Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim válasza:
100%
Te akkora egy paraszt vagy kérdező! Majd persze te mondod meg ki mit hallgasson! Inkább metált hallgatok egész életeben, mint a hülye szardájreksönt! Kösz nem! Mondom ezt tizenéves lány létemre...
2013. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező komolyan olyan h*lye hogy azt gondolta hogyha feltesz egy ilyen kérdést, ilyen stílusban akkor nem lesz elküldve a jó bús ****ba?:DD
2013. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szopat minket és kamukérdés. :)
2013. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
100%
Maximum magát szopatja, én örültem, hogy leírhattam a véleményem, és szerintem senki se kötötte fel magát azért, mert retardált/retardáltnak tetteti magát.
2013. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
100%

Kedves.... khm...

Kérdező!!!

Legalább nekik van ízlésük és nem azt hallgatják amit rájuk erőltetnek! Ők nem azért hallgatják azt, mert az a menő, vagy mert az megy a tévében, rádióban, hanem azért, mert szeretik, mert a dalokban megtalálják magukat és mert nekik sokat jelent egy-egy szöveg. Legalább is én így vagyok vele. Ja, és nem vagyok agresszív és nem is lázadok. Ezt szeretem. Amúgy azok nem fiúk, akiket te felsoroltál...

12/L (Ha tetszik, ha nem!) Rocker

2013. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
100%

Justin Bieber, One Direction? normális vagy? ez neked normális "zene"? James Hetfield hörgős ostobaságot játszik? neked mi a bajod van már nem azért?

14/l

2013. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 anonim válasza:
100%

Tisztelt kérdező!


Jómagam is szeretem a "hörgős, zúzós" metal zenét. 4 éves koromban közölték velem, hogy borzasztó mozgásom van a sporthoz. Jelenleg sportolok, az edzőm szerint reményteljes vagyok, és egy világbajnoki cím tulajdonosának adok a szavára. Ötévesen megmondták nekem, hogy botfülem van, és nehogy zenélni merjek. Jelenleg a zenekarommal lemezszerződésünk van, annyira rosszul megy nekem a zenélés. Hatévesen elvittek nevelési tanácsadóhoz, jelenleg egyetemen tanulok, ösztöndíjjal a jó tanulmányi eredményemért. Régen sokszor megkaptam, hogy életképtelen vagyok, és nem fogok boldogulni az életben. Eddig 15 éves koromtól kezdve minden nyarat végigdolgoztam, a szüleimtől egy forintot nem kérek, minden egyes forintomért megdolgoztam. Ezt minek köszönhetem? A sok, "hörgős-zúzós" metal zenének, ami miatt nem adtam fel. Végezetül: azt állítod, hogy aki ilyen zenét hallgat, az agresszív lesz. Erre a legjobb ellenpélda a válaszom hangneme. :)

2013. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/107 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, 14 évesem mennyire nagynak képzeled magad... részemről 10 éves korom óta rockon élek (előtte is azt hallgattam, de 10 évesen kezdtem el komolyabban érdeklődni iránta), és 17 évesen kijelenthetem, a világ csak jobb lenne, ha nem lenne olyan világboldogító eszementekkel (mint aminek te is tűnsz, bár mivel nem ismerlek, nem alkothatok komolyabb véleményt rólad), akik okosnak képzelik magukat. Ott a bűvös szó: KÉPZELIK. Az amcsi tinisztárocskákról meg hadd ne mondjak semmit, ugyanis halottról és ismeretlenről vagy jót vagy semmit.


Ha nem ismersz valakit, akkor ne ítéld el. Az agresszivitásnak meg depláne semmi köze a zenéhez. A rockerek sokszor azért lesznek rockerek, mert magasról letojják, mit gondol róluk a világ, ellenben az agresszív embereket nagyon is foglalkoztatja mások véleménye. A témáról ennyit. Azt meg ne kezd el mondani, amit egyik ismerősöm mesélt, hogy azért nem szeret egy bandát, mert utálja őket! Ha valami nem tetszik, mondd azt, hogy neked nem tetszik, mert nem a stílusod, és ezzel le van zárva a dolog.

Amúgy nem tudod, észre vetted-e, de a lányok sok téren önállóbbak, mint a fiúk, és több szabadságot igényelnek.

Amúgy nem tudom, ki az agresszív, a te szöveged tele van gyűlölettel. Nem szereted a rockereket. Bántott valamelyik? Beszéld meg vele ember módjára. És azok az általad említett "szőrös majmok" legalább megütik az emberi mércét (mellesleg nem szőrösek, csak nagy hajuk van), az ő nőik általában nem hordanak övet szoknya helyett, nem anorexiások, nem mutogatják minden pasinak a melleiket, mivel tudják, ami nem eladó, azt nem tesszük a kirakatba. Szívesen beszélgetnék veled négyszemközt, és helyreraknám az értékrendedet, mert látom, akiknek kellett volna, azoknak nem sikerült.

2013. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 anonim válasza:
100%

Kiscsaj! Én is pont ilyen voltam mint te gyerekkoromban. Az aktuális trendi zenét hallgattam kb 10 éves koromig. Aztán jött egy korszak amikor rájöttem hogy ezek mind ugyan olyan dalok csak valamiben megváltoztatják amitől eladható lesz.Sokan arra sem veszik a fáradságot hogy saját számot írjanak(írassanak),hanem egy régebben befutott rock slágert elővesznek kicsit áthangszerelnek és újra eladható.Konkrétan az általad istenített 1D egy nagyon régi punk számot dolgozott fel "Teenage Kicks" címmel de ajánlanám figyelmedbe az eredeti verziót az még ér valamit zeneileg a mai napig is. Nem utolsó sorban a rockzenészek értenek a hangszerükhöz de tudom magamról hogy mondhatja ezt neked bárki,amíg te magad meg nem tapasztalod hogy mit jelent zenélni,vagy amíg rá nem jössz hogy unod a stílusod addig úgy is le fogod szólni a rockereket.De ha van valami ellenvetésed azzal amit leírtam szívesen vállalok én is egy kultúrált vitát privátban

20/L-> már 10 éve rocker

2013. aug. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/107 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de kinek képzeled magad h megmondod milyen zenét hallgasunk?!?!A metal és rock zenéknek sokkal több mondanivalója van mint ezeknek a mosógép zenéknek,azokban még csak nem is énekelnek!Inkább tanulj meg írni és akkor majd tárgyalunk...Atyaúristen,hát ,,mijen" generációba születtem én!....

12/L

2013. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!