Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak én látom ennyire ijesztőn...

CSak én látom ennyire ijesztőnek a mai helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyre több 12 év körüli LÁNY ismerősöm rockot meg valami metal nemtudommit hallgat. hát én kiakaddtam. Hova korcsosodhat le a mai generáció ezekkel a hörgős ostobaságokkal? Miért kell lázadni,feketáben járni? oké hogy a fiuk, de a LÁNYOK is ezt csinálják.Amikor meglátok egy fiatal 12-13 közötti lányt valami bandás pólóban megijedek. hogy lehet ijeneket isteníteni? [link] Könyörgöm a kislányoknak a fiuk kell tetszenek nem az ilyen szőrös majmok.... és ez a kérdés úgy őszinte ahogy van. 14/L

2013. aug. 5. 20:02
 51/107 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Vicces lány vagy. Aludjál kicsit.
2014. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/107 anonim válasza:
100%

Nem kapod a rocktól meg a metal-tól azt hogy milyen szép vagy... hanem azt ami az igazság! Ez a nagy különbség.

Mellesleg amit te korcsosodásnak hívsz, az kérlek 1960-as évektől kezdődött, úgyhogy először nézz utána annak amit írsz. Nem értem mi bajod van Heitfeld-del? Hogy lehet ezeket isneníteni?(onedirection,niki minaj, justin biber meg a többi producer szüleményt) Mert a "dalokat" nem ők írják, csak "eléneklik". Nembaj. pár év és sehol se lesznek... Nem úgy mint a Metallica, AC/DC ,

Black Sabbath, Tankcsapda, Ossian. Ha 30 év múlva még a színpadon lesznek akkor elismerem őket, ha nem akkor nem.

Bieberke is visszavonult, nem azért mert neki úgy jó, hanem mert nem kell senkienek, mert a one direction elhappolta előle a hallgatóságot.

2014. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/107 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A korodat legyél szíves leírni!


Köszönöm!

2014. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/107 anonim válasza:
100%

Na figyuzz baba...


Sztem te is ilyen plázacica, undorodom, aki nem rózsaszínben jár lehetsz, szal felvilágosítalak egy-két dologról.


1)A rocknak több fajtája van, ezt jó tudni! Glam metal, glam punk, heavy metal, grunge, death metal, punk, pop stb...nem azonosítható a hörgős cucc az összes rockra! Death metal-t azt sokan nem szeretik, nézd meg a Children Of Bodom-ot.

Hard rock, magyar együttes: Lord.

Punk: Tankcsapda(régi) nem igaz, hogy nem hallottad a Mennyország Tourist-ot vagy a Be vagyok rúgva-t...nem mondhatod, hogy sz@r meg hörög.

Glam metal: Motley Crue - szintén nem hörög, mégis metal és fasza.

Punk vagy Pop ki minek nézi: Green Day-sztem sokkal jobb, mint azt az öt búzát nézni az 1D-ből, ahogy ugrálnak...


A korcsosságról megy annyit, hogy szerintünk meg te vagy a korcs, meg ostobaság. Tőlem is van, amikor megijednek, de kit érdekel? Mert engem nagyon nem, legalább lekoptatja az olyan hülyéket, mint te vagy. Hetfield a Metallica-ból meg 50...nem hiszem, hogy a 14 éves "kislányok" a papájukkal járnának...


Szal okosan a korcsozással, ha megijedsz tőlünk én azt mondom, aludj inkább, egy 14 évesnek az ágyban a helye este 8kor.


Üdv a távolból egy rocker, metálos, gitáros...18/F

2014. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/107 anonim válasza:
92%

Tudod mi a kib×szottul ijesztő?

Az, drágaságom, hogy itt tartunk. Itt tartunk mert ennyi az intelligenciája a mai magyar népnek. Gratulálok. 14 éves vagyok, LÁNY (el ne ájulj légyszíves, nem áll módomban felébreszteni), és mindenem a zene. És nem az, amit felsoroltál. Egy életen át tudnék erről beszélni, de inkább nem teszem. Kifakadhatnék, vagy hogy is mondjam.. "Kiakaddtam", mert ennyire elkorcsosodik a mai generáció. S bizony rohadtul nem a "hörgős ostobaságok" (amit megjegyeznék furcsamód Metalnak neveznek). A Rocker fiúk és lányok között semmi különbség nincs. Ja, de mégis!

