Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
 81/107 anonim ***** válasza:
100%

Kedves névtelen!

Az agresszivitás nem attól függ , hogy rocker vagy-e vagy sem.

Üdv

2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, hiba csak az itteni válaszokból általánosítani. Visszaszívom, tényleg nem ettől függ. De amilyen kommenteket itt olvastam, nem a Kérdező az egyetlen, aki igényesebb körökben vállalhatatlan mondatokat írt le. Az "öld meg magad" a csúcs, ez bőven túltesz azokon az ostobaságokon, amit a kérdező írt. Könyörgöm csak egy buta kislány, még javulhat, okosodhat. :D Aki viszont ilyen kommentet kanyarít, az miatt én szégyelltem magamat: "elmész te a bús pi.ába a nyálas szaraiddal!!!!!! köcs.g ri.anc!!!!!!" Nagyon szofisztikált. :D
2014. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha leanyáznak te mit mondanál? Feluszították őket, így vezetik le, én se támogatom, de ez van. Ettől még nem lesznek ők a "rosszak". Egyszerűen sértve érzik magukat, szerintem jogosan.
2014. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
Mert oké, hogy nem írt csúnyát , de ez sztem fel ér annyival és ez a helyes??? inkább helytelen írás...
2014. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 HanonKyubei válasza:

Szia! :)


Ne téveszd össze a metált a rockkal!

Az, hogy agresszív az ember az nem a zenétől inkább a családi körülményektől függ és főleg a példától amit látnak.

Én magam is rockot hallgatok, de képzeld táncra járok ami mellé kötelezően jön a pop zene :D Semmi gond sincs egyiktől sem lesz az ember szellemileg visszamaradott.

De semmiképp se szóld le mások ízlését! Nem kevés ismerősöm van, akiknek az életébe célt vitt egy banda vagy egy bizonyos szám. Biztos nem tőlem hallod elsőre - de senki sem egyforma. Milyen unalmas is lenne.

Azokkal akik meg leszólnak nem kell foglalkozni. Ők is a saját stílusuk mellett állnak ki mindenképp mint te.

És nem minden számban találni hörgést vagy kiabálást.

https://www.youtube.com/watch?v=FWKVbqDi1g0

https://www.youtube.com/watch?v=l35v5r1dJYY

https://www.youtube.com/watch?v=2S2ZFpoD9sE

https://www.youtube.com/watch?v=NrFQRn2yYWs

https://www.youtube.com/watch?v=4U8C_XuE7wc


Ez is rock. Nem mellékesen a Maroon5 is beletartozik a rock műfajába :)

2014. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:
100%
a Maroon 5 pop/rock már bocsi :D ennyi erővel Simple Plan kemény rock XD
2014. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 yellow_hoodie_110 válasza:

Nekem csak annyi a véleményem, hogy a kérdező által említett "normális" zenét játszók is hallgatnak rock/metal/stb zenét. ha meg nem hiszi járjon utána :)

Egy kis kiinduló pont segítségképpen: http://www.youtube.com/playlist?list=PLiaPe7szGK5akYN9twAooO..

P.S. a One Direction egyik híres száma Blondie feldolgozás

2014. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 Metal Girl válasza:
100%

Nos... "kedves" kérdező...


nem értem, h mi bajod van a metál/rock zenével.... a felmenőink ezen nőttek fel, nem pedig a mostani lúzer zenéken... Most, te olyamsit kérsz tőlünk, h miattad változtassunk az érdeklődési körünkön? O.O Figyisz... van 1 oldal amn TE és a TÖBBI DIVAT zenét szerető emberke van...és van 1 másik oldal, ahol mi metálosok/rockosok vagyunk owo" Mi sem zaklatunk titeket, és ti se minket...mi ezt szeretjük ti azt.. ez van owo és mi az, h hova süllyedt a világ?! kérlek... a metál/rock zenéknek tökre sok mondani valójuk van... ők az életről írnak és a nehéz igazságról, meg a kegyetlen világról..ellenben ezek a lúzer bandák/előadók minden pinkyy rózsaszin cuccról írnak..á eszükbe se jutna a szakítás/fájdalom/bűntudat csak a Love/sex/Party -_-


Kérlek... azt mondod h 12-13 éves lányok banda pólóban?! 46 éves koromban vegyek föl AA-s pólót, mert te megílyedsz, ha ilyet látsz?! Ennyi erővel, az összes 1D, JB, SG és egyébb szar előadót kedvelő lányocska, fel ne merje venni a pólójukat, mert mi megöljük őket -_- szóval... nem mindenki szereti azt a mocsok zenét--- mellesleg nem szőrösek...csak nagy a loboncuk owo És mellesleg: egy férfi/fiú vállalja, h szőrös, nem úgy mint JB és az 1D, h gyantáztassák magukat... -_-


