Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
100%

Ja és 4 éves korom óta metalt hallgatok.És jé!Nem lettem drogos,nem cigizek,nem iszok.Osztályelső vagyok,öt éve gitározok,focizok és a vivásban meg kétszeres országos első lettem.Látod mit tett velem a rock/metal zene?Csupa jót!És ha szerinted ezek a fiúk szépek, elég degenerált lehetsz.

12/Rocker Lány

2013. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nem mellesleg: a cicipopsivillantó hölgyikékből már sokkal több baja volt a világnak, mint a rockerekből, ugyanis ezek a nőszemélyek nagy mértékben idézik elő a megcsalásokat és a nemi erőszakot. Ha meg a mai "fiúkat" te tényleg "fiúnak" tartod... fene az ízlésedet, légy boldog egy olyan kapcsolatban, ahol mindent de MINDENT az égvilágon neked kell kezdeményezned, mert a pasi nyuszi ahhoz is, hogy flörtöljön veled. Hidd el: nem vicces megkérni valakit, hogy vegyen el. És azok a pasik, akiket a te típusod kedvel, ilyenek, szivi, nincs mese. Vagy bunkó parasztok, és mikor hazaérnek a munkából, levágódnak a TV elé, és kaját követelnek, miközben te főzöl-mosol-takarítasz otthon, játszol a gyerekkel közben. Vedd már észre magad, te egy rózsaszín álomvilágban élsz!


Ja, és a helyesírásodon is van még mit javítani, privátban megbeszélhetjük, mikor jössz hozzám korrepetálásra.

2013. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az olyan csesztetések miatti lelki sérülések miatt lesz valaki rocker, mint például amit a kérdező leányzó kapott az elmúlt oldalakon.
2013. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
100%
43! Most hatalmas baromságot írtál. A rock egy életérzés, nem pedig a lelki sérültek mentsvára. Semmi baja a lelkemnek, és szerintem a legtöbb rockerének sem (bocsi az általánosításért).
2013. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
22%

#44

Az a kijelentés, hogy a legtöbbre ez nem igaz, szerintem sántít.

2013. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim válasza:
100%

elolvastam a kérdéshez fűzött hozzászólásaidat kedves név nélküli bepofázó, a következőkre jutottam:

- a lányok önbizalmának növelése, szépségük érzékeltetése:

attól hogy, egy b*zi 3 percen át vonyítja hogy "baby, baby hoo! te szépnek érzed magad? őszintén sajnállak , a másik az hogy 1D koncerten fehér habot fújnak a tinip*csákra ( halkan megsúgom nagyon hasonlít a g*cire) de ha neked ettől nő az önbizalmad? ja még valami ide: igen metál/rock zenék is szolnak erről pl.: Tankcsapda-Lopott könyvek, Road-Nem kell más, és ha ezeket nem érted akkor még nem szerettél és téged sem szeretett soha senki .

- jótékonykodás: mennyit? tudod te hogy ezeknek menyi pénzük van? csak divatból csinálják úgy mint te ezt a hisztizést téged az zavar hogy ott állsz a sorba a többi divatb*zi közt és nem tudsz magaddal mit kezdeni

2013. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező próbált nagyon okos és értelmes lenni-nem jött össze.
2013. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
78%
Na én is egy.oan csaj vok mint amiket leirtál! És tod mit? Nem érdekelsz! Mi rockerek nem irogatunk ki oanokat h mien szar zene a marron5. Meg a calvin bigyó stb. Neked minek?? Nem tök mindeg h milYen zenét hallgatunk? Én pl. Tankcsapdát ! Mert ez teccik és nem a nyálas pop zenéid! Nem is gondolsz bele h minden kornak megvan a maga divatja ! Na lehet h a 2000 - es éveknek ez lesz!
2013. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim válasza:
89%
Jaj, de sikeresen felidegesítettél, "kedves" kérdező... Képzeld, a mai világ nem a rock meg a metál miatt fog elkorcsosulni, max az általad istenített "bandák" miatt. Ezek a megkreált, mnipulatív szarok sokkal veszélyesebbek a kislányok lelki fejlődésére... És az sokkal ijesztőbb, hogy mennyien odavannak ezekért a mainstream szutykokért. Könyörgöm, hova tűnt az igényesség?! Meg jó, oké, ha nehezen is, beletörődöm, hogy ilyeneket hallgatsz, de legalább ne erőltetnéd rá másokra!
2013. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Először nagy szemekkel olvastam kérdésedet, és próbáltam felfogni a problémád.Amint megértettem, egyszerre nevettem és szomorodtam el.

Azzal azért remélem tisztában vagy, hogy a szüleink (legalábbis az enyémek) ilyeneken nőttek fel ??

Mégse lettek "agresszív barmok" .

James Hetfield pedig legalább letett valamit az asztalra (az ilyen embereket hívják élő legendának), és még jó pár rock/metál zenész (a többiről ne is beszéljünk). Nem térnék ki a mai "sztárokra" , mert pár hónap múlva sehol nem lesznek.

Mindenki azt hord, amit akar, semmi közöd hozzá.


Egyszerűen nem szeretik a tucc-tucc zenéket (nekem kifejezetten megfájdul tőle a fejem).


Szerintem egy normális emberi lény ismeri a rock zene nagyjait, mert aki nem az csak egy emberszerű lény.


Én gitározok, és képzeld szeretem a rock zenét, alternatív zenét, sőt még a Metallica-t is (bármily meglepő).

Még egy meglepő információ számodra: Nem vagyok agresszív barom, és nem is leszek.


Üdv!

14/L

2013. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!