MINDENKI ÖSSZETART.

Akárkinek lehet akármilyen stílusa, neked is van.. Ez már más téma. Ha fiú és mindene a Rock, Metal, akkor az még elmegy (bár azt is utálni kell), de ha már ugyanez a történet csak lányban, akkor elfogadhatatlan és felháborító. Ehhez is csak gratulálni tudok!

Mondanék neveket, akik igen, letettek valamit az asztalra, de hiába, mert tudom, hogy neked semmit nem jelentenek ezek a nevek. Nekem a szobám fala is tele van velük. Mert ők a mindenem.. De mindegy is, nem rólam van szó, te ezt úgysem értheted.

Azért, mégiscsak rávettem magam, hogy igenis mondjak neveket. Nézz meg egy pár példát!

Talán soha nem hallottál még a Ramones-ről.. Kár.

[link] Ramones.

[link] One Direction... De semmi gond, ilyenkor azt kell mondani, hogy "fákkos ramónes vagy mi az a szar ellopta az 1D-től! undoritóak!!" (Sajnos ezt a kommentet volt szerencsém látni.)

Vagy Beatles. Hát, ne haragudjatok de ez szégyen. Komolyan mondom ezen már csak sírni tudok.

[link]

[link]


És ez a válasz úgy őszinte, ahogy van. A kérdéseddel ellentétben.

Üdvözlet

14/L

2014. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/107 anonim válasza:
100%

Az elmúlt hónapokban borzalmas nehéz dolgokon mentem keresztül,amiket senkinek nem kívánok-nem is részletezek-. Konkrétan (és bocsánat a megfogalmazásért) a szarból kellett kimásznom. A rock zene volt az, ami segített, ami erőt adott hogy ne adjam fel. Tudtam rá sírni, ki tudtam tombolni magam. Neked ez megy a zenécskéidre? Az hogy kiüvöltsd magadból a fájdalmat. Mert igen, ez kell hogy az ember ne őrüljön bele a helyzetébe. És nem mellesleg olyan gyönyörű szerelmes számokat találtam eme műfajban amit másban nem. (pedig sok műfajt kipróbáltam már, mire megtaláltam az igazit.) ha szeretnéd szívesen küldök pár számot. A rock a legérzelemkifejezőbb műfaj. Nem akarom ócsárolni a zenédet, ahogy azt te a miénkkel tetted (ki az erőszakos?). Igazából engem nem zavar hogy te azt hallgatod, de akkor legyél olyan kedves hogy te is tiszteletben tartod az én, és a többi remek hozzászóló véleményét/ízlését. Köszönöm.


És még annyi lenne a kérdésem, hogy te igazából miért írtad ki a kérdést, illetve milyen válaszokat vártál? Válaszodat előre is köszönöm.

14/L

2014. jan. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/107 anonim válasza:
100%

Ja meg az kimaradt, hogy:


Grunge: Nirvana - inkább ordít párszor, e megvan a maga szépsége, Seattle egy különös, de jó hely...

Heavy Metal: Skid Row - Nem mondhatod, hogy hörög, Sebastiannak kegyetlen jó hangja volt/van.

Blues Rock: The Doors - Come on Baby Light My Fire...ez az amit te még nem értesz és nem vagy képes rá...Amíg az 1D szelíden turkál a bugyidban, mert jajj de cukik, addig Jim Morrison ki is mondta bátran az érzéseit! Ott van még a Love Street számuk is, és a People Are Strange is. Meg a Riders On The Storm is...ez is rock!!!


54-es voltam

2014. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/107 anonim válasza:
100%

Attól, hogy ők nem miniszoknyában, és teljesen kitolt mellekkel várják, járkálnak, és más az ízlésük zenei téren, még nem elkorcsosodottak..

---


Húzzál aludni te kis 14 éves r*banc. <- ....és ez a válasz úgy őszinte, ahogy van. 19/F

2014. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/107 anonim válasza:
100%

55-ös vagyok.

Javítanám a válaszom, kitöröltem véletlenül egy szót.

"...nem a hörgős ostobaságok miatt."

Így értelmes a mondat.

2014. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/107 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

elmész te a bús pi.ába a nyálas szaraiddal!!!!!! köcs.g ri.anc!!!!!!!!

2014. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!