Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
 71/107 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj kedves kérdező, te csak egy vagy a sok jellegtelen ember közül. Legyél rá nyugodtan büszke, hogy azt hiszed jobb vagy és te mindent tudsz, de előtte járd ki a sulit és tanulj meg írni! Mert már ne haragudj, de ez felháborító, ahogy írsz.Ja és javadra lesz ha nem rögtön ítélsz meg valamit, amit nem is ismersz. Hallgasd meg pl ezt: http://www.youtube.com/watch?v=WH1JFZVlufA ez is rock:D vagy esetleg olvass utána a régi bandáknak. vagy esetleg magyarban Radicsnak. nagyon jó gitáros volt, megéri.

Üdv.

17/lány

2014. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:
100%
*Radics Béla mielőtt még másra találnál gondolni :'D
2014. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 xenon2 válasza:
88%

Öld meg magad..

15/l

2014. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyen durvának lenni , azért vannak téveszmék a rockerekről :'D
2014. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
100%
De buta vagy, úristen... Öld meg magad inkább.
2014. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, egyetlen kérdésem van.


Mi közöd ahhoz, hogy ki mit hallgat?


Ízlésről nem illő és nem is szokás vitatkozni..Ha neki az tetszik, hallgassa azt. Én pedig azokat a zenészeket ítélném el, amiket te felsoroltál még az elején, de felesleges, mert ettől még nem változik meg senkinek sem az álláspontja. Aki eddig is szerette, ezután is fogja. Aki eddig utálta, ezután sem fogja megszeretni.


Ha már valaki leírta, akkor bocs, de nem olvastam végig mind a 8 oldalt.


17/F

2014. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy tévedve egyébként, általában a metalbandák szerelmes szövegei a legszebbek :) Nemcsak hülye vagy, hanem még tájékozatlan is, mert azt gondolod, mind a halálról szól. Amit te hallgatsz, nem más, mint bábok, akik azt csinálják, amitől a tinipi**ák elolvadnak. Ebből lesz pénz.
2014. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:
100%
Már volt vmi ilyesmi sztem :) De nem baj :D megérdemli a kislány :D Persze lehet tényleg, h ez egy kamu kérdés és tesztelni akarnak minket... de nem baj :D
2014. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
100%

Ha már említetted a Republicot:,,Aki hülye az is marad!":D

És ez ez úgy őszinte,ahogy van,te kis r*banc!

12/l

2014. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kis agresszívak a rockerek.
2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!