 14/159 anonim ***** válasza:
27%
pedig muszáj lesz a kollégium (a majd újra lesz) - viseld már el valahol a környezeted!
2020. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/159 anonim ***** válasza:
13%

Majdnem megöltek?? Milyen suttyó egyetemre jársz, miez, miskolc?


Bizony általad amortizálódik minden használati tárgy is egy kicsit jobban, havi 30-40 a kajád(férfiaknak több) több víz fogy, többet kell felmelegíteni, úgyhogy vagy áram vagy gáz fogy, de a legnagyobb támogatás, hogy a napi jelenléted elviselik a házban, alkalmazkodnak hozzád, takarítanak is, csendesebben szexelnek meg mittudomén, ilyesmik. Ne érezd semminek, hogy otthon lakhatsz.

2020. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/159 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

1. "Laktam kollégiumban, maradjunk annyiban hogy akkor mentem el onnan, amikor majdnem megöltek már ötödjére." Az ilyent jelenteni kell (koliigazgató+rendőrség). Ha ezt nem tetted, akkor végletesen akaratgyenge vagy, és emiatt menthetetlen.

2. Vissza kell menned a kollégiumba vagy lakótársakkal összeköltözni. Igényelni szociális támogatást, apádtól pénzt, anyádtól a rád eső kajapénzhányadot. Diákmunkázni is kell vagy akár átmenni levelezőre és napi 8 órában dolgozni.

2020. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/159 A kérdező kommentje:
Elég suttyó egyetem, aláírom. Akkor költöztem el, amikor kaptam egy rendőrségi sokkolóból és a földön ragatdam 10 percig. Amúgy többször szórakoztak hogy az 5-ikról lelöknek, de megfogtak mindig, félig már kilógtam a korlátról, majd halálra itattak, pedig tudták hogy nem bírom az alkoholt, de öntötték belém úgy hogy többen tarottak és nyomták le a torkomon, 2 napig halálomon voltam, 3 éjszakát nem hagytak aludni és végkimerültégben rogytam össze, sok mindenemet tönkretették. De ez nálunk mindennapos volt ott és elfogadott.
2020. ápr. 29. 19:17
 18/159 anonim ***** válasza:
26%
Netto kamu az egesz. Beteges hazudozo a kedves kerdezo, a kommentjeiben egyre vadabb dolgkat irkal ossze.
2020. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/159 anonim ***** válasza:
100%
Ezek súlyos dolgok, menjen a feljelentés minden alkalommal!
2020. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/159 A kérdező kommentje:
Hát én aztán nem írtam le semmit ami nem igaz. Minden szavam túlzás nélkül igaz sajnos, attól mert veled kedves 18 nem történik ilyesmi, még máshol ez a mindennapos.
2020. ápr. 29. 19:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!