Rem felfogtad épp ésszel, h te AZT szereted mi meg EZT! owo



Örültem,


Metal Girl

2014. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
100%

Először ezt üzenném neked, aki ilyen "csodás" zenéket hallgat, és azokat a "csodás férfiakat" tartja példaképnek: [link]

Ha esetleg nem megy az angol, lefordítom:

Metallica: egy 90 éves öreg hölgy azt írta a kedvenc együttesének, a Metallicának, hogy szeretne találkozni velük. Az együttes azonnal meglátogatta a 90 éves idős hölgyet az öregek otthonában.

Nirvana: Az énekes, Kurt Cobain gyakran maradt fen hajnali háromig, hogy válaszoljon a rajongók leveleire. Az együttes több LBGT (lesbian, gay, bisexual, and transgender, magyarul lezbikus, meleg, biszexuális és transznemű) eseményen is fellépett, hogy felhívja a figyelmet a melegek jogaira.

Blink-182: Egy rajongó levelet írt az együttesnek, mielőtt öngyilkos lett volna. Az együttest annyira megérintette az eset, hogy dalt írtak a fiú tiszteletére. (Adam's Song)

Green Day: 2010-ben Mississippi állam egyik iskolájában egy nem rendeztek meg egy bált, mert a szervezők megtudták, hogy egy lezbikus pár szeretne elmenni az eseményre. A homofóbián felháborodva a Green day együttes fizetett a bál megrendezéséért egy másik helyszínen.

One Direction: Egy nagyon beteg brit páciens "Kívánj valamit"* keretében szeretett volna látni egy One Direction koncertet. Az együttes elutasította, mikor rájöttek, hogy nem kapnának pénzt érte.

Justin Bieber: Leköpte a rajongóit egy erkélyről. Semmit sem csinált, hogy megállítsa rajongói nagyobb csoportját, akik magukat vagdosták. Megengedték neki, hogy ingyenesen ejtőernyőzzön egy vidámparkban, ha reklámozza őket. Nem reklámozta őket, és porig rombolta a helyet. Tiszteletlen volt Anne Frankkel a saját házában azzal, hogy azt mondta neki, a "szexuális erőszak okkal történik".


Justin Bieber és a One Direction "befolyásos" személyekként jelennek meg a médiában. Gondolkozzunk el ezen egy kicsit.


(*beteg gyerekeknek szól. Olyasmi, mint az a tábor, ami nálunk volt/van. Nem ugrik be a neve.)


Szóval te ezekre nézel fel...? Gratulálok!


Másodszor meg: mit fáj neked, hogy mások értelmesebbek nálad, és normális zenét hallgatnak? Nem mondanám, hogy rocker vagyok, és kifejezetten én sem szeretem ezt a hörgős-metált, de a rock zenék 99.99%-a a valóságról, a társadalomról, az érzésekről szól, az általad említett "zenék" meg olyan (kegyes) hazugságokról, amit a 12-16 éves célközönség hallani akar.

A jó zene mindenkinek szól - az általad említett együttesek dalai 12-16 éveseknek.

A jó zenészek maguk írják a dalaikat és azok szövegét és mindenféle számítógépes tuning nélkül adják a rajongóknak (pl: Linkin Park, Green Day, Simple Plan), az általad igen nagyra tartott tinibandáknak dalszövegírójuk, zeneszerzőjük és egy raklapnyi high-tech segítségük van, hogy valami eladhatót produkáljanak.

A jó zenészeket nem a média "tartja fenn", hanem a rajongók, akik 5-10-15-20 év múlva is hallgatják őket, mert a mondanivalójuk akkor is aktuális marad.


Végezetül a "legnyomósabb" érv: köztudott, hogy a kutyáknak kifinomult a hallása (legalábbis az emberénél kifinomultabb). A kutyám, aki vonyít mindenféle zajra nyuszítve menekült, amikor kiváncsiságból régebben megnyitottam egy 1D számot (azt a szépségeset...)... Csak a te kedvedért meghallgattam az általad linkelt számokat, és a füle botját sem mozdította.

2014. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim válasza:
81%

Annyira szeretlek Titeket, Rockerek! <3

Soha nem kell Bennetek csalódnom! :') Pár napja már olvasgatom itt a válaszokat és olyan jó ezt a drága közösséget egy véleményen látni! \m/

Egy korábbi válaszoló vagyok, 50 valahányadik.

2014. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!