Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
 61/107 anonim ***** válasza:
100%

Drága édes egyetlen kicsi szívem, ezt fájt elolvasni.

Nem értem, ki vagy te ahhoz, hogy leszólj valakit, aki egy másik zenei stílust képvisel, és nem értem, hogy hogyan alkothatsz ilyen agresszív és erős véleményt valamiről, amit nem ismersz behatóan. Tény, hogy a rock és metál világa sokszínű, ezért megfordul benne az elmúlás és a vég, de ha kicsit jobban körbenéznél, sokkal szebb szövegű és mélyebb tartalmú DALOKAT találhatsz, mint az általad magasztalt hangzati alkotmányok (mert dalnak és zenének mifelénk azt nevezik, amit HANGSZERREL csinálnak, nem a műzenét, ami a valódi divat manapság). Aztán nézz körül a rockerek körében, ismerd meg jobban őket, mielőtt elzüllött felnőttkorra gondolsz. Nem hiszed el, ezt a stílust magáénak tudó emberek közt mennyivel több ízig-vérig lélekember fordul meg, mint a felszínes divatmajmok közt...

És ha ezeken nem is sikerül elmerengeni, azt azért figyelmedbe ajánlom, elmézd át:

Vajon miért rosszabb, ha egy 12 éves kislány egy fekete együtteses pólót vesz fel, ami egyébként nyakig zárt és ízlésesen nem mutatja őt meg nagyjából a vékonybeléig, mint, hogy divatosan öltözködjön olyan aprócska aliggöncökbe, amikből a még ki sem fejlődött melle 90%-a kilóg... Mennyivel hamarabb fogják ezeket a gyerekeket valami szintúgy tizenéves, éretlen srácok két vállra fektetni, jól keresztülmenni rajtuk, otthagyni megalázottan és összetörten? Elárulom, sokkal...

A korábbi válaszokat nézve már azért szóltak, hogy igen, szinte csak te vagy így ezzel, én pedig elméláztam azon, hogy egy koncerten sem láttam ekkora kislányokat, egy ilyen fiatalt nem ismerek, aki ezeket a zenéket szereti, de szívből kívánom, hogy legyen igazad, és legyen tele rockerpalántákkal, fiúkkal-lányokkal a világ! \m/


Egy pár remek iskolapéldája annak, amit írtál, tényleg...

http://www.youtube.com/watch?v=Y9PUC78Bin8 (Szerelmes dalok közül ez is egy olyan, amire nem lehet mit mondani...)

http://www.youtube.com/watch?v=e5gvSzbSMNg (Ez egyébként feldolgozás, de ajánlom, hallgasd, milyen isteni hangja van az énekesnek, és hogy használja...)

http://www.youtube.com/watch?v=J6_JkZTWYSk (Aki ilyet ír, énekel az anyukájának, az tényleg szívtelen dög, aki csak hörögni tud?)

És akkor egy pár magyaroktól, akikről hallhattál is:

http://www.youtube.com/watch?v=g8yWPPue4oQ

http://www.youtube.com/watch?v=TWM4_uZC6nM

http://www.youtube.com/watch?v=Q66u6B3I48Y (Biztosan ismered a Szomorú Vasárnapot...)

2014. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
100%
TAKARODJÁL HALLGATNI A SZ@RAIDAT!! VAGY INKÁBB MENJÉL LEFEKÜDNI ÉS NÉZD KICSIT A MINIMAXOT TE ELMEFOGGYOS!!! ÉS EZ ÚGY ŐSZINTE UTASÍTÁS AHOGY VAN!!!!
2014. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, mégis hány rock zenét hallgattál h ezt kijelented, h nem adtak önbizalmat.. nagyjából te belehallgathattál valami metalcore valamibe. De ez a műfaj tudod elég tág. Ahogyan a Metallica, ugyan úgy ide tartozik a Republic is. Pedig ég és föld a kettő. Ezt át kellet volna gondolnod. Szerintem az előttem szólók már mindent megemlítetek..
2014. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/107 Herczeg Levente ***** válasza:
100%
Am ez már 100% hogy egy másik rocker írta ki :D Látszik nagyon a reakciókon... Tehát it írogassatok,legyetek fellázadva eléggé látom itt mi van :D Hagyjátok,ez is azért van mert unatkozik a személy :D
2014. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj, hogy nem tudódik ki, hogy ki is vagy pontosan... A többit már elmondták előttem.
2014. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 xXxNadinxXx válasza:
100%
Itt bírod a rockereket meg a metálok kritizálni és azért megnézném hogy ezt a szemükbe is meg mondod-e. Néhány személynél akik rock,metal zenét hallgatnak van háttere is mögötte. Ha mi nem kritizáljuk a pop meg a többi zenei műfajt akkor te se kritizáld a rockot és a metált se,mert még azt sem tudod hogy miről szólnak.
2014. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 Tani Péter válasza:
100%

az egy dolog hogy valamilyen zenei stílus és az ehhez tartozó viselkedés, öltözködés stb neked nem tetszik...de ez nagyon erős provokáció azoknak akik kedvelik ezt a műfajt..akár lány akár fiú úgy öltözködik és azt csinál amit akar, sokkal jobb mint egy cscska páva **** vagy egy büdös facebook *****... ha nem tetszik fogd be és menj a p*****.. (hozzáteszem, nem csak metált rockot hallgatok..)


Üdv: BeAr

2014. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 nomad0713 válasza:
100%
tudod te kis csicska ez hogy ennyire elítélsz embereket zenéjük miatt gusztustalan és undorító dolog legszívesebben letépném a fejed és egy karóra tűzném , maradjál meg a szaros nyál zenédnél és az igazi zenét pedig hagyd azokra akiket fikázol , és hogy szeretik és felveszik a pólójukat talán azért mert értékelik és értik miről is szólnak azok a dalok és később ők tudni fogják hogy mi is az a rock&roll és metálos életérzés , ja és talán nem kellenek nekik az olyan srácok akik annyi van mint a kosz mert gyökerek , tudod ki csira asszem sokat kell még tanulnod az életről, de egyszer talán megjön az ami nincs vagyis az agyad , de ha nem akkor előbb vagy utóbb ketté tépnek ezért a lenéző viselkedésedért, kis idióta .
2014. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 Berserker669 válasza:
100%

Mielott ilyen velememyt alkotsz egy nagymultu szubkulturarol,nezz utana es legyenek tenyszeru indokaid es ne ilyen idiota indokkal vedd a baromsagod.


Agressziv? Ki? Hol? mi? Korodbeli metaloskent mondom hogy ha normalis vagy nehezen talalsz ennel baratsagosabb, befogadobb embereket.

2014. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!