Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ki akar dobni otthonról,...

Anyám ki akar dobni otthonról, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a 20 éves Martin vagyok. Úgy tűnik a történetem végére értem, köszönöm szépen az eddigi támogatásokat, de ennyi volt. Azért kiírom, hátha tudtok segíteni evvel.

Nagy stressz van itthon a karantén eleje óta, főleg az online oktatás kicsinál minket. Napok óta azt hallgatom, hogy ki leszek tagadva, mehetek világgá. A lényeg, amíg én kint levegőztem addig húgom akkorát vert anyám kezére, hogy valószínűleg megrepedt vagy eltörhetett. Anyám a padlón feküdt kezében a fájdalomcsillapítókrémmel, ami ilyen ázsiai szuperkenőcs. Majd amikor bejöttem a lakásba, láttam a tragédiát. Szaladtam megverni húgomat, de ő egy ceruzát állított az alkaromba, azóta is brutálisan fáj és anyám keze is fáj. A lényeg hogy anyám megtagadta hogy mentőt hívjak vagy hívjam apámat, és ő erre üvöltve kiabált velem, hogy kiteszi a szűrömet ha elveszik a gyereket tőlem. Lelki terrort kaptam ma is, hogy csomagolhatok, ha bárhova kimerem tenni a történteket vagy bárki megtudja mi történt, elég hogy a szomszédok végighallgatták ezt az 1 órás cirkuszt és nem hívnak rendőrt (amúgy soha nem hívnak, pedig rendesen áthallatszik panelban). Közelít a 10 éves húgom súlya anyáméhoz (már rég 80 kiló körül mozog húgom) és mostmár egyre gyakrabb hoy fizikálisan megtámadja anyámat egyre brutálisabban. A pulzusom 300-on ver minden nap, mert a hangja is fülsüketítő már húgomnak, minden ellen tiltakozik és üt. Mivel vállalom a kockázatot, hogy kitesznek, így kiírtam a kérdést, össz vagyonom 20 ezer forint, azzal hátha elélek az utcán pár napig, ha kitesznek ezután. Dolgozni nem dolgzom, egyetemista vagyok. De mit tegyek, hogy ne dobjon ki anyám és a helyzetet tudjam javítani?



2020. ápr. 29. 18:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/159 anonymousreview60 ***** válasza:
97%
Kérem, valaki linkelje be a Martin ciklus előző köteteit, mert nem találom.
2020. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/159 A kérdező kommentje:
Legtöbbjét törölték, mert kiszivárgott az identitásom, körbeosztogatták a facebookomat, apámét, anyámét, stb és ez egy anonim oldalon szabályszegő meg én sem szeretném, ha ennyire személyesne ismerne itt mindenki, elég ha a keresztnevem tudjátok. Ezért letörölték a legtöbb kérdést, de összegyűjtöm ami még megvan és fontosabb.
2020. ápr. 29. 19:27
 23/159 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jelentetted fel, aki erőszakos volt veled? Az ingyen van!
2020. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/159 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam vele foglalkozni. Túl hosszú idő lett volna, inkább hazamenekültem.
2020. ápr. 29. 19:34
 26/159 anonim ***** válasza:
11%
azt miért nem linkeled, amit az anyaként írtál ki? :D
2020. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/159 anonim ***** válasza:
17%
HALÁLRA ITATTAK?! Az igen! És itt vagy! És még azt kamuzod, hogy nem bírod a piát?! Engem ha halálra itatnának, meghalnék. Te meg simán vered a fszod...
2020. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/159 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a 4 foglalja össze időrendile a legjobban a dolgokat.
2020. ápr. 29. 19:38
 29/159 anonim ***** válasza:
95%

"Mert nem akartam vele foglalkozni. Túl hosszú idő lett volna, inkább hazamenekültem."

Lusta vagy érdemben foglalkozni a problémáiddal, inkább elmenekülsz, majd panaszkodsz?

Ha veszélyeztetnek, akkor igenis lépj.

Miért nem mész el dolgozni, veszel ki egy szobát albérletben, ha semmiképp nem akarsz kollégiumba menni, és hozod rendbe legalább a saját életedet? Ha egyetemen egy év halasztás lenne az ára, akkor is. Mi nem tudjuk megoldani a problémáidat, akárhány kérdést írsz ki, csak tanácsokat tudunk adni.

2020. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/159 anonim ***** válasza:
100%

Te raktál fel videót yt-ra régebben az örjöngő hülyegyerek tesódról?

És még nem hagytad ott öket a 'csába?!?

Se anyád se a tesód nem 100as, nem lesz jobb, sőt!

2020. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!