Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételek vannak, amik...

Milyen ételek vannak, amik nagyon olcsók, de ehetôek? Mármint nem ehetetlen ízũek.

Figyelt kérdés
Egész hónapra kb 19 ezer forintunk lesz. Ebbôl kell gazdálkodnom és csak egy kiló lisztem van itthon. Egy 5 éves kislányra és magamra kell fôznöm.

2014. aug. 26. 08:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Új hely, tehát nincs itthon semmink. még fũszer sem. 1 kg liszt meg sũrített paradicsom van. Holnaptól 38 nap, amíg be kell osszam. És igen, én is azon gondolkodtam, hogy ha megy oviba, ott ugye eszik.. reggelire innentôl nem pek-snack kakaóscsiga, hanem valami olcsóbb, aztán a vacsit is itthon oldjuk meg valami olcsóbból. én meg kihúzom parizerrel meg lenyérrel is akár. ô a lényeg ebben a cudar helyzetben
2014. aug. 26. 21:26
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát igen, a kakós csiga jóval olcsóbb, ha te sütöd otthon.

:) Pl. ez a recept:

[link]

Ahogy én számolom, kb. 15-20 Ft-ba kerül darabja. Persze nem kell a végén a kenéshez plusz egy tojás és nem kell hogy márkás legyen a margarin.

2014. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!