Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 Kyor válasza:
100%

És egyet kell értenem r2d3-al. Nem a zene miatt leszel agresszív, az csak segít elő hozni a benned lévő érzelmeket. És engem például régebben sokat zaklattak, röhögtek rajtam és közösítettek ki, mert amióta ismerem magam, rock/metál zenét hallgatok. Ha esetlegesen agresszív volnék esetleg, az mind azok hibája, akik kiröhögtek, megvertek (1:9-es fölényben), kicsúfoltak, és átbasztak, + nagyon sok lány épp azért kosarazott ki, mert nekem más a stílusom. Elfogadni kéne a másikat... De ezek a zenék nekem a fülembe suttogják, hogy: megértjük a fájdalmadat...

Szóval olyanokban több agresszivitás kerül sokszor, akiknek köze nincs a rock-hoz. Meg akiknek sok és sokféle gyerekkori traumája van...

2014. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok.Tudtommal egyetlen törvény sincs erre,hogy ki mit hallgathat.

Én veled egy idős vagyok kérdező,én pl Avril Lavigne-t szeretem,a régebbi számait egyenesen imádom,a mostaniak közt is van kedvencem,szívesen hallgatom a számait.és?

Van aki szerint idegesítő zenéi vannak,van aki egyenesen utálja.

Én azért nem fogok szokásos tuc-tuc DJ nótákat hallgatni,vagy nicky minay fèleségek se nagyon tetszenek...

Egyetértek az előttem szólókkal:


Nem a metal meg rock zenék fognak rossz embert csinálni valakiből.

Az jobb amikor a 10 éves kiscsaj megy az utcán miniruhába és rap zenét hallgat mert ő milyen menő meg bölcs,meg dobta a pasija úgyhogy rap nyugtatja?:DD ráadásul olyan rap zenét ami inkább hasonlít a csörömpölésre meg a tuc tucra..


Teljesen mindegy ki mit hallgat,mindenkinek legyen ízlése.De ne azért hallgasson egy zenét mert az a menő,meg ez illik a korához.

2014. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim válasza:
71%

Verítékem patakján egy nagy hajó mind elviszi

tégy úgy, mint akit érdekel, és úgy teszek, mint aki elhiszi

A jóléttel tömött polcokat járom, tudom, gázos... de magamat látom

egy sérült termék vonalkódján -

a magam elb-aszott módján.

Selejtek közt félrehányva,

de leértékelve is drága

láng láng láng

lángol a ház, verítékkel oltom, anyám zokog, és nem vagyok otthon.

Sehol sem vagyok otthon.


Találtam valamit, valamit tudok már régóta:

azoknak fáj a legjobban, akik nem beszélnek róla

Hát nem beszélnek róla, és eltelik pár óra,

és megszállott vigyorral néznek egy újabb buktatóra


Sötét bajtárs...

kézenfogva járták a síneket,

együtt léptek a termekbe,

ahol sosem láttak

még olyan embert,

aki sose látta

még a tengert,

és a vajaskenyeret

(ha csak úgy tehette)

vaj és kenyér nélkül ette.

Vacsorára torokgombócot.

Ki vidítja fel a bohócot, ki? ki? ki? ki?

Ki temeti el a papot?

Ki adja vissza, amit kapott?


Fekete méreg űzi az álmot,

ülj csak le, nem kell így állnod.

Nem kell így élned,

hisz lesz mitől félned

mindig

senki sem hibás

soha, senki nem hibás

Nem kell így élned, majd megteszi helyetted

valaki,

úgyis lesz valaki más,

biztos lesz valaki más…


Megtanulta (millió lélekváltó árán):

akinek minden a vállán nyugszik,

nem nyugszik senki vállán.

akinek minden a vállán nyugszik,

nem nyugszik senki vállán.


Múlt századi kiadás,

Megannyi eszelős hivatás:

mosolydublőr

számlazsonglőr

emberfaragó

hátrány-kovács

kényszer-önkéntes álomhóhér

a rab kőműves rab marad,

aki felhúzta a nagy, fekete falat,

ami támasztja a mély, fekete tavat,

amit a hit hagyott

amikor itt hagyott.

Ó, mindegy, hogy itt vagy ott, hiszen látod: ma már voltam itt.

Ordítanék, ha volna mit,


de a hallgatás köveit dobálom a tóba.

Azoknak fáj a legjobban, akik nem beszélnek róla.

Hát nem beszélnek róla, és eltelik pár óra,

és megszállott vigyorral néznek egy újabb buktatóra.


Verítékem patakján egy nagy hajó mind elviszi,

tégy úgy, mint akit érdekel… nekem az is megteszi

nekem az is megteszi

nekem az is megteszi



Ha ezt a szöveget elolvastad és még mindig azt állítod, hogy az 1D bármelyik szövege jobb ennél, akkor bolond vagy. Csak pár cukipasi, akik kézbe kapnak egy papírt, hogy azt énekeljék, és persze sok kesst kapnak mert cukik és cuki a hangjuk, aztán persze, hogy jótékonykodnak a hírnevük miatt. Mondjuk engem nem érdekel mit hallgatsz, de azt a szintet, de az ilyen sablonos slágerek nem döntik meg egy kevésbé népszerű hardcore punk banda szintjét sem.

2014. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim válasza:
100%

Tisztában vagyok vele, hogy három éves a kérdés, és csak ez egyik részéhez szeretnék hozzászólni, mivel a többiek már elmondtak szinte mindent.

Viszont a szőrös "majom" akiről képét linkeltél, a kip@szott életem szerelme és nem érzem, hogy hiányoznának az életemből a Ván Dájreksönös lánykák. :D

2016. aug. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim válasza:
100%

16/f

Nem kell leszólni másokat azért mert nem divatmajmok! Szerintem pont az ijesztő, hogy mindenki egyforma és ugyanolyan.

"Miért kell lázadni,feketáben járni?"

Mert azt szereti?!!

Miért ijedsz meg?

Szőrös majom? Nem láttál még igazi férfit?

Miért kell megítélni a másikat a külsejéről?

Egyébként meg James Hetfield szerintem egy jó pasi, ezt úgy értem, hogy inkább ő a példaképem mint valami visítozó, vasalthajú b*zi.

Másrészt, James mögött olyan élettörténet van amit te nem tudnál pici agyacskáddal felfogni. Amíg ezeknek a "sztároknak" nem voltak nehézségeik az életben.Producer,sláger,pénz, kész, egy újabb "celeb".

Amíg ők a 0-ról indulva. Pénzt és időt nem kímélve hangszereket vettek, SAJÁT dalokat ÍRTAK!!! Rengeteget gyakoroltak, addig ilyenről ezeknél az "előadóknál" nem beszélhetünk.

2016. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim válasza:
100%
Jobb ha összehasonlítod a melletted és ellened állók számát!
2016. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem mondták még neked, hogy hülye vagy? Nem? Na, akkor én most mondom.


Menj és hallgasd a pop sz..raidat, ne itt szennyezd a levegőt!

2018. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!