Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csajok mindig ti főztök?...

Csajok mindig ti főztök? Párotok is szokott?

Figyelt kérdés

Mennyire engedték hogy a másik is főzzön, tevékenykedjen a konyhában? Szerintetek csak a nő dolga a főzés mosás mosogatás?


Hogy lehet egy pasit rá venni hogy csinálja ezeket heti szinten 1-2x? :D

Van aki kiakad ha nem segít?


2021. ápr. 9. 22:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
27%

#20

Senkivel nem fogok vitatkozni, a kérdésre válaszoltam.

Ez nem csevegő fórum, a szabályzat szerint sem:


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki."

(17 voltam)

2021. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
67%

“ pláne hogy ezalatt biztos olyanokat kell maximum érteni, hogy kerékcsere vagy olajcsere.”


Vagy féltengelycsere, vagy kuplungcsere, vagy hengerfejpakolás. Lehet van egy öreg autójuk, az ember meg gépész. Sosem tudhatod, ki ül a másik oldalon.


Engem inkább az a stílus zavarna, hogy játssza az eszét és főnökösödik, hogy majd ő mit enged meg meg mit nem.


Én férfiként szívesen meg is főzök, és a mosogatástól sem törik le a kezem, amellett, hogy magunk renoválunk, meg építjük a kertet. Együtt játszom szívesen mindenben, de ha egyszer is az lenne, hogy majd ő megmondja mit csinálhatok, meg mit nem, repülne. Valahol közösek a dolgok, akkor a döntések is.

2021. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
72%

21# 🤣🤣🤣


Itt is dirigálni akar. Részvétem a embernek.

2021. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
40%

Kérlek 21-es, akkor te is tartsd magad a szabályzathoz légyszíves, ugyanis ez a válaszod csak a többiek kioktatása, ami nem a kérdésre válasz.


Vagy önre ugye nem vonatkozik, főhadnagyasszony?

2021. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%

17-21 vagyok és akkor utoljára egy kis segítség azoknak, akik képtelenek a kérdést értelmezni:


"Mennyire engedték hogy a másik is főzzön, tevékenykedjen a konyhában?"


A kérdést töröltem a listámról, mert tovább nem érdekel,

De nektek további jó szórakozást!:)

2021. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon helyes. Ezt mondjuk meg lehetett volna tenni a 21/25-ös komment nélkül is. Csak a polkorrektség kedvéért. :)
2021. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
25%
Szegény emberét a hülye pitsa megtalálta...
2021. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
66%

Általában én főzök, mert ő h-p dolgozik (home office, de akkor is munka), én meg nem.


De pl a húst mindig ő pácolja-grillezi, és lényegében sokmindent meg tud csinálni, és mikor kedve van, odateszi magát.


Viszont rám nem főzhet "csak úgy", mert a diétámba nem fér bele semmilyen hiba. :/

2021. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
78%
En főzök,a férjem napi 10 órát szokott dolgozni,van, hogy heti 6 napot. Én is dolgozom, de nem fizikai munkát. Mosogatni is én szoktam, mert 80 liter meleg vizet elpocsekol :) A takarításba szokott besegíteni
2021. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha igazan jot akarok enni, akkor megcsinalom magamnak :)))
2021. